Góra Kamieńsk

Kategorie: Aktywnie / SPA, Z dziećmi

Atrakcje przez cały rok. W lato do dyspozycji jest czteroosobowa kolej linowa. Jej długość wynosi 760 metrów (przepustowość 2.000 osób na godzinę). Miłośnicy jazdy na rowerze zadowoleni będą z trzech tras rowerowych, jakie dla nich przygotowano. Najtrudniejsza trasa ma 18 kilometrów długości. W sumie trasy mają 42 kilometry długości. A może tak coś bardziej ekstremalnego ? Downhill, czyli zjazd rowerem po stromych zboczach, dostarczy na pewno niezapomnianych wrażeń. Na górę można wjechać wyciągiem krzesełkowym. W ośrodku znajduje się też Mini Park Rozrywki, w którym można mile spędzić czas na „golden-bungee”, obrotowych rowerach, zjeżdżalni bądź też dmuchanej dżungli. Dużym powodzeniem cieszy się tor kartingowy. Każdy chciałby przez chwilę poczuć się jak Robert Kubica ! To nie wszystkie atrakcje „Góry Kamieńsk”. Jest tu również tor saneczkowy, o długości 620 metrów. Osiągana prędkość na torze dochodzi nawet do około 40 kilometrów na godzinę ! Można też sprawdzić swoje siły na ścianie wspinaczkowej. Po całym aktywnym dniu warto wstąpić do centrum gastronomicznego na ciepły posiłek. W ośrodku można zorganizować wesele, imprezę okolicznościową czy też firmową. Do dyspozycji jest sala konferencyjna.

Miejscowość: Kamieńsk
Strona: www.gorakamiensk.info
Tel: +48 44 733 07 77
E-mail: info@gorakamiensk.info

Godziny otwarcia
:
pn – nd: 11:00 – 20:00

Bilety:
tor saneczkowy:
pn – pt: 5 zł
sb – nd: 6 zł
ulgowy: 3 zł
ścianka wspinaczkowa:
normalny: 8 zł
ulgowy: 6 zł
wyciąg:
pn – pt: 5 zł
sb – nd: 6 zł
golden-bungee: 4 zł
obrotowe rowery: 4 zł
dmuchane zabawki: 4 zł

Galeria
Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.gorakamiensk.info
www.torsaneczkowy.gorakamiensk.pl
www.garnek.pl
www.fotogalerie.pl

Sulejowski Park Krajobrazowy

Sulejowski Park Krajobrazowy o powierzchni 17.444 ha obejmuje  tereny Piotrkowa Trybunalskiego, Sulejowa i Tomaszowa Mazowieckiego. To malownicza kraina pełna rezerwatów przyrody, różnorodnej fauny i flory oraz atrakcji sportowych zlokalizowanych nad Zalewem Sulejowskim. Baza turystyczna w rejonie Sulejowa i Smardzewic oferuje turystykę rowerową, pieszą, żeglarstwo, kajakarstwo oraz liczne pola biwakowe i  ośrodki wczasowe.

szczegóły »
Eldorado - jazda konna, bryczki, powozy, paintball,rowery, kajaki, quady

Stadnina Koni Eldorado to prawdziwy raj dla miłośników koni i relaksu na świeżym powietrzu zarówno latem jak i zimą. W okresie letnim ośrodek oferuje rajdy konne, spływy kajakowe malownicza rzeką Widawką, wycieczki rowerowe, piesze, przejażdżki powozem a wieczorami ognisko. Natomiast zimą warto wybrać się na kulig góralski lub ogrzać się przy ognisku w wiejskim szałasie.
ZAPRASZAMY!!! NA NOCLEGI 

szczegóły »
Kompleks dydaktyczno-sportowy Solpark

Kompleks dydaktyczno-sportowy Solpark to nowoczesny obiekt oferujący wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. To istny raj dla aktywnych. Do dyspozycji gości jest podświetlane boisko piłkarskie, sala fitness z ciekawymi programami zajęć oraz siłownia. Jednym z największych elementów Solparku jest jednak rozbudowany kompleks basenów. Znajdują się tu m.in. baseny sportowe, rekreacyjne, kręte zjeżdżalnie, łóżka wodne, wanny solankowe, brodzik zewnętrzny i liczne sauny. W sezonie zimowym funkcjonuje również zadaszone lodowisko.

szczegóły »
Park linowy, Wawrzkowizna

Park Linowy w OSIR Wawrzkowizna to idealne miejsce dla wszystkich, którzy chcą przeżyć niesamowitą przygodę z nutką adrenaliny i odkryć w sobie pokłady energii. Zabawa w parku o długości ponad 500 m obejmuje przeprawę na ruchomych linach, przeszkody o zróżnicowanym poziomie trudności - w tym dwa zjazdy tyrolskie nad kąpieliskiem i zbiornikiem wodnym. Ośrodek oferuje również wiele atrakcji wodnych, przejażdżki konne i noclegi.

szczegóły »
Tor Saneczkowy, Góra Kamieńsk

Tor saneczkowy na Górze Kamieńsk to jedyny taki tor w centralnej Polsce. Tor zjazdowy o dł. 620 m z licznymi zakrętami, zakończony jest karuzelą. Do tego malownicze widoki i przepiękna panorama okolic z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń i dawkę adrenaliny. Oprócz niesamowitej przygody na torze saneczkowym można wypróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej lub wybrać się z dziećmi do mini parku rozrywki z obrotowymi rowerami i dmuchaną dżunglą.

szczegóły »
Atrakcje turystyczne Bełchatowa ROWEREM

Powiat bełchatowski to wymarzone miejsce wycieczek rowerowych. Zróżnicowanie terenu, dobry układ bocznych i terenowych dróg z dala od spalin, wspaniałe kompleksy lasów i mnogość zbiorników wodnych dają rowerzyście możliwość spokojnego wypoczynku z dala od zatłoczonego miasta.
Trasa ma 30 km. długości. Kolejno mijamy: Domiechowice, Ławy, Mikorzyce, Apolinów, Rożniatowice, Wolę Rożniatowską, Kącik, Bukowie Dolne, Suchcice, Pólko, Kolonię Kanada, Dobrzelów, aż docieramy z powrotem do Bełchatowa. Trasa łatwa i przyjemna - polecana dla całej rodziny.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss