Dino Park Malbork

Kategorie: Ciekawie, Z dziećmi

Eksponaty dinozaurów wykonane są w skali 1:1. Ich realistyczne wyglądy oraz otoczenie zieleni sprawia, że bez trudu można poczuć się jak w prehistorycznym świecie. Pobyt w Dino Parku to niesamoita przygoda, która pozwoli poznać szczegóły życia gadów, ich historię oraz zapoznać się z informacjami, jak wyginęły i co miało na to wpływ.
Dodatkowym atutem tego miejsca jest znajdujące się na terenie parku Muzeum Skamieniałości - miejsce, w którym można obejrzeć kolekcję skamieniałości stanowiących szczątki zwierząt oraz ślady ich działalności zachowane w skałach.
Ponadto dużą atrakcją Dino Parku jest Kino 5D. Należy przygotuować się na naprawdę silne emocje, jest to nie lada gratka dla miłośników ostrych wrażeń. Super nowoczesne efekty audio-video połączone z nowoczesną salą kinową do efektów specjalnym zrobi na każdym ogromne wrażenie…

Do dyspozcyji odwiedzających są także: Sklep z upominkami- Obowiązkowy punkt dla tych, którzy kolekcjonują pamiątki ze swoich podróży. Koszulka, kubek czy inna pamiątka będzie miłym wspomnieniem z pobytu w parku. Kraina ZabawRuchome dinozaury, które można ujeżdżać, bombery jeżdżące jak szalone oraz pływające pontony to tylko niektóre propozycje dla najmłodszych i dorosłych. Na pewno warto zawitać do krainy zabaw ze swoimi uciechami. Punkty gastronomiczneSpragnieni i głodni mogą udać się do punktów gastronomicznych rozmieszczonych na terenie parku. Można tam zjeść ciepło, smacznie i niedrogo.

Orientacyjna odległość oraz czas dojazdu samochodem do atrakcji z:

Elbląg (32 km; ok. 0:30h)
Gdańsk (66 km; ok. 0:55h)
Władysławowo (120 km; ok. 1:35h)
Chojnice (111 km; ok. 1:45h)

Miejscowość: Malbork, ul. Toruńska 61
Strona: www.dinopark.malbork.pl
Tel: +48 55 307 07 00
E-mail: Kontakt@dinopark.malbork.pl

Galeria

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.dinopark.malbork.pl

Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss