Aquapark Fala

Kategorie: Aktywnie / SPA, Z dziećmi

Aquapark FALA to idealny sposób na spędzenie aktywnie czasu zarówno latem, jak i zimą. Głównymi atrakcjami są basen z falą z podwodnymi reflektorami, rozświetlającymi taflę wody. Wejście do tego basenu przypomina morską plażę, łagodny spadek dna tego basenu zachęca do zabaw nawet z najmłodszymi dziećmi. Wysokość fali dochodzi 1 metra, a temperatura wody wynosi 26ºC-30ºC. Pomarańczowa zjeżdżalnia z silnym nurtem wody o długości 26 metrów przeznaczona do zjazdów na pontonach na pewno spodoba się szukającym adrenaliny i mocnych wrażeń. A dla wszystkich czeka łagodniejsza - czerwona zjeżdżalnia - o długości  19 metrów oraz  rwąca rzeka. W krainie relaksu czekające na Ciebie atrakcje (10 leżaków do masażu wodnego, bicze wodne masujące plecy, wodospady relaksujące kark i barki, wodne kaskady i strumienie oraz gejzer) sprawią, że poczujesz się odprężony i wypoczęty. Z myślą o relaksie stworzono również grotę z  wygodnymi fotelami do masażu powietrznego i wodnego, gdzie w półmroku możesz oddać się odprężeniu. Cała kraina basenu rekreacyjnego posiada niepowtarzalną atmosferę relaksu i zabawy. Bajkowego klimatu dodaje podwodne oświetlenie całości. Temperatura wody wynosi 26ºC-30ºC, a głębokość basenu to 1,3 metra. Jeśli chcesz aktywnie spędzić wolny czas proponujemy Ci basen sportowy. Na trzech wydzielonych torach, o długości 28,5 metra, będziesz mógł poprawić swoją kondycję. W cieplejsze dni można skorzystać z zewnętrznego basenu sportowego, basenu relaksacyjnego, basenu dziecięcego z płytką wodą ( do 30 cm), kolorowymi  zabawkami wodnymi i  bezpiecznymi mini zjeżdżalniami oraz bystrego nurtu rwącej rzeki. W Aquaparku prowadzona jest nauka pływania i zajęcia Aqua Aerobiku i Aqua Fan-u.

Orientacyjna odległość oraz czas dojazdu samochodem do atrakcji z:

Piotrków Trybunalski (60 km; ok. 1h)

Miejscowość: Łódź, al. Unii Lubelskiej 4
Strona: www.aquapark.lodz.pl
Tel: +48 42 640 08 00
E-mail: fala@aquapark.lodz.pl

Godziny otwarcia:
pn - nd: 9:00-22:00
Świat Saun: 9:00-23:00

Bilety:
pn - pt:
normalny: 12 zł/1h, 24 zł/2h, 47 zł/cały dzień
ulgowy: 10 zł/1h, 20 zł/2h, 39 zł/cały dzień
sb, nd, święta:
normalny: 15 zł/1h, 30 zł/2h, 57 zł/cały dzień
ulgowy: 12 zł/1h, 24 zł/2h, 47 zł/cały dzień

Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.pl.wikipedia.pl

Akwarium Łódź

Akwarium w Manufakturze to 32 zbiorniki, prezentujące podwodne krajobrazy i ich mieszkańców z różnych miejsc świata. Goście mogą poznać morska florę i faunę Europy, Afryki, Ameryki Południowej, Azji i Oceanii.  W akwariach rośnie około 100 gatunków roślin wodnych. To wspaniała enklawa spokoju.

szczegóły »
Arena Laser Games

Arena Laser Games to największa laserowa arena w Polsce, oferująca zabawę dla wszystkich.  Poruszając się po labiryncie pełnym niespodzianek, pułapek i efektów specjalnych, gracz, wyposażony jest  w elektroniczną zbroję i pistolet laserowy.

szczegóły »
Lunapark Łódź

Łódzki Lunapark zaprasza dzieci i dorosłych ponad 20 atrakcjami, w tym najszybszą w Polsce, wysoką na 16 m kolejką górską "Jet Star",  ogromnym kołem zamachowym z gondolami  oraz przeznaczoną, tylko dla ludzi o mocnych nerwach, karuzelą Circus Hoppala. Ta unikatowa w skali światowej karuzela to prawdziwa gratka dla poszukujących silnych wrażeń i adrenaliny. Dzieciom na pewno spodoba się zjeżdżania pneumatyczna, gokarty, autoskootery, liczne karuzela czy motokros na quadach. To miejsce pełne jest radości i zabawy.

szczegóły »
Parkour Park

Parkour Park to  zadaszony obiekt, w którym mogą ćwiczyć wielbiciele parkouru oraz skate parku bez względu na pogodę.  Główną ideą parkour jest pokonywanie przeszkód stojących na drodze w jak najefektywniejszy, najprostszy i najszybszy sposób.

szczegóły »
Rudzka Góra – całoroczny tor saneczkowy

W tym kompleksie rekreacyjnym o ciekawym ukształtowaniu terenu na gości czeka całoroczny tor saneczkowy o długości 160m. Gwarantuje duża prędkość i świetną zabawę dla całej rodziny. Istnieje możliwość uprawiania różnego rodzaju sportów (m. in. mountain bike) i rekreacji.

szczegóły »
Łódzkie ZOO

Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi jest jednym z jedenastu istniejących w Polsce ogrodów zoologicznych i jednym z najciekawszych pod względem  zróżnicowanie zwierzostanu. Podziwiać można ponad 2700 zwierząt z 355 gatunków. Dzieci  mogą karmić  niektóre zwierzątka i pobawić się na jednym z dwóch placów zabaw.

szczegóły »
Ogród Botaniczny, Łódź

Ogród Botaniczny w Łodzi należy do największych tego typu obiektów w Polsce. Jego 64 ha powierzchnia gromadzi gatunki flory rodzimej oraz liczne rośliny obcego pochodzenia, zebrane w kilku działach tematycznych. Wielkie zainteresowanie budzi ogród japoński z kwitnącą wiśnią. To idealne miejsce na miły, popołudniowy spacer z rodziną lub przyjaciółmi. Integralną częścią ogrodu jest Palmiarnia znajdująca się w Parku Źródliska.

szczegóły »
Szkoła pływania dla niemowląt Wodniś

Wodniś to pierwsza szkoła pływania dla niemowląt w Łodzi. Ćwiczenia prowadzone w basenie o głębokości od 110 do 140 cm odbywają się w dwóch grupach wiekowych poniżej i powyżej 4 lat. Wspólną jednak regułą w obu grupach są między innymi krótkie rozgrzewki, nurkowanie oraz nauka poprawnego wskakiwania do wody.

szczegóły »
Bawialnie dla dzieci - Łódź

Sale zabaw dla dzieci to idealny sposób na wypełnienie i urozmaicenie czasu naszym pociechom. Zabawy w bawialni zapewniają dzieciom niezapomniane wrażenia, rozwijają umysł, wrażliwość i wspomagają ogólny rozwój ruchowy malucha. Sale pełne kilkumetrowych zjeżdżalni, suche baseny wypełnione kolorowymi piłeczkami czy pochylnie do wspinaczki z pewnością pozwolą  spełnić małym poszukiwaczom przygód swe fantazje i marzenia.

szczegóły »
Kręgielnie - Łódź

Bowling to dyscyplina sportowa, która od kilku lat z powodzeniem rozwija się w Polsce zdobywając coraz większe grono zwolenników. To sport i zabawa oraz atrakcyjna forma aktywnego wypoczynku adresowana zarówno do dzieci jak i dorosłych.

szczegóły »
Strzelnice - Łódź

Strzelectwo to dyscyplina, która wymaga skupienia i opanowania. Aby przekonać się na czym polega strzelanie rekreacyjne, podnieść swoje kwalifikacje jako ochroniarz lub sprawić radość swoim pociechom  warto wybrać się do strzelnicy.

szczegóły »
Ścianki Wspinaczkowe - Łódź

Wspinaczka ściankowa to doskonały sposób na poprawę kondycji, spalenie kalorii i wyrzeźbienie sylwetki. Ćwiczenia na pionowych lub pochyłych płytach to dobra forma treningu przed wyruszeniem na podbój gór zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

szczegóły »
Squash - Łódź

Squash jest grą zbliżoną do tenisa, ale wymagającą dużo większego wysiłku. Gra polega na odbijaniu specjalnej piłeczki przez dwóch graczy o ścianę, w sposób uniemożliwiający partnerowi prawidłowe odbicie. Gra ta wymaga zwiększonego wysiłku w krótkim czasie, co powoduje, iż znajduje uznanie wśród osób aktywnych, które jednocześnie cenią sobie czas – pół godziny gry to już spory wysiłek…

szczegóły »
Kompleks dydaktyczno-sportowy Solpark

Kompleks dydaktyczno-sportowy Solpark to nowoczesny obiekt oferujący wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. To istny raj dla aktywnych. Do dyspozycji gości jest podświetlane boisko piłkarskie, sala fitness z ciekawymi programami zajęć oraz siłownia. Jednym z największych elementów Solparku jest jednak rozbudowany kompleks basenów. Znajdują się tu m.in. baseny sportowe, rekreacyjne, kręte zjeżdżalnie, łóżka wodne, wanny solankowe, brodzik zewnętrzny i liczne sauny. W sezonie zimowym funkcjonuje również zadaszone lodowisko.

szczegóły »
Segway Łódź

Nowy trend już zapanował - era segway'a ! Segway to dwukołowy, elektryczny pojazd zasilany z wbudowanych akumulatorów, kontrolowany przez komputer pokładowy, który jest odpowiedzialny za utrzymanie pojazdu w stanie równowagi. Wystarczy, że pochylisz się do przodu, do tyłu, w prawo lub lewo, a Segway PT przemieści się precyzyjnie w wybranym przez Ciebie kierunku, z prędkością jaką mu nadasz.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss