Aqua Park Millenium MOSIR

Kategorie: Aktywnie / SPA, Z dziećmi

Na terenie parku goście mają do dyspozycji basen rekreacyjny i sportowy o wym. 25x12,5 m. Ponadto cztery wanny z hydromasażem, sauna parowa na kilkanaście osób, trzy zjeżdżalnie o różnej skali trudności, rwącą rzekę, leżanki z hydromasażem oraz wiele innych atrakcji sportowo - rekreacyjnych. Każdy z gości może uczestniczyć w treningu aqua aerobiku, który trwa ok. 40 minut i  prowadzony jest przez profesjonalnego instruktora. Park wodny oferuje również lekcje nauki pływania, które prowadzone są dla każdej grupy wiekowej, począwszy od 4,5 miesiąca życia.

Orientacyjna odległość oraz czas dojazdu samochodem do atrakcji z:

Świnoujście (115 km; ok. 2:15h)
Koszalin (40 km; ok. 0:30h)
Słupsk (100 km; ok. 1:45h)

Miejscowość: 78-100 Kołobrzeg, ul. Łopuskiego 38
Strona: www.sport.kolobrzeg.pl
Tel: + 48 94 355 14 00
E-mail: marketing@mosir.kolobrzeg.pl
 
Godziny otwarcia:
pn – nd:  6:30 – 22:00

Bilety:
Normalny:  12 zł
Ulgowy:   8 zł.
Szczegółowy cennik na:  www.sport.kolobrzeg.pl/cennik

Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.baseny.kolobrzeg.pl

Centrum Rozrywki MK Bowling – Galeria KOSMOS

MK Bowling to nowoczesna, urządzona według najlepszych światowych standardów kręgielnia, która dysponuje jedenastoma torami, w tym torami dla dzieci. Ponadto salą bilardową, restauracją oraz dyskoteką.

szczegóły »
Muzeum Figur Woskowych

W Muzeum Figur w Międzyzdrojach, podobnie jak w słynnym Muzeum Madame Tussauds, możemy stanąć oko w oko z największymi postaciami w dziejach historii, sztuki, polityki czy kultury popularnej. Możemy oglądać tam podobizny wiele znakomitości polskich i z całego świata.

szczegóły »
Park Linowy - Kołobrzeg

Park linowy to świetny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu w kontakcie z naturą. Trasy o różnych stopniach trudności stanowią wyzwanie dla amatorów w różnym wieku.

szczegóły »
Park Linowy Avana

Park linowy Avana w Koszalinie to trzy trasy linowy, specjalna trasa dla dzieci, big swing, zjazdy tyrolskie i wiele innych atrakcji.

szczegóły »
Park Wodny „Jan”

Doskonałe warunki dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu. Cała gama wyjątkowych atrakcji, a wszystkie skupione wokół Parku Wodnego „Jan”. Kompleks basenowy, sauny, kręgielnia, strzelnica sportowa oraz hotel.

szczegóły »
Centrum Atrakcji Wojskowych „Bastion”

Miłośnicy militariów lubiący aktywnie wypoczywać mogą poczuć prawdziwie wojskowy nastrój na poligonie Centrum Atrakcji Wojskowych „Bastion” w Kołobrzegu. Tam w hełmofonie na głowie będą uczestniczyć w przejażdżce czołgiem, wozem pancernym czy transporterem opancerzonym, mogą postrzelać z broni i posmakować zupy z wojskowego kotła.

szczegóły »
Dziki Zachód - Centrum Rozrywki i Jazdy Konnej

„Dziki Zachód” w Kołobrzegu-Zieleniewie to centrum rozrywki oferujące niecodzienną formę spędzania wolnego czasu. Pomysł jest prosty: jedna atrakcja goni drugą, western, kowboje i Indianie, mini zoo, jazda konna oraz całe mnóstwo pysznej zabawy. Tutaj nikt nie może się nudzić. Wszystko rzecz jasna pod fachową opieką i w zgodzie z naturą.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss