Fitness - Rzeszów

Kategorie: Aktywnie / SPA


Park Hotel Wellness

Miejscowość: 35-328 Rzeszów , Paderewskiego 124a
Strona: www.phrz.pl
Tel: +48 601 424 822
E-mail: info@phrz.pl

Godziny otwarcia:
pn - pt: 7:00 - 22:00
sb - nd: 8:00 - 18:00

Studio Fitness Cool-Gym

Miejscowość: 35-025 Rzeszów, ul. Lisa Kuli 19
Strona: www.coolgym.ipr.pl
Tel: +48 17 858 05 30
E-mail: cool-gym@o2.pl

Godziny otwarcia:
pn - pt: 10:00 - 22:00
sb - nd: 8:00 - 16:00

Siłownia 12 TON
Miejscowość: Rzeszów, ul. Podpromie 10
Tel: +48 17 853 77 97

Siłownia Olimpia
Miejscowość: Rzeszów, ul. 17 Pułku Piechoty 1,
Tel: +48 17 852 27 16

Siłownia Kreo Fitness

Miejscowość: Rzeszów, ul. Podpromie 10, III piętro,
Tel: +48 502 302 646

Contact

Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.coolgym.ipr.pl

Rzeszowskie piwnice

Jedna z największych atrakcji Rzeszowa – podziemna trasa turystyczna, zwana „Rzeszowskie piwnice” to zajmująca prawie 650 metrów kwadratowych sieć komnat, korytarzy i piwnic. Znajduje się ona miejscami nawet dziesięć metrów pod płytą Rynku. Piwnice powstawały od XIV do XVIII wieku. Trasa ma 369 metrów długości. Jest to najstarsza zachowana część miasta.

szczegóły »
Kręgielnie - Rzeszów

Kręgielnia przyciąga już od dawna całą rzeszę ludzi lubiących w miłym nastroju spędzać swój wolny czas. To idealne miejsce na wypad z rodziną, randkę czy spotkania z przyjaciółmi.

szczegóły »
Squash - Rzeszów

Squash jest grą, która zaczyna zdobywać coraz większą popularność. Jest grą zaliczana do dynamicznych, która wymaga wysokiej sprawności fizycznej. Gra  ta przeznaczona jest dla twardych graczy, którzy pragną poprawić swą sprawność ruchową, kondycje i sylwetkę ciała.

szczegóły »
Bawialnie – Rzeszów

Dzieci uwielbiają miejsca, w których mogą się wyszaleć wraz z innymi dziećmi.  Bawialnie to specjalne, dostosowane do potrzeb najmłodszych sale zabaw, w których można również urządzić niezapomniane przyjęcia urodzinowe.

szczegóły »
Quady – Rzeszów i okolice

Jazda na quadach zawsze dostarcza wielu wrażeń ! Jeśli do tego dodamy odpowiedni teren i dobrych kompanów, to niezapomnianą wyprawę mamy jak w banku. Quady coraz częściej wykorzystywane są jako element imprezy integracyjnej.

szczegóły »
Ścianki wspinaczkowe – Rzeszów

Miłośników wspinaczki jest coraz więcej. Każdy z nich swoją przygodę zaczynał właśnie na specjalnych ściankach w miastach. Jeśli również masz ochotę aktywnie spędzić czas, nic nie stoi na przeszkodzie, aby podążyć ich śladami ! W Rzeszowie jest kilka miejsc, w których można powspinać się na profesjonalnych obiektach.

szczegóły »
Tenis – Rzeszów

W Rzeszowie jest wiele kortów, na których można pograć razem ze znajomymi w tenisa. Jest to świetny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu. W dodatku uprawianie tego sportu gwarantuje utrzymanie doskonałej sylwetki oraz kondycji.

szczegóły »
Skoki Spadochronowe - Rzeszów

Rzeszowski Aeroklub to stowarzyszenie dla miłośników mocnych wrażeń i aktywnego wypoczynku. Oferta aeroklubu obejmuje między innymi skoki spadochronowe z 3000 m i loty widokowe, które mogą być nagrane.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss