Całoroczny stok narciarski „Szczęśliwice”

Kategorie: Aktywnie / SPA, Z dziećmi

Całoroczny stok narciarski „Szczęśliwice” pokryty jest matą typu „Dendix”.  Przy zerowych temperaturach  zraszana jest „mgłą wodną”, a przy małej ilości śniegu - armatkami śnieżnymi. Na szczyt  stoku można dostać się wyciągiem talerzykowym lub kolejką krzesełkową, skąd można również podziwiać widok na Warszawę. Można również organizować tutaj zawody sportowe i imprezy rekreacyjne. Najwięcej radości sprawia wszystkim jazda kolejką grawitacyjną, której długość trasy wynosi około 700 metrów. U podnóża stoku znajduje się taras widokowy z zapleczem gastronomicznym. Na miejscu można skorzystać z pomocy instruktorów narciarstwa oraz wypożyczyć narty lub snowboard.

Miejscowość:  Warszawa, ul. Drawska 22 - Park  Szczęśliwicki
Strona:  www.stok.wosir.waw.pl
Tel:  + 48 22 622 69 61
E-mail:  stok@wosir.waw.pl

Godziny otwarcia:
wt- nd:  10:00 – 20:00
 
                                   
Bilety:
normalny: od 9zł/0,5h -  do 48zł/3h.
ulgowy: od 6 zł/0,5h -  do 30zł/3h.

Galeria
Powiązane atrakcje
Wydarzenia

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.wosir.waw.pl

Aquaparki, Warszawa

Pływalnie i Aquaparki to jedne z najbardziej popularnych atrakcji  stolicy. Każdy z nich ma do zaoferowania bogate wyposażenie, wysoki standard oraz zapewnia wiele rozrywek. Dostępne są wanny z hydromasażem, zjeżdżalnie, gejzery wodne oraz brodziki. Dla miłośników są organizowane również zajęcia z aqua aerobiku. Ofertę uzupełniają dodatkowe atrakcje tj. sauny, siłownie, kluby fitness i wiele innych.

szczegóły »
Gokarty, tory kartingowe

Gokarty to świetna zabawa dla dzieci i dla dorosłych. Wszyscy mają tu możliwość poczuć prędkość i adrenalinę w bezpiecznych warunkach.

szczegóły »
Jazda konna - Warszawa

Jazda konna to popularna forma rozrywki dla dzieci i dorosłych. Dla początkujących możliwe są kursy oraz jazdy z wykwalifikowanymi instruktorami. Na dzieci czekają przepiękne kuce. Sport ten dostarcza wiele emocji i pozytywnych wrażeń.

szczegóły »
Kręgielnie, Warszawa

Warszawskie centra rozrywki oferują wiele ciekawych atrakcji. W każdym z nich można pograć w kręgle, bilard, w niezapomnianej atmosferze, którą tworzą ciekawy wystrój wnętrz, muzyka oraz wiele konkursów.

szczegóły »
Paintball - Warszawa

Paintball zyskuje coraz więcej zwolenników. W Warszawie jest kilka firm zajmujących się  tego typu imprezami. Niektóre z nich posiadają własne hale rozgrywek, a inne posiadają  pola na wolnym powietrzu. W każdym z nich na wyposażeniu są ubrania ochronne, kulki, maski i markery. Przed rozpoczęciem zabawy przeprowadzany jest  fachowy instruktaż. Gra może przybierać różne scenariusze, zależnie od życzeń graczy.

szczegóły »
Quady - Warszawa

Dla spragnionych wrażeń oraz miłośników jazdy na quadach powstało  w Warszawie i okolicy kilka takich miejsc,  gdzie można wypożyczyć  pojazd bądź jeździć na swoim. Tory są specjalnie przygotowane by zapewnić bezpieczną jazdę. Jest to doskonała rozrywka dla miłośników warkotu silników

szczegóły »
Ścianki wspinaczkowe - Warszawa

Ściany wspinaczkowe to doskonały pomysł na spędzenie aktywnie wolnych chwil. W warszawskich ośrodkach wspinać się mogą wszyscy, lecz początkujący powinni odbyć specjalistyczne szkolenie. Wspinać się można na ściankach o różnej wysokości i stopniu trudności.

szczegóły »
Aeronauta Pruszków – widokowe loty balonem

Loty balonem to niekonwencjonalny pomysł na rozrywkę czy na  spotkanie okolicznościowe. Aeronauta Pruszków zachęca swoją urozmaiconą ofertą. Balony są dostępne dla indywidualnych klientów jak i dla grup zorganizowanych. Lot balonem jest to niezapomniane przeżycie pełne wrażeń i pięknych widoków.

szczegóły »
Nietypowe Miasteczko Rekreacji „Pepeland”

Nietypowe Miasteczko Rekreacji „Pepeland” to niebanalny pomysł na aktywne spędzenie wolnego czasu. Właściciel oferuje szereg atrakcji, od mini zoo po zwiedzanie samochodów bojowych, a nawet helikoptera. Świetny pomysł na zorganizowanie imprezy integracyjnej dla firm lub wspaniałych urodzin dla dziecka.

szczegóły »
2011-12-03 Otwarty bezpłatny trening narciarski na Szczęśliwicach !

Otwarty bezpłatny trening narciarski  na Całorocznym Stoku Narciarskim „Szczęśliwice”w Warszawie już w tę sobotę! 

...

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss