Carska Rewia w hotelu „ Imperium”

Kategorie: Ciekawie

Już sam carski wystrój hotelu wskazuje, że jest to miejsce wyjątkowe. Gdy dodamy do tego rosyjską kuchnię, trunki i występy artystyczne, to wychodzi nam idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek. Rosyjska Rewia Imperium prezentuje swoje porywające spektakle codziennie, od poniedziałku do soboty. Wprawiają w zachwyt swoimi układami tanecznymi, kostiumami, które szyte są przez najlepszych rosyjskich stylistów, i muzyką. Rewia oferuje dziewięć różnych spektakli: „Dookoła świata”, „Carska Rosja”, „Moulin Rouge”, „Fantasy Classic”, „Noc z Kleopatrą”, „Bollywood”, „Brazyliada”, „Starożytny Rzym” i „Lata 20-te”. Łącznie prawie sto tańców! Każdy spektakl ma swoją własną, niepowtarzalną atmosferę. Któż by nie chciał wczuć się w klimat legendarnego Moulin Rouge ? Kankan, wspaniałe stroje i muzyka wprost z paryskiego kabaretu na wyciągnięcie ręki. Marzysz o karnawale w Rio de Janeiro ? Wcale nie musisz lecieć do Brazylii ! Wystarczy udać się na spektakl „Brazyliada”. Grupa posiada spore doświadczenie w występach artystycznych. Zespół występuje także na festiwalach („Summer Music Festival”) czy imprezach sportowych (gale bokserskie, eliminacje do Mistrzostw Świata w siatkówce). Występował także ze światowymi gwiazdami, na przykład z rockowym Nazarethem czy Denzelem. Rewia występuje też na imprezach firmowych. Hotel mieści się przy międzynarodowej trasie E 4, pięć kilometrów od centrum Rzeszowa.

Orientacyjna odległość oraz czas dojazdu samochodem do atrakcji z:

Sanok (74 km; ok. 1:30h)
Tarnobrzeg (75 km; ok. 1:35h)
Sandomierz (90 km; ok. 1:50h)
Nowy Sącz (137 km; ok. 2:45h)

Miejscowość: Rzeszów, Świlcza 147s
Strona: www.rosyjskarewia.pl
Tel: + 48 17 866 06 58; +48 600 569 511
E-mail: rewia@imperium.rzeszow.pl

Godziny otwarcia:
pn - sb: 21:00, 22:00, 23:00

Galeria
Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.rosyjskarewia.pl

Rzeszowskie piwnice

Jedna z największych atrakcji Rzeszowa – podziemna trasa turystyczna, zwana „Rzeszowskie piwnice” to zajmująca prawie 650 metrów kwadratowych sieć komnat, korytarzy i piwnic. Znajduje się ona miejscami nawet dziesięć metrów pod płytą Rynku. Piwnice powstawały od XIV do XVIII wieku. Trasa ma 369 metrów długości. Jest to najstarsza zachowana część miasta.

szczegóły »
Zamek w Łańcucie

Zamek w Łańcucie to jedna z najpiękniejszych i jedna z najbardziej znaczących rezydencji arystokratycznych w Europie. Powstał w pierwszej połowie XVII wieku, a jej pierwszym właścicielem był magnacki ród Lubomirskich. Zamek słynny jest ze wspaniałych wnętrz mieszkalnych i niezwykłej kolekcji pojazdów konnych. Rozpoznawalny jest również z otaczającego rezydencje parku w stylu angielskim.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss