Bawialnie dla dzieci - Bydgoszcz

Kategorie: Z dziećmi











Family Park

Miejscowość: 85-766 Bydgoszcz, ul. Fordońska 246
Strona: www.familypark.pl
Tel: + 48 52 321 69 55
E-mail: familypark@familypark.pl

Godziny otwarcia:
pn – pt: 13:00 – 21:00
so – nd: 9:00 – 20:00

Bilety:
pn – czw:  24 zł./dzień
pt – nd i święta: 27 zł./dzień

U Kubusia


Miejscowość: Bydgoszcz, ul. Moczyńskiego 5
Strona: www.ukubusia.eu
Tel: + 48 52 342 16 26 ; +48 667 777 700
E-mail: ukubusia@ukubusia.eu

Godziny otwarcia:
pn – nd: 11:00 – 20:00

Bilety:
pn – pt:  5 zł./ 30 min.  8 zł./ 1 godz.
so – nd:  7 zł./ 30 min. 11 zł./1 godz.

Contact

Galeria
Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.ukubusia.eu
www.familypark.pl

Park linowy na Barbarce

Park linowy w Toruniu oferuje dwie ścieżki dla dzieci i dorosłych. Prawdziwe wyzwanie wymagające doskonałej zręczności dla aktywnych i lubiących dreszczyk emocji.

szczegóły »
Piernikowe Miasteczko

W Toruniu, mieście znanym z pierników w 2004 roku powstała piernikowa kraina zabaw dla dzieci. „Piernikowe Miasteczko”, bo taką nosi nazwę, oferuje swoim gościom wielką piernikową piaskownicę, zjeżdżalnie w kształcie piernikowego zamku oraz karuzelę przypominającą chatkę z piernika. Patronem tego magicznego miejsca został Tytus de’Zoo, kultowa postać z komiksów Papcia Chmiela pt. „Tytus Romek i Atomek”.

szczegóły »
Ogród Fauny Polskiej Zoo

Na terenie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Bydgoszczy znajduje się Ogród Fauny Polskiej - Mini Zoo. Zajmuje powierzchnię 15 hektarów i gromadzi przedstawicieli naszej rodzimej fauny. Najmłodsi mają tu możliwość bezpośredniego kontaktu ze zwierzątkami, oraz plac zabaw z piaskownicą, huśtawkami zjeżdżalnią.

szczegóły »
Kręgielnie

Kręgielnie w Bydgoszczy to nowoczesne centra wyposażone w profesjonalny sprzęt, w którym system zarządzania torami oraz liczenia punktów na poszczególnych torach jest w pełni skomputeryzowany. Lokale zostały wyposażone w wysokiej  klasy sprzęt nagłaśniający. Do dyspozycji tory do gry (w tym tory dla dzieci), ponadto sala bilardowa, restauracja, bar  oraz dyskoteka.

szczegóły »
Rodzinny Park Rozrywki „Zaurolandia”

Lubisz dinozaury ? Jeśli tak, to nie możesz ominąć „Zaurolandii”. W tym miejscu zapoznasz się nie tylko ze wspaniałymi obiektami przedstawiającymi żyjące w przeszłości istoty, ale także zakupisz literaturę czy postrzelasz z łuku.

szczegóły »
Mega-Park - Kansas City - Bedrock City

Kansas City Mega-Park to wspaniałe centrum edukacji i rozrywki. Położony jest w malowniczej okolicy Wielkiego Jeziora Rudnickiego w Grudziądzu - Rudniku.  Jego atrakcje to: Zoo, Dziki Zachód - Miasteczko Westernowe, Mexico City, Osada Indiańska wraz z Kopalną Złota, Kraina Bajek  Baśni i Legend, Lunapark, Dinozaury - Jurajska Ścieżka Edukacyjna oraz Safari. Na terenie Parku znajdują się również plac zabaw dla dzieci, sklepiki kowbojskie z pamiątkami oraz punkty gastronomiczne. Specjalnością kulinarną parku są smażone ryby.

szczegóły »
Fitness – Bydgoszcz

Coraz więcej osób zaczyna dbać o sylwetkę i zdrowie w klubach fitness. Również i w Bydgoszczy można odwiedzić takie, dobrze wyposażone, ośrodki i aktywnie spędzić wolny czas.

szczegóły »
Ścianka wspinaczkowa – Bydgoszcz

Wspinaczka po specjalistycznych ściankach to często wybierany sposób na aktywny wypoczynek w mieście. Dzięki wspinaczce można poprawić swoją sportową formę i miło spędzić czas.

szczegóły »
Skateparki – Bydgoszcz

Wszyscy jeżdżący na desce, rolkach czy BMX-ach nie mają za dużo miejsc do jazdy. Mieszkańcy Bydgoszczy mają się czym pochwalić. W ich mieście znajduje się profesjonalny, kryty skatepark, który zadowoli nawet najwybredniejszych.

szczegóły »
Squash – Bydgoszcz

W Bydgoszczy są korty, na których można pograć w odmianę squasha – ricochet, który dopuszcza odbijanie piłeczki nie tylko od ścian, ale również od sufitu. Korty są w pełni zelektronizowane. Na miejscu można także wypożyczyć niezbędny sprzęt do gry.

szczegóły »
Tenis – Bydgoszcz

W Bydgoszczy jest wiele kortów tenisowych, na których można poćwiczyć swoją kondycję fizyczną. Świetny pomysł na aktywny wypoczynek w mieście.

szczegóły »
Tory kartingowe – Bydgoszcz

Jazda na gokartach dostarcza wielu wrażeń. Można zmierzyć się razem z przyjaciółmi i miło spędzić wolny czas. Również i w Bydgoszczy są miejsca, w których można sprawdzić swoje umiejętności.

szczegóły »
Jazda konna – Bydgoszcz

Jazda konna to idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Każdy kto kocha zwierzęta i aktywny wypoczynek musi choć raz spróbować przejażdżki. W Bydgoszczy również znajdują się ośrodki, w których można tego dokonać.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss