Aquaparki, Warszawa

Kategorie: Aktywnie / SPA, Z dziećmi

 

 

 

 

 

 

Wodny Park

Miejscowość:  Warszawa, ul. Merliniego 4
Strona: www.wodnypark.com.pl
Tel: + 48 22 854 01 03
E-mail: sekretariat@wodnypark.com.pl

Godziny otwarcia:
Część sportowo – rekreacyjna:
pn – pt: 6:30 – 22:00
sb – nd: 8:00 – 22:00
Część  biologiczna:
pn – pt: 11:00 – 22:00
sb – nd: 10:00 – 22:00

Bilety:
Część sportowo – rekreacyjna:
normalny: 18zł/h (pn – pt); 24zł/h (sb – nd)
ulgowy:10zł/h (pn – pt); 18zł/h (sb – nd)
Część biologiczna:
normalny: 23zł/h (pn – pt); 36zł/h (sb – nd)
ulgowy: 17zł/h (pn – pt); 30zł/h (sb – nd)

Aquapark WESOLANDIA

Miejscowość:  Warszawa, ul. Wspólna 4
Strona: www.wesolandia.pl
Tel: + 48 22 773 91 91

Godziny otwarcia:
pn – pt: 7:00 – 22:00
sb – nd: 8:00 – 22:00

Bilety:
normalny: 17 - 19,50zł/h
ulgowy: 12 - 15zł /h 
Dzieci do 3 lat- gratis.
Dzieci 3-9 lat: 9 zł bez limitu czasu

Pływalnia DELFIN

Miejscowość:  Warszawa, ul. Kasprzaka 1/3
Strona: www.osirwola.pl
Tel: + 48 22 631 48 65

Godziny otwarcia:
pn - pt:  7:00 – 22:00
sb  - nd: 8:00 – 22:00

Bilety:
normalny:  12,50zł/h
ulgowy:8,50zł/h
rodzinny: 24zł/h

Contact

Galeria
Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.parkwodny.com.pl
www.osirwola.pl

Kraina Westernu

Kraina Westernu  jest największym w Polsce miasteczkiem westernowym. Położone w bardzo urokliwym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku. Na ulicach miasteczka można spotkać kowboi, dzikie konie, budynki wyglądające jak oryginalne domy z tamtej epoki i mieszkańców w charakterystycznych strojach. Zwiedzający mogą również odwiedzić wioskę indiańską, zamieszkałą przez prawdziwych Indian, obejrzeć pokazy tradycyjnych tańców indiańskich, zwiedzić tipi, dowiedzieć się wiele o historii Indian oraz wziąć udział w grach i zabawach.

szczegóły »
Gokarty, tory kartingowe

Gokarty to świetna zabawa dla dzieci i dla dorosłych. Wszyscy mają tu możliwość poczuć prędkość i adrenalinę w bezpiecznych warunkach.

szczegóły »
Jazda konna - Warszawa

Jazda konna to popularna forma rozrywki dla dzieci i dorosłych. Dla początkujących możliwe są kursy oraz jazdy z wykwalifikowanymi instruktorami. Na dzieci czekają przepiękne kuce. Sport ten dostarcza wiele emocji i pozytywnych wrażeń.

szczegóły »
Kręgielnie, Warszawa

Warszawskie centra rozrywki oferują wiele ciekawych atrakcji. W każdym z nich można pograć w kręgle, bilard, w niezapomnianej atmosferze, którą tworzą ciekawy wystrój wnętrz, muzyka oraz wiele konkursów.

szczegóły »
Paintball - Warszawa

Paintball zyskuje coraz więcej zwolenników. W Warszawie jest kilka firm zajmujących się  tego typu imprezami. Niektóre z nich posiadają własne hale rozgrywek, a inne posiadają  pola na wolnym powietrzu. W każdym z nich na wyposażeniu są ubrania ochronne, kulki, maski i markery. Przed rozpoczęciem zabawy przeprowadzany jest  fachowy instruktaż. Gra może przybierać różne scenariusze, zależnie od życzeń graczy.

szczegóły »
Quady - Warszawa

Dla spragnionych wrażeń oraz miłośników jazdy na quadach powstało  w Warszawie i okolicy kilka takich miejsc,  gdzie można wypożyczyć  pojazd bądź jeździć na swoim. Tory są specjalnie przygotowane by zapewnić bezpieczną jazdę. Jest to doskonała rozrywka dla miłośników warkotu silników

szczegóły »
Ścianki wspinaczkowe - Warszawa

Ściany wspinaczkowe to doskonały pomysł na spędzenie aktywnie wolnych chwil. W warszawskich ośrodkach wspinać się mogą wszyscy, lecz początkujący powinni odbyć specjalistyczne szkolenie. Wspinać się można na ściankach o różnej wysokości i stopniu trudności.

szczegóły »
Aeronauta Pruszków – widokowe loty balonem

Loty balonem to niekonwencjonalny pomysł na rozrywkę czy na  spotkanie okolicznościowe. Aeronauta Pruszków zachęca swoją urozmaiconą ofertą. Balony są dostępne dla indywidualnych klientów jak i dla grup zorganizowanych. Lot balonem jest to niezapomniane przeżycie pełne wrażeń i pięknych widoków.

szczegóły »
Całoroczny stok narciarski „Szczęśliwice”

Całoroczny stok narciarski „Szczęśliwice” położony jest w malowniczym parku w okolicy jezior. Jest jednym z największych i najpiękniejszych obiektów w Europie. Jest dostępny cały rok dla narciarzy i snowboardzistów. U podnóża stoku znajduje się taras widokowy z zapleczem gastronomicznym.

szczegóły »
Tenis - Warszawa

Warszawskie miejsca do gry w tenisa oferują korty o wysokim standardzie dla dorosłych oraz dla dzieci. Organizowanie są lekcje gry w tenisa oraz zawody dla graczy.

szczegóły »
Nietypowe Miasteczko Rekreacji „Pepeland”

Nietypowe Miasteczko Rekreacji „Pepeland” to niebanalny pomysł na aktywne spędzenie wolnego czasu. Właściciel oferuje szereg atrakcji, od mini zoo po zwiedzanie samochodów bojowych, a nawet helikoptera. Świetny pomysł na zorganizowanie imprezy integracyjnej dla firm lub wspaniałych urodzin dla dziecka.

szczegóły »
Skoki spadochronowe - Warszawa i okolice

Każdy chciałby spróbować choć raz prawdziwej przygody, poczuć się jak ptak szybujący w powietrzu...poczuć prawdziwą adrenalinę ! sIstnie podniebna przygoda, pełna emocji i pozostawiająca ślad w pamięci na zawsze ! Z oferty można skorzystać także w stolicy i jej okolicach.

szczegóły »
Bawialnie - Warszawa

Bawialnie to bez wątpienia idealne miejsce dla naszych pociech, które podczas robienia przez nas zakupów, bądź załatwiania innych ważnych spraw mogą się spokojnie pobawić w gronie rówieśników. Pieczę nad bezpieczeństwem dzieci sprawują zawsze odpowiednie osoby, które dodatkowo postarają się urozmaicić im czas rozmaitymi zabawami !

szczegóły »
Linlandia.pl - Pruszków

Park linowy Linlandia składa się z dwóch tras zawieszonych na drzewach - pierwsza trasa na wysokości 2,5 m, druga 7 m. Są one urozmaicone w wiele przeszkód, m.in. pal buszmena, złośliwe belki, tyrolki, trawers po sieci, makarony i pionowe pale.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss