Centrum ZOLTAR

Kategorie: Aktywnie / SPA, Z dziećmi

W Centrum Zoltar możesz poczuć trening strzelecki jaki przechodzą agenci jednostek specjalnych lub spełnić swoje marzenia i wcielić się w postać z ulubionej gry komputerowej. Wchodząc do gry otrzymamy kamizelkę taktyczną (pancerz) wyposażoną w czujniki trafień oraz broń szturmową piechoty znaną z „Żołnierzy kosmosu”. Po trafieniu kamizelka wibruje oraz zaczyna świecić diodami w kolorze naszego zespołu, a na wyświetlaczu pojawia się pozostała ilość naszych żyć. Jedno z nielicznych miejsc w Polsce gdzie poczujemy smak komputerowych działań wojennych, przeniesiemy się np. do realistycznie odwzorowanej podziemnej bazy, labirynty, laboratoria, beczki z odpadami medycznymi, specjalne światła efektowe – koguty, lampy UV, stroboskop, system industrialnych efektów dźwiękowych i mrocznej muzyki wydobywającej się z głośników oraz dym oszukają nasze zmysły i przeniosą nas w świat gier komputerowych.  Kilkaset metrów kwadratowych powierzchni pozwala na stworzenie unikalnego miejsca, które swoim klimatem zaskoczy nawet najbardziej wybrednych graczy. Dodatkowo klimat wprowadza jeszcze wiele innych niespodzianek... W odróżnieniu od paintballa nikt nie może oszukać ilości trafień, bo wszystko kontroluje system elektroniczny. Gry odbywają się wg opracowanych scenariuszy: Tajne plany, Łowy, Zakładnicy, Terrorists against router terrorists, itd.

Orientacyjna odległość oraz czas dojazdu samochodem do atrakcji z:

Elbląg (83 km; ok. 1:30h)
Gdańsk (22km; ok. 0:30h)
Władysławowo (39 km; ok. 0:45h)

Miejscowość:  81-451Gdynia, ul. Zwycięstwa 96/98  
Strona: www.zoltar.pl
Tel: + 48 58 776 20 57
E-mail: pitstop.gdynia@gmail.com

Godziny otwarcia:
pn – pt: 12:00 – 23:00
so – nd: 11:00 – 24:00


Bilety:
Gry z limitem żyć - 15 żyć, 450 szt. amunicji i 6 granatów - 15 zł/gra
(maksymalny czas przebywania na arenie - 30 minut)
Gry czasowe (bez limitów doładowań, dodatkowe scenariusze)
30 min - 17 zł/os,   1h - 30 zł/os,  2 h - 50 zł/os
Dart's, gry logiczne, karty, gry bitewne i inne - wypożyczenie gratis
Gry nocne, wynajem areny na wyłączność, imprezy integracyjne należy szukać na internetowej stronie centrum.

Galeria
Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.zoltar.pl

NAJwiększa rafa koralowa w Polsce - Akwarium Gdyńskie MIR-PIB

Akwarium Gdyńskie, które jest częścią Morskiego Instytutu Rybackiego - Państwowego Instytutu Badawczego, to nowoczesny ogród zoologiczny, w którym podziwiać można ponad 1600 zwierząt wodnych należących do ok. 200 gatunków z najróżniejszych zakątków kuli ziemskiej. Do największych atrakcji Akwarium należy największa w Polsce rafa koralowa, oraz takie okazy jak ośmiornica olbrzymia, żarłacze czarnopłetwe, węgorze elektryczne, najmniejszy krokodyl świata- krokodyl krótkopyski oraz najcięższe węże świata- anakondy zielone. Ważnym elementem aktywności Akwarium Gdyńskiego jest również działalność edukacyjna, której celem jest szerzenie wiedzy z zakresu biologii i ekologii morza oraz ochrony środowiska.

szczegóły »
Centrum Nauki Experyment

Centrum Nauki Experyment w Gdyni to interaktywna wystawa składająca się z czrerech grup tematycznych: Hydroświat, Drzewo Życia, Niewidoczne Siły, Akcja-Czlowiek. To miejsce, które wyzwala kreatywność, pobudza ciekawość świata i głód wiedzy – nie tylko u najmłodszych!

poprzez zabawę. To miejsce, które wyzwala kreatywność, pobudza ciekawość świata i głód wiedzy – 
nie tylko u najmłodsTo miejsce, które wyzwala kreatywność, pobudza ciekawość świata i głód wiedzy – 

szczegóły »
Planetarium im. A. Ledóchowskiego

W sąsiedztwie zacumowanych przy nadbrzeżu Daru Pomorza, Daru Młodzieży i okrętu muzealnego „Błyskawica” znajduje się Gdyńskie Planetarium. Położone w malowniczej scenerii portu żeglarskiego Gdyńska Marina, ze wspaniałym widokiem na Zatokę Gdańską, jest jedną z ciekawszych atrakcji turystycznych Gdyni. Doskonałe warunki na wyprawę w kosmos zwłaszcza dla młodych astronautów ale i dorosłych pasjonatów tajemnicy wszechświata.

szczegóły »
Muzeum Akordeonów

W Kościerzynie powstało pierwsze na Pomorzu Muzuem Akordeon. Unikatowy zbiór akordeonów, harmonii i bandoneonów przekazał kaszubskim muzealnikom kolekcjoner z Gdańska. Władze Kościerzyny zdecydowały, że Muzeum Akordeonu będzie integralną częścią Muzeum Ziemi Kościerskiej.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss