Active Paintball ( paintball, quady, zorbing, wspinaczka)

Kategorie: Aktywnie / SPA, Z dziećmi

Firma Active Paintball oferuje liczne gry paintballowe i szkolenia z zakresu technik strzeleckich, m.in. zdobywanie budynku, leśny pojedynek, zasadzki, zdobywanie flagi, pojedynki rewolwerowców czy „polowanie na czerwony październik”. Poza tym organizuje kilkudniowe gry wypełnione elementami pirotechnicznymi, technikami militarnymi i poruszania się w trudnym terenie. Firma zajmuje się również organizacją imprez integracyjnych, festynów, obsługą rajdów, pokazami i szkoleniami. W bogatej ofercie znajdują się m.in. jazdy terenowe z wykorzystaniem quadów, samochodów terenowych, nurkowanie, techniki linowe, ścianki wspinaczkowe, zorbing, łuki, wiatrówki, rafting, eksploracja jaskiń, ekstremalne wyprawy przygodowe i wiele innych.
Do udziału w zabawie można zgłosić się także w pojedynkę i wziąć udział w organizowanej grze.

Orientacyjna odległość oraz czas dojazdu samochodem do atrakcji z:

Białystok (9 km; ok. 0:10h)
Augustów (85 km; ok. 1:25h)

Miejscowość: 16-010 Wasilków, ul. Sochonie 49/6
Strona: www.whitefang.pl
Tel: +48 509 056 145
E-mail: info@whitefang.pl

Godziny otwarcia:
Wcześniejsza rezerwacja telefoniczna (pn-pt: 8:30-16:30, sb-nd: nieczynne)

Bilety:
kwota 50 zł. obejmuje
- wypożyczenie kompletu sprzętu (marker paintballowy półautomatyczny TIPPMANN, maska ochronna na twarz, butla HP wraz z gazem, loader - magazynek na amunicję)
- 100 szt. kulek paintballowych (koszt dodatkowch kulek to 10 zł za 100szt.)
- stały dostęp do sprężonego powietrza
- obsługę techniczną
- opiekę sędziowską

Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.activepaintball.pl

Ścianka Wspinaczkowa

Miłośnicy wspinaczki, chcąc aktywnie spędzić dzień wybrać się mogą do byłego kina Jutrzenka w Supraślu, gdzie znajduje się sześciometrowa ścianka wspinaczkowa a dla dzieci stół do tenisa i piłkarzyki.

szczegóły »
Kręgielnie - Białystok

Gra w kręgle to wietny sposób na aktywny wypoczynek w gronie rodziny, bądź znajomych. Dodatkowo satysfakcja z wygranych i podnoszenia własnych umiejętności gry sprawia wiele radości.

szczegóły »
Jazda konna

Klub Jeździecki w Białymstoku to najstarszy ośrodek w regionie. To idealne miejsce dla spragnionych aktywnego wypoczynku oraz dobrej zabawy w siodle. Kursy dla początkujących, treningi dla zaawansowanych oraz liczne imprezy i przejażdżki bryczką, to tylko jedne z atrakcji jakie czekają na gości w klubie.

szczegóły »
Park Wodny Tropikana

Park Wodny Tropikana to wymarzone miejsce dla dzieci i dorosłych kochających wodne kąpiele, relaks i zabawę. Kusi przede wszystkim basenami z falą, krętymi zjeżdżalniami, jaskinią śnieżno-lodową i licznymi saunami. Warto wybrać się tu i przekonać, ile radości sprawi Tobie i małym pociechom pobyt w Tropikanie.

szczegóły »
Kolej Leśna

W Czarnej Białostockiej, dzięki pasjonatom kolejek wąskotorowych, kursuje Kolej Leśna. Na 8-kilometrowej trasie z Czarnej Białostockiej do Czeremchowej Tryby można podziwiać malownicze tereny Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej. Przejazd kolejką wąskotorową można połączyć ze zwiedzaniem Białegostoku, miejsc kultury tatarskiej oraz Białowieskiego Parku Narodowego.

szczegóły »
Skoki Spadochronowe - Fly4Fun

Dla miłośników ekstremalnych przygód, którzy pragną przełamać swoje lęki i słabości firma Fly4Fun oferuje skoki spadochronowe w tandemie oraz szkolenia. Malownicze okolice lotniska, nowoczesny sprzęt spadochronowy, doświadczona kadra instruktorska i atrakcyjna oferta cenowa sprawia, że ośrodek przyciąga wielu chętnych przygód śmiałków.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss