Fitness – Zakopane

Kategorie: Aktywnie / SPA

 

 

 

 

 

 

 

Fitness pod Tatrami
Miejscowość: Zakopane, Cech Rzemiosła
Strona: www.fitness-zakopane.pl
Tel: +48 601 628 605
E-mail: martika06@wp.pl

Bilety:
normalny: 10 zł

Studio Kształtowania Sylwetk
i
Miejscowość: Zakopane, Droga na Bystre 5
Tel: +48 18 20 61 560

Fitness Club
Miejscowość: Zakopane, ul. Żeromskiego 10 m. 6
Tel: +48 18 206 63 90

Fitness Club „Teresa”

Miejscowość: Zakopane, ul. Chałubińskiego 8
Tel: +48 18 201 46 40

Fitness Club
Miejscowość: Zakopane, ul. Czecha 1
Tel: +48 18 201 50 21 w. 146

Orientacyjna odległość oraz czas dojazdu samochodem do atrakcji z:

Zakopane

Banner

Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.energysanok.pl

Park Linowy "Gugu Park"

Park Linowy  GuGu to 300-metrowa trasa z rozmaitymi przeszkodami, wśród których możemy wyróżnić między innymi zjazdy na linie, kładki, mosty linowe, równoważnie i sieci pajęcze. Na najmłodszych czeka specjalnie zaaranżowany mini park!

szczegóły »
Zjeżdżalnia Grawitacyjna

750 m niesamowitej zabawy ! Zjazdy na wózkach z ręcznym i automatycznym hamulcem z prędkością do 20 km/h cieszą się coraz większym zainteresowaniem i sympatią zarówno wśród tych młodych, jak i starszych uczestników. Liczne zakręty dostarczają naprawdę fantastycznych emocji !

szczegóły »
Kręgielnie – Zakopane

Gra w kręgle idealnie nadaje się na imprezę integracyjną bądź prezent urodzinowy. Grać w nią mogą wszyscy – bez względu na wiek i płeć. Zagraj raz, a z pewnością spróbujesz ponownie !

szczegóły »
Ścianki wspinaczkowe – Zakopane

Chociaż w okolicach Zakopanego jest wiele miejsc do wspinaczki na świeżym powietrzu, to jednak nie warto rezygnować z wizyt na ściankach ! Tutaj możesz uprawiać wspinaczkę pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

szczegóły »
Squash – Zakopane

Jednym z najlepszych sposobów na zabicie nudy, a przy okazji aktywny wypoczynek jest gra w squasha. Dzięki niej można poprawić swoją kondycję i miłe spędzenie wolnego czasu.

szczegóły »
Jazda konna – Zakopane

Jazda konna u podnóża gór ? Czemu nie ! Zakopiańskie stadniny zapewnią wiele pozytywnych wrażeń. Zwiedzanie przepięknych okolic na wierzchowcu jest o wiele ciekawsza niż piesze (i męczące) wycieczki.

szczegóły »
Paintball – Zakopane

Paintball w górach ? Czemu nie ! W Zakopanem jest kilka miejsc, gdzie można aktywnie wypocząć. Paintball świetnie sprawdza się w roli imprezy integracyjnej dla grupy przyjaciół bądź dla pracowników firmy.

szczegóły »
Parki linowe – Zakopane

Parki linowe to dobra propozycja na aktywny wypoczynek w mieście. Trasy położone kilka metrów nad ziemią zapewnią odrobinę adrenaliny oraz sprawią, że Twój wolny czas nie zostanie zmarnowany !

szczegóły »
Quady – Zakopane

Okolice Zakopanego wręcz idealnie nadają się na przejażdżki quadami. Piękne, malownicze i nieco wymagające tereny sprawiają, że aktywny wypoczynek zapamiętasz na długo ! Quady można również wykorzystać podczas imprezy integracyjnej.

szczegóły »
Tenis – Zakopane

W Zakopanem nie można się nudzić. Jeśli już zwiedziłeś wszystkie atrakcje z okolicy, możesz wybrać się na partyjkę tenisa. Aktywnego wypoczynku nigdy za wiele !

szczegóły »
Aqua Park Zakopane

Aqua Park Zakopane do doskonałe miejsce na aktywne spędzenie czasu wraz z rodziną ! Czekają na Państwa baseny, zjeżdżalnie, sauny oraz wiele innych ciekawych atrakcji !

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss