Cinema Park - Kraków

Kategorie: Ciekawie, Z dziećmi

Zabierz dziecko do wyjątkowego kina, w którym nie ma mowy o chwili nudy! Kina, które bawi i uczy. Fascynujące seanse, które angażują zmysły i wyobraźnię, zainteresują zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych.

Każdy trzygodzinny program gwarantuje niezwykłą podróż w świat pełen tajemnic, przygód, nauki i wybornej zabawy. Umożliwia wszechstronne uaktywnienie zmysłów widzów, którzy nie tylko zapoznają się z przekazem treści z ekranu kinowego, ale jednocześnie przeżywają go w sposób bardzo aktywny.

Zabawa zaczyna się w sali ruchu wyposażonej w fotele, które poruszają się synchronicznie z obrazami wyświetlanymi na ekranie.  W sali 3D dzięki specjalnym okularom można obserwować ekscytujące, trójwymiarowe obrazy. Sala interaktywna to z kolei test wiedzy na wielkim ekranie oraz rywalizacja o pierwsze miejsce. W sali wyobraźni widzowie otoczeni dźwiękiem bez obrazu, słuchają interesujących słuchowisk. Tu każdy może zostać reżyserem własnego filmu, wystarczy tylko zamknąć oczy…. Sala inspiracji z kolei gwarantuje uczestnikom pokazu chwilę zadumy i refleksji a sala muzyki niesamowity seans z użyciem kolorowych efektów świetlnych.

W repertuarze:
Królestwo Zwierząt, program dzięki któremu odkryjemy dziką naturę każdym zmysłem oraz Cztery Żywioły, którego bohaterami są Wiatr, Woda, Ziemia i Ogień – wpływowe siły przyrody, które jednych zachwycają, innych zaś przerażają.

Zapraszamy na niezapomnianą przygodę w kinie!

Orientacyjna odległość oraz czas dojazdu samochodem do atrakcji z:

Katowice (80 km; ok. 1h)
Bielsko-Biała (90km; ok. 1:15h)
Nowy Sącz (110 km; ok. 1:45h)
Zakopane (105 km; ok. 1:35h)

Miejscowość: Kraków
Strona: www.cinemapark.pl
Tel: 12 299 99 88
E-mail: info.krakow@cinemapark.pl

Godziny otwarcia: codziennie

Bilety: 26 zł bilet ulgowy, 29 zł bilet normalny

Galeria
Filmy
Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.cinemapark.pl


Królestwo Zwie...
Bargen Gabinet Figur Woskowych

Marzysz o spotkaniu z Mike’m Tysonem? Chciałbyś zobaczyć jakiego wzrostu jest naprawdę Frodo Baggins z Władcy Pierścieni? Chciałbyś mieć zdjęcie ze Shrekiem czy Drakulą? To wszystko jest możliwe w Gabinecie Figur Woskowych Bargen w Poznaniu. Naturalnej wielkości postacie uformowane w wosku, które wyglądają jak żywe!

szczegóły »
Makiety dawnego Poznania

Chcesz zwiedzić w niekonwencjonalny sposób dawny Poznań ? Zapraszamy do klasztoru o.o. Franciszkanów. To tutaj w podziemiach kościoła kilka razy dziennie odbywają się prawdziwe spektakle przy użyciu światła, dźwięku i efektów specjalnych. Jest to swoista podróż w czasie, cofająca nas do początków polskiej państwowości.

szczegóły »
Muzeum Motoryzacji

Muzeum motoryzacji to wystawa, której nie można przegapić i adresowana jest nie tylko do fanów motoryzacji. Około 30 lśniących ponad 25-letnich pojazdów z krajów „Demokracji Ludowej” łącznie z nieśmiertelnym „maluchem” !

szczegóły »
Ogród Botaniczny w Poznaniu

Jeden z najciekawszych i największych ogrodów botanicznych w Polsce ! Obejrzyj z bliska rośliny żyjące na zboczach Alp, na amerykańskich pustyniach czy polskich bagnach. Jedną z większych atrakcji ogrodu jest alpinarium, które mieści siedem zbiorników wodnych połączonych strumieniami. Ciekawe są również ścieżki dydaktyczne. Ogród zajmuje powierzchnię 22ha, a wszystko to możemy zobaczyć za darmo.

szczegóły »
Palmiarnia

Chcesz odbyć daleką podróż nie ruszając się z miejsca ? Zapraszamy do pięknej i nowoczesnej poznańskiej Palmiarni. Miejsca określanego jako „klimatyczne”, pomagające w walce z melancholijnym nastrojem, a zimą z brakiem słońca. Kilkaset gatunków roślin, a w zlokalizowanym na terenie palmiarni akwarium ponad 200 gatunków ryb, pozwoli Ci na chwilę oderwać się od codzienności i poczuć jak na dalekiej wyprawie.

szczegóły »
Stare ZOO

Do odwiedzenia ZOO nie trzeba chyba nikogo namawiać… Ospałe lemury, wrzaskliwe małpy, czy największe jaszczurki świata - warany. To wszystko na wyciągnięcie ręki, w centrum Poznania i całkiem darmo !

szczegóły »
Świat Słowian - multimedialna wystawa

Jak wyglądał pradawny świat Słowian ? Jak mieszkali, czym się zajmowali, gdzie się modlili ? Wszystko to znajdziecie pod wielką białą kopułą wzniesioną w Poznaniu na Placu Wolności. Świat sprzed ponad tysiąca lat, świat plemion, które zamieszkiwały tereny od Łaby aż po Ruś. A wszystko to ukazane przy użyciu techniki z XXI w. ! Jedno z najbardziej nowatorskich przedsięwzięć w Europie ! Tylko tutaj możesz dotknąć większości eksponatów i poczuć się pradawnym Słowianinem !

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss