Bawialnie dla dzieci - Toruń

Kategorie: Z dziećmi

 

 

 

 

 

 

 

Stokropek

Miejscowość: Toruń, ul. Kosynierów Kościuszkowskich 13
Strona: www.stokropek.pl
Tel: +48 607 960 896
E-mail: salon@stokropek.pl

Godziny otwarcia:
pn - nd: 10:00 - 19:00

Bilety:
6 zł/30 min
10 zł/60 min

Fiku - Miku

Miejscowość: Toruń, ul. Targowa 44
Strona: www.fikumiku-torun.pl
Tel: +48 510 761 256
E-mail: fiku.miku44@wp.pl

Bilety:
6 zł/30 min
10 zł/60 min

Chata Skrzata

Miejscowość: Toruń, ul. Głowackiego 2
Tel: +48 503 959 484

Happy House


Miejscowość: Toruń, ul. Wojska Polskiego 45/47
Tel: +48 56 655 99 44

Gumiland


Miejscowość: ul. Dziewulskiego 12
Strona: www.gumiland.prv.pl
Tel: +48 606 672 919

Godziny otwarcia:
pn - pt: 11:00 - 17:00
sb: 11:00 - 14:00

contact

Galeria
Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.stokropek.pl
www.bawialnie.pl

Żywe Muzeum Piernika

W Toruniu mieście pachnącym piernikami powstało niezwykłe miejsce, jedyne w Europie „Żywe Muzeum Piernika”. Stworzono je dla wszystkich, którzy chcieliby przenieść się w czasie do XVI wiecznej piernikarni, upiec w wiekowym piecu własnoręcznie zrobiony piernik oraz posłuchać o historii piernika i Torunia.

szczegóły »
Park linowy na Barbarce

Park linowy w Toruniu oferuje dwie ścieżki dla dzieci i dorosłych. Prawdziwe wyzwanie wymagające doskonałej zręczności dla aktywnych i lubiących dreszczyk emocji.

szczegóły »
Piernikowe Miasteczko

W Toruniu, mieście znanym z pierników w 2004 roku powstała piernikowa kraina zabaw dla dzieci. „Piernikowe Miasteczko”, bo taką nosi nazwę, oferuje swoim gościom wielką piernikową piaskownicę, zjeżdżalnie w kształcie piernikowego zamku oraz karuzelę przypominającą chatkę z piernika. Patronem tego magicznego miejsca został Tytus de’Zoo, kultowa postać z komiksów Papcia Chmiela pt. „Tytus Romek i Atomek”.

szczegóły »
Ogród Zoobotaniczny

Ogród Zoobotaniczny w Toruniu to blisko 4 hektary zieleni, na których rośnie ponad 90 gatunków drzew i krzewów oraz żyje ponad 50 gatunków zwierząt. Ulubione miejsce odpoczynku mieszkańców Torunia, jest jednocześnie miejscem edukacji w zakresie przyrody i ekologii. Niezapomnianych wrażeń, zwłaszcza najmłodszym dostarczają przejażdżki na  grzbietach koników czy małe zoo pozwalające na bezpośredni kontakt ze zwierzątkami.

szczegóły »
Kręgielnie - Toruń

Aktywna rywalizacja sportowa podczas gry w kręgle, czy bilard oraz zabawy przy muzyce - tak można spędzić czas w urządzonych według najlepszych światowych standardów  toruńskich kręgielniach. Nie wiesz, jak spędzić popołudnie ? Kręgielnie czekają na Ciebie i Twoich znajomych. Ponadto niemal we wszystkich kręgielniach można także zagrać w bilarda oraz potańczyć.

szczegóły »
Fitness – Toruń

Coraz więcej ludzi dba o swoje zdrowie i sylwetkę w klubach fitness. W Toruniu również znajdują się kluby, w których można to zrobić. Oferują one szeroki wachlarz usług, które zadowolą każdego.

szczegóły »
Squash – Toruń

W Toruniu są korty do gry w squasha. Można tutaj zagrać także w ricocheta – odmianę squasha. Różni się ona jedną zasadniczą regułą. Dopuszczalne jest odbijanie piłeczki także o sufit.

szczegóły »
Ściana wspinaczkowa – Toruń

Toruńska ściana wspinaczkowa posiada wiele tras o różnym stopniu trudności. Dzięki temu sprawdzić się może każdy chętny, bez względu na doświadczenie we wspinaniu. Nad bezpieczeństwem klientów czuwają wykwalifikowani instruktorzy.

szczegóły »
Tenis – Toruń

W Toruniu także można grać w tenisa ! Jest tutaj kilka solidnych kortów, na których można grać przez siedem dni w tygodniu. Tenis z pewnością wpływa pozytywnie na zdrowie i kondycję fizyczną człowieka, dzięki temu jest to bardzo dobry pomysł na aktywny wypoczynek.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss