Fitness - Białystok

Kategorie: Aktywnie / SPA, Z dziećmi

 

 

 

 

 

 

 

 

Fitness Klub Maniac Gym
Miejscowość: 15-201 Białystok, ul. Warszawska 79A
Strona: www.maniacgym.pl
Tel: +48 85 740 69 31
E-mail: info@maniacgym.pl

Godziny otwarcia:
pn - pt: 6:30 - 23:00
sb - nd: 9:00 - 22:00

Studio Modelowania Sylwetki FIGURA

Miejscowość: 15-661 Białystok, ul. Stroma 1a
Strona: www.figura.net.pl
Tel: +48 85 653 74 94
E-mail: studio@figura.net.pl

Godziny otwarcia:
pn - pt: 9:00 - 21:00
sb - nd: 10:00 - 16:00

Bilety:
vacu activ excellence - bieżnia w podciśnieniu 30 minut
vacu activ thermal - stepper w podczerwieni 30 minut
1  wejście- 25 zł
vibra activ - platforma wibracyjna 20 minut
1  wejście- 15 zł
rolling star - rollmasaż 60 minut
1  wejście- 20 zł
wellsystem relax - łóżko masująco - relaksacyjne
10 minut- 15 zł

Klub Atleta

Miejscowość: 15-839 Białystok, ul. Głowackiego 14
Strona: www.klubatleta.pl
Tel: +48 85 652 18 26
E-mail: info@optimumnutrition.pl

Godziny otwarcia:
pn - pt: 8:00 - 22:00
sb: 9:00 - 19:00
nd: 10:00 - 15:00

Bilety:
wejście jednorazowe (aerobik, siłownia) 18 zł

Klub Fitness Fenix

Miejscowość: Białystok, ul. Syczewskiego 8
Strona: www.fitnessfenix.pl
Tel: +48 85 675 32 16 16      
E-mail: fitnessfenix@fitnessfenix.pl

Godziny otwarcia:
pn - pt: 7:00 – 22:00
sb - nd: 8:00 - 18:00

Bilety:
aerobik: jednorazowy wstęp 20 zł
siłownia: jednorazowy wstęp 20 zł

Fitness Klub Multifit

Miejscowość: 15-223 Białystok, ul. Mickiewicza 44
Strona: www.multifit.com.pl
Tel: +48 85 741 50
E-mail: info@multifit.com.pl

Godziny otwarcia
pn - pt: 7:00 - 22:30
sb: 9:00 - 20:00
nd: 10:00 - 18:00

Bilety:
aerobik+ siłownia (1 trening ) 25 zł

Contact

Galeria
Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.klubatleta.pl

Loty balonem - Białystok

Dla chętnych mocnych wrażeń i niesamowitych doznań polecamy loty widokowe balonem. Godzinny lot nad przepięknym krajobrazem Parków Narodowych i licznych jezior to idealna platforma dla fotografii. Możliwe są również loty na uwięzi sprawiające największą frajdę zwłaszcza najmłodszym.

szczegóły »
Kręgielnie - Białystok

Gra w kręgle to wietny sposób na aktywny wypoczynek w gronie rodziny, bądź znajomych. Dodatkowo satysfakcja z wygranych i podnoszenia własnych umiejętności gry sprawia wiele radości.

szczegóły »
Jazda konna

Klub Jeździecki w Białymstoku to najstarszy ośrodek w regionie. To idealne miejsce dla spragnionych aktywnego wypoczynku oraz dobrej zabawy w siodle. Kursy dla początkujących, treningi dla zaawansowanych oraz liczne imprezy i przejażdżki bryczką, to tylko jedne z atrakcji jakie czekają na gości w klubie.

szczegóły »
Lodowisko

Lodowisko w Białymstoku to idealne miejsce na aktywne spędzenie wolnego czasu zimą. Wraz z całymi rodzinami ściągają tu  rzesze miłośników jazdy na łyżwach.

szczegóły »
Park Wodny Tropikana

Park Wodny Tropikana to wymarzone miejsce dla dzieci i dorosłych kochających wodne kąpiele, relaks i zabawę. Kusi przede wszystkim basenami z falą, krętymi zjeżdżalniami, jaskinią śnieżno-lodową i licznymi saunami. Warto wybrać się tu i przekonać, ile radości sprawi Tobie i małym pociechom pobyt w Tropikanie.

szczegóły »
Bawialnie dla dzieci - Białystok

Sale zabaw dla dzieci to doskonały sposób na wypełnienie i urozmaicenie czasu naszym pociechom. Zabawy w bawialni  sprawiają dzieciom niesamowita frajdę, rozwijając przy tym umysł i ciało. Sale pełne kilkumetrowych zjeżdżalni, suche baseny wypełnione kolorowymi piłeczkami czy pochylnie do wspinaczki, pozwolą spełnić małym poszukiwaczom przygód swe fantazje i marzenia. W tym magicznym miejscu możesz bez obaw zostawić swoją pociechę.

szczegóły »
Paintball - Białystok

Paintball to obecnie bardzo popularna dyscyplina sportowa, która pomaga pozbyć się nadmiaru zbędnie skumulowanej energii. Wspaniale integruje ludzi, odpręża, relaksuje, ale też zapewnia mocne wrażenia i wspomnienia na długi czas. Zabawa z bronią, do tego maski i kombinezony to chwile niesamowitej przygody zwłaszcza dla mężczyzn. A wszystko to na świeżym powietrzu wśród zieleni i zróżnicowanych terenów.

szczegóły »
Pływalnie - Białystok

Pływanie to sport chyba sport najbardziej ogólnorozwojowy i polecany na wiele schorzeń. W Białymstoku mamy wiele możliwości aby realizować tę aktywność ruchową.

szczegóły »
Skoki spadochronowe - Białystok

Istnie podniebna przygoda, pełna emocji, adrenaliny, pozostawiająca ślad w pamięci na zawsze ! Skoki spadochronowe cieszą się coraz większa popularnością wśród ludzi. Każdy chciałby spróbować choć raz prawdziwej przygody, poczuć się jak ptak szybujący w powietrzu...

szczegóły »
Squash - Białystok

Squash jest dyscypliną sportową, która niemal z dnia na dzień zyskuje coraz większe rzesze  sympatytków. Gra  ta przeznaczona jest dla aktywnych, twardych graczy, którzy pragną poprawić swą sprawność ruchową, kondycje i sylwetkę ciała.

szczegóły »
Jazda konna - Białystok

Jazda konna to idealny sposób na rozluźnienie się, pozbycie nadmiaru stresu związanego z codziennym życiem. Bliskość koni, ich natura ma zbawienny wpływ zarówno na dzieci, jak i dorosłych.

szczegóły »
Ogród Branickich

Pałac Branickich to jeden z najatrakcyjniejszych zabytków Białegostoku oraz najlepiej zachowanych rezydencji magnackich epoki saskiej, uważany za cenny zabytek architektury saskiej. W gotycko-renesansowym stylu zamek oraz urokliwe aleje to doskonałe miejsce na spacer, chwile relaksu.

szczegóły »
Quady - Białystok i okolice

Przejażdżki na quadach to fantastyczna zabawa dla całej rodziny ! Nawet maluchy mogą spróbować swoich sił na specjalnie dal nich przygotowanych wersjach mini !

szczegóły »
Squash - Białystok

Squash jest dyscypliną sportową polegającą na odbijaniu piłki o ścianę w sposób, który jak najbardziej utrudni ponowne odbicie piłki przez przeciwnika o ścianę w wytyczonym polu. Gra  ta przeznaczona jest dla aktywnych, twardych graczy, którzy pragną poprawić swą sprawność ruchową, kondycje i sylwetkę ciała.

szczegóły »
Ścianki Wspinaczkowe - Białystok

Wspinaczka ściankowa to doskonały sposób na poprawę kondycji, spalenie kalorii i wyrzeźbienie sylwetki. Ćwiczenia na pionowych lub pochyłych płytach to dobra forma treningu przed wyruszeniem na podbój gór. Na ściance znajdą dla siebie miejsce dzieci, młodzież i dorośli bez doświadczenia wspinaczkowego, jak i doświadczeni wspinacze.

szczegóły »
Tenis - Białystok

Tenis ziemny jest dyscypliną sportową rozgrywaną na korcie tenisowym, polegająca na przebijaniu rakietą tenisową piłki ponad lub obok siatki na pole przeciwnika, w sposób utrudniający jej odbiór. Poprawia kondycję, refleks i sylwetkę ciała. Doskonała zabawa i forma spędzania wolnego czasu.

szczegóły »
Tory Kartingowe - Białystok

Jazda gokartem to nie tylko dobra zabawa, ale również wprowadzenie do techniki wyścigów samochodowych. Zasiądź za kierownicą mini bolidu i obudź w sobie ducha prawdziwej rywalizacji.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss