Eldorado - jazda konna, bryczki, powozy, paintball,rowery, kajaki, quady

Kategorie: Aktywnie / SPA, Z dziećmi

Stadnina Koni Eldorado zaprasza do woj. łódzkiego w okolice Szczercowa na aktywny wypoczynek w wiejskich klimatach. W swej bogatej ofercie posiada liczne atrakcje dla turystów latem i zimą. Jazdy konne w terenie i na hipodromie, kilkudniowe rajdy konne, przejażdżki bryczką, powozem konnym, po okolicach Świętych Ług czy spływy kajakowe po przepięknej rzece Widawce to tylko jedne z licznych atrakcji turystycznych w Eldorado. Ośrodek zaprasza również na kuligi z pochodniami, ogniskami, ciepłą herbatką i muzyką. Na gości czekają również pokoje w wiejskim klimacie, które z pewnością pozwolą się zrelaksować i wyciszyć.

POSIADAMY POKOJE NOCLEGOWE
2 SYPIALNIE 2, 5 OSOBOWE
POKÓJ DZIENNY Z ANEKSEM KUCHENNYM, KOMINKIEM I TELEWIZOREM  

 

Orientacyjna odległość oraz czas dojazdu samochodem do atrakcji z:

Bełchatów 20 km; ok 0:20h
Piotrków Trybunalski (45 km; ok. 0:45h)
Łódź (65 km; ok. 1:15h)
Kalisz (100 km; ok. 1:45h)
Częstochowa (65 km; 1h)

Nazwa usługi Cena jednostkowa Rabat Kupon
jazda konna w terenie i na hipodromie - 1h 35,00 zł 5% Zaloguj się
jazda konna w terenie i na hipodromie - 2h 50,00 zł 5% Zaloguj się
przejażdżka bryczką - ok.2h [min. 3 osoby] 20,00 zł 5% Zaloguj się
przejażdżka powozem konnym - 1h [min.10 osób] 15,00 zł 5% Zaloguj się
przejażdżka powozem konnym - 2h [min. 10 osób] 25,00 zł 5% Zaloguj się
jazda quadem - 1h 50,00 zł 5% Zaloguj się
paintball - 10 kulek [do tarcz] 5,00 zł 5% Zaloguj się
paintball - 200 kulek [max.12 osób - w terenie] 50,00 zł 5% Zaloguj się
kajak - 1 dzień dla dwóch osób 50,00 zł 5% Zaloguj się

Kotyla Ryszard Imprezy Turystyczne Eldorado
Miejscowość: 97 - 420 Szczerców, Kol. Szczercowska 4aA
Strona: www.rywikot.bai.pl
Tel: +48 44 631 80 10,
Kom. +48 605 325 161
E-mail: ryszard.kotyla@gmail.com


Bilety:
jazda konna
w terenie i na hipodromie
1 godz. 35 zł
2 godz. 50 zł
3 godz. 70 zł
każda następna godz. 20 zł ( po 15 min. naliczana jest następna godz.)
przejazd bryczką 4 osoby: 60 zł ok. 2h
przejazd powozem do 15 osób: 150 zł ok.1h
przejazd powozem do 15 osób 250 zł ok.2h (do parku krajobrazowego "ŚWIĘTE ŁUGI")
spływ kajakowy 1-dniowy
1 kajak 2 osobowy 50zł (w cenie transport powrotny kajaków + osób)

Galeria
Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.rywikot.bai.pl

Jaskinie Załęczańskiego Parku Krajobrazowego

Jaskinie Załęczańskiego Parku Krajobrazowego, ich różnorodność i dostępność sprawiają, że są jednymi  z ciekawszych atrakcji tego terenu. Warto wybrać się na szczyt Góry Zielce gdzie znajduje się 10 jaskiń, każda o nietypowym kształcie i charakterze. Natomiast na Krzemiennej Górze ciekawym obiektem do zwiedzenia jest „Szachownica” - kompleks 5 jaskiń o dł. 1.000m.  Rezerwat Szachownica chroni liczną kolonię zimujących tutaj nietoperzy (ok. 10 gatunków).

szczegóły »
Termy Uniejów

Baseny termalne z leczniczymi kąpielami otoczone XIX wiecznym parkiem, sauny, spływy kajakowe malowniczą rzeką Wartą czy noclegi w komnatach zamku to tylko nieliczne z atrakcji z jakich skorzystać mogą goście w Uniejowskich Termach. Miłośnicy kultury średniowiecznej mogą wybrać się również do Kasztelu Rycerskiego na Gorących Źródłach gdzie czekają  łaźnie termalne, jazda konna, zabawy plebejskie i biesiady z rycerzami.

szczegóły »
Załęczański Park Krajobrazowy

Przepiękne tereny Załęczańskiego Parku Krajobrazowego wchodzące w skład jury krakowsko-częstochowskiej to bogactwo pełne rezerwatów przyrody, użytków ekologicznych, różnorodnych jaskiń i pomników przyrody. Poza walorami przyrodniczymi, stanowi również ciekawą atrakcję turystyczną gdyż znajdują się tu świetne szlaki rowerowe, piesze, konne oraz ścieżki dydaktyczne. Teren gromadzi ponad 30 gatunków roślin chronionych oraz ok. 100 gatunków ptaków.

szczegóły »
Zoo Safari - Borysew

Zoo Safari jest najprężniej rozwijającą się placówką rekreacyjno-edukacyjną w Polsce, usytuowaną w Borysowie (woj. Łódzkie).To wymarzone miejsce dla dzieci, miłośników zwierząt i egzotyki. Dla maluchów oprócz zabaw ze zwierzętami pod okiem opiekunów, ogród zorganizował mini zoo, rozrywkę w tutejszej Figlarni i pełen pakiet edukacyjny. W zoo zobaczyć można od dzikich białych i złotych tygrysów po łagodne osiołki Poitu.

szczegóły »
Kluby Golfowe - Łódź i okolice

Golf to nietuzinkowa dyscyplina sportu, przy której gracz może się odprężyć w znakomitej atmosferze, wyciszyć i aktywnie wypocząć na świeżym powietrzu. W POlsce golf po woli staje się coraz bardziej powszechną rozrywką, co jest związane z powstawaniem kolejnych, coraz lepszych pól golfowych.

szczegóły »
Park linowy, Wawrzkowizna

Park Linowy w OSIR Wawrzkowizna to idealne miejsce dla wszystkich, którzy chcą przeżyć niesamowitą przygodę z nutką adrenaliny i odkryć w sobie pokłady energii. Zabawa w parku o długości ponad 500 m obejmuje przeprawę na ruchomych linach, przeszkody o zróżnicowanym poziomie trudności - w tym dwa zjazdy tyrolskie nad kąpieliskiem i zbiornikiem wodnym. Ośrodek oferuje również wiele atrakcji wodnych, przejażdżki konne i noclegi.

szczegóły »
Tor Saneczkowy, Góra Kamieńsk

Tor saneczkowy na Górze Kamieńsk to jedyny taki tor w centralnej Polsce. Tor zjazdowy o dł. 620 m z licznymi zakrętami, zakończony jest karuzelą. Do tego malownicze widoki i przepiękna panorama okolic z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń i dawkę adrenaliny. Oprócz niesamowitej przygody na torze saneczkowym można wypróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej lub wybrać się z dziećmi do mini parku rozrywki z obrotowymi rowerami i dmuchaną dżunglą.

szczegóły »
Agroturystyczny szlak ROWEROWY

Trasa obejmuje takie miejscowości jak: Zgierz - Dąbrówka Wielka - Rosanów - Ciosny - Dzierżązna - Biała Zgierska - Szczawin - Dąbrówka Strumiany - Dąbrówka Sowice.
Trasa łatwa i przyjemna polecana dla całych rodzin, ma około 33 kilometry. Zarezerwujmy sobie jednak całe popołudnie, bo jest co zwiedzać po drodze.

szczegóły »
Atrakcje turystyczne Bełchatowa ROWEREM

Powiat bełchatowski to wymarzone miejsce wycieczek rowerowych. Zróżnicowanie terenu, dobry układ bocznych i terenowych dróg z dala od spalin, wspaniałe kompleksy lasów i mnogość zbiorników wodnych dają rowerzyście możliwość spokojnego wypoczynku z dala od zatłoczonego miasta.
Trasa ma 30 km. długości. Kolejno mijamy: Domiechowice, Ławy, Mikorzyce, Apolinów, Rożniatowice, Wolę Rożniatowską, Kącik, Bukowie Dolne, Suchcice, Pólko, Kolonię Kanada, Dobrzelów, aż docieramy z powrotem do Bełchatowa. Trasa łatwa i przyjemna - polecana dla całej rodziny.

szczegóły »
Góra Kamieńsk

Na zboczu zwałowiska PGE KWB Bełchatów znajduje się Ośrodek Sportu i Rekreacji „Góra Kamieńsk”. Miejsce, w którym przez cały rok można aktywnie spędzić czas. Do dyspozycji klientów są tu trasy rowerowe, mini park rozrywki, wyciąg, tor saneczkowy i kartingowy. Jest też centrum gastronomiczne oraz miejsca noclegowe.

szczegóły »
Paintball - Szczerców

Wspaniałe spotkanie integracyjne na PAINTBALL'U I NIE TYLKO !! Firma "RELAKS" serdecznie zaprasza do  SZCZERCOWA na wspaniałą zabawę integracyjną. Naszym celem jest dostarczenie rozrywki ludziom, którzy chcą w sposób kameralny a zarazem aktywny i z odpowiednią dawką adrenaliny spędzić wspólnie wolny czas. Chcemy aby nasi GOŚCIE przebywający u nas  poczuli niepowtarzalny klimat oraz przeżyli niezapomnianą przygodę swojego życia.

 

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss