Aquapark – Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot)

Kategorie: Aktywnie / SPA, Z dziećmi

 

 

 

 

 

 

 

Aquapark Sopot
Miejscowość: Sopot, ul. Zamkowa Góra 3-5
Strona: www.aquaparksopot.pl
Tel: +48 555 85 55
E-mail: info@aquaparksopot.pl

Godziny otwarcia:
basen:
pn – nd: 8:00 – 22:00
sauna:
pn - nd: 8:00 – 22:00

Bilety:
basen:
pn – pt do 9:00: 9 zł/h
pn – pt od 9:00: 18 zł/h
sb – nd:
normalny: 22 zł
ulgowy: 18 zł
rodzinny: 18 zł
sauna: 26 zł
sauna i basen: 36 zł

Contact

Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.basen.gda.pl

Fitness – Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot)

Warto pamiętać o swoim zdrowiu. W klubach fitness zadbasz o swoją sylwetkę oraz poprawisz kondycję fizyczną. Przy okazji zrelaksujesz się. W Trójmieście znajduje się wiele tego typu klubów.

szczegóły »
Kręgielnie – Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot)

W kręgle gra coraz więcej ludzi. I nic w tym dziwnego, ponieważ bowling to gra dla każdego, bez względu na wiek i płeć. Świetny pomysł na spotkanie się w gronie przyjaciół, bądź też na imprezę integracyjną. 

szczegóły »
Paintball – Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot)

Paintball to idealny pomysł na zorganizowanie urodzin, imprezy integracyjnej czy zwykłego spotkania przyjaciół. Aktywny wypoczynek dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń oraz dostarczy odrobinę adrenaliny.

szczegóły »
Parki linowe – Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot)

Parki linowe to świetna propozycja dla wszystkich ludzi, którzy uwielbiają aktywny tryb życia. Linowe trasy są tak zbudowane, aby mogły je ukończyć także dzieci. Oczywiście są też trasy dla doświadczonych osób.

szczegóły »
Quady – Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot)

Jazda na quadach to świetny pomysł na imprezę integracyjną. Przejażdżka na tych maszynach dostarcza wielu pozytywnych wrażeń. W Trójmieście znajduje się kilka ośrodków, które oferują wynajęcie bądź jazdę po torach.

szczegóły »
Skatepark – Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot)

Miłośnicy jazdy na desce i rolkach z okolic Trójmiasta mają być z czego dumni. W Gdańsku znajduje się jeden z największych w Polsce krytych skateparków. Profesjonalny, z wieloma obiektami, na których można wykonywać przeróżne ewolucje.

szczegóły »
Jazda konna – Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot)

Miłośnicy jazdy konnej w Trójmieście mają w czym wybierać. Jest tu kilka ciekawych szkółek, w których można pojeździć na tych pięknych zwierzętach na łonie natury. Ośrodki oferują również naukę jazdy.

szczegóły »
Tenis – Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot)

W Trójmieście znajdują się w pełni profesjonalne korty, także te pod dachem, na których można grać przez cały rok nie zwracając uwagi na pogodę. Dobry pomysł na aktywny wypoczynek w mieście.

szczegóły »
Tory kartingowe – Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot)

W Trójmieście znajduje się kilka profesjonalnych torów, na których można pościgać się gokartami. Warto chociaż przez chwilę poczuć się jak Robert Kubica, a przy okazji zrelaksować się w gronie przyjaciół.

szczegóły »
Petanque - Gdańsk

Petanque to tradycyjna francuska gra towarzyska z elementami zręcznościowymi. Popularna w szczególności w południowej Francji, ale uprawiana także w innych regionach Francji i w innych krajach, szczególnie śródziemnomorskich. Występuje coraz częściej w Polsce, głównie w parkach i niewybetonowanych skwerach.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss