Balaton

Kategorie: Ciekawie, Z dziećmi

Staw Balaton jest zarybiony, co dodatkowo uatrakcyjnia pobyt wielbicielom wędkowania (konieczne posiadanie ogólnopolskiej karty wędkarskiej). Na środku akwenu znajduje się malownicza wysepka. Ponadto, na gości czeka komfortowy i w pełni wyposażony hotel oraz restauracja, w której zarówno smakosze mięsa, jak i wegetarianie znajdą coś dla siebie.
Jest to idealne miejsce na kilkudniowy odpoczynek od pracy oraz gwaru miast !

Miejscowość: Sosnowiec, ul. Wileńska 1
Strona: www.balaton.sos.pl
Tel: +48 32 296 35 35
E-mail: info@balaton.sos.pl

Bilety:

od 60 zł/doba

Galeria
Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.google.pl

Park i mini-zoo im. Jacka Kuronia

Park w Sosnowcu-Kazimierzu  to miejsce, gdzie mając nawet tylko chwilę wolnego, możemy poczuć, jakbyśmy wyjechali na łono natury, poza aglomerację miejską. Dzięki znajdującym się wokół uroczego stawu ścieżkom rowerowym, spacerowym, placom zabaw oraz mini-zoo, stanowi doskonałe miejsce do spędzenia czasu z całą rodziną. A dla amatorów rolek świetne miejsce z szerokimi i w miarę równymi alejkami. 

szczegóły »
Aquapark Świat Wodny „Nemo”

Aquapark Świat Wodny „Nemo” to kompleks rekreacyjno-sportowy, oferujący swoim gościom pełną gamę atrakcji: baseny kryte oraz odkryte na zewnątrz, sauny, jacuzzi, grota solna,  bar, a nawet dyskotekę! Szczególnie fascynujące, szczególnie dla dzieciaków, są trzy zjeżdżalnie, z których każda dostarcza coraz większych emocji!

szczegóły »
Pogoria I, II, III, IV

Kompleks czterech jezior "Pojezierza Dąbrowskiego", znajdujących się w niedalekiej odległości od siebie oferuje kilka możliwości spędzenia wolnego czasu, czy też realizacji swoich pasji, takich jak wędkowanie, żeglarstwo, windsurfing, nurkowanie czy jazda na rowerze.

szczegóły »
Egzotarium Sosnowiec

Sosnowieckie Egzotarium skupia ponad 80 gatunków roślin z różnych części świata. Obserwujemy tutaj formacje roślinne reprezentujące tereny pustynne, półpustynne, tropiki amerykańskie i azjatyckie, klimat śródziemnomorski i wyspy oceaniczne. Zwierzęta obecne tutaj to w głównej mierze ryby i gady, w tym: krokodyl nilowy, boa tęczowy, pyton tygrysi i siatkowy oraz 6 gatunków żółwi. 

szczegóły »
Laserhouse - Sosnowiec

Sosnowiecki Laserhouse to pierwszy na Śląsku i w Zagłębiu elektroniczny paintball. Nie musimy więc czekać na lato i piękną pogodę, aby móc pobawić się w wojnę. Co więcej nie odczujemy tu bolesnych strzałów kulkami, a wyniki gry są ściśle monitorowane przez komputery.

szczegóły »
Fantasy Park Sosnowiec

Fantasy Park w sosnowieckim centrum handlowym Plaza to doskonały pomysła na aktywne i ciekawe spędzenie czasu w gronie przyjaciół, bądź rodziny. Znajdziemy to kręgielnie, stoły bilardowe, gry video, a w weekendy organizowane są dyskoteki.

szczegóły »
Trójkąt Trzech Cesarzy

Trójkąt Trzech Cesarzy to miejsce, w którym od 1815 roku aż do czasów I wojny światowej zbiegały się granice trzech mocarstw: Austrii, Niemiec i Rosji. Było ono wówczas znane niemal w całej Europie, cieszyło się dużą popularnością wśród turystów.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss