Bawialnia Kraina Czarów

Kategorie: Z dziećmi

Kto z nas będąc dzieckiem nie marzył o tym, aby przenieść na drugą stronę lustra?Teraz nadarza się taka okazja w Sali Zabaw Kraina Czarów na katowickim Tysiącleciu.Znajdziemy tu labirynt, króliczą norę, trampoliny, zjeżdżalnie, baseny z piłkam, ściankę wspinaczkową oraz inne atrakcje dla dzieci a wszystko na powierzchni 600 m kw. !!!Jedno czego tu nie znajdziemy to nuda! Właściciele zadbali także o Rodziców oferując pyszną kawę i ciacha oraz darmowy internet.Można tu zorganizować czarodziejskie przyjęcie urodzinowe, albo za niewielką dopłatą pozostawić maluchy pod opieką animatorów, a samemu zająć się swoimi sprawami.To jedyne w swoim rodzaju magiczne miejscu oferuje równieżzajęcia dodatkowe i warsztaty dla dzieci,  imprezy okolicznościowe, zajęcia dla grup zorganizowanychJeżeli szukacie  magicznego miejsca innego niż wszystkie które dotychczas widzieliście odwiedźcie Salę Zabaw "Kraina Czarów"

Miejscowość: Katowice, ul. Zawiszy Czarnego 7a (osiedle Tysiąclecia)

Strona: http://krainaczarow.net

Tel: 32 726 26 26

E-mail:kontakt@krainaczarow.net

Galeria
Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.krainczarow.net

Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne

Najstarsze i największe polskie planetarium, pozwalające nawet w pochmurne i deszczowe dni zobaczyć piękne, słoneczne niebo, lub też  usłane lśniącymi gwiazdami… a wszystko dzięki 23-metrowej kopule, stanowiącej ekran sztucznego nieba oraz specjalnej aparaturze, wyświetlającej te efektowne obrazy, nawet w 750-krotnym powiększeniu!

szczegóły »
Skansen „Guido” (Zabytkowa Kopalnia Węgla Kamiennego GUIDO)

Kopalnia Guido to unikat na skalę światową, bowiem zachowane wyrobisko nie ma odpowiednika w innych ośrodkach muzealnych na świecie. Skansen tworzą korytarze na poziomach 170 i 320 metrów oraz zespół zabudowy powierzchniowej wraz z wyposażeniem technicznym.

szczegóły »
Wesołe Miasteczko w Chorzowie

Chorzowski lunapark gwarantuje fantastyczną, niezapomnianą zabawę zarówno dzieciom, jak i dorosłym! Największy w Polsce rollercoaster, szalona Gwiazda Duża, zakręcony Apollo 2000, Rock & Roll, Kino 4D czy niepowtarzalny ześlizg do wody to bez wątpienia atrakcje, których nie można sobie odpuścić!

 

0 (468×77)

szczegóły »
Śląski Ogród Zoologiczny

W chorzowskim ZOO, na odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji: Kotlina Dinozaurów, Mini-Zoo dla najmłodszych i przede wszystkim… ponad 3 tysiące zwierząt! A wśród nich olbrzymie drapieżniki, budzące największe zainteresowanie: lwy, tygrysy, niedźwiedzie, pantery, lamparty i pumy.

szczegóły »
Bawialnie dla dzieci - Sosnowiec

Bawialnie to wymarzone miejsce dla wszystkich dzieciaków, gdzie wśród kolorowych piłeczek, labiryntów i zjeżdżalni czują się wspaniale. Opiekunki czuwają, aby zabawa była ciekawa, rozwijająca, ale i bezpieczna.

szczegóły »
MiniPark Linowy Zoolandia Chorzów

Mini park znajduje się na terenie Śląskiego Ogrodu Zoologicznego. Wycieczka całą rodziną do chorzowskiego parku będzie doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu !

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss