Granda - park linowy, quady, samochody terenowe, paintball, rafting, kitewing

Kategorie: Aktywnie / SPA, Z dziećmi

Park linowy, quady, rafting, kitewing to wszystko oferuje Granda jako bezpieczny zastrzyk adrenaliny  ! Park linowy  to przeszkody zawieszone są na wysokościach 5 - 9 metrów, co gwarantuje naprawdę duże emocje. Trasę urozmiacają 22 przeszkody. Warto wspomnieć, iż specjalistyczny sprzęt alpinistyczny, w którym obowiązkowo muszą się poruszać uczestnicy zapewnia całkowite bezpieczeństwo. Wszystko przebiega także pod czujnym okiem przeszkolnych instruktorów.
Centrum Rekreacyjne "Granda" zlokalizowane jest w najatrakcyjniejszej części Bielska-Białej a mianowicie na bielskich Błoniach. Położone u podnóża lasu tereny błoni charakteryzują się pięknym widokiem na panoramę miasta oraz pozwalają na spędzenie czasu w bardzo urozmaicony sposób, łącząc zalety wielkomiejskiego klimatu Bielska-Białej z bliskością gór i przyrody. Serdecznie zapraszamy do zabawy i zapoznania się z ofertą !

Orientacyjna odległość oraz czas dojazdu samochodem do atrakcji z:

Kraków (90 km; ok. 1:30h)
Katowice (70 km; ok. 1h)

Nazwa usługi Cena jednostkowa Rabat Kupon
Park linowy 25,00 zł 5% Zaloguj się
Jazda quadem po wyznaczonym torze [5 okrążeń] 20,00 zł 5% Zaloguj się

Miejscowość: Bielsko-Biała
Strona: www.granda.bielsko.pl
Tel: +48 608 025 059; +48 664 634 964
E-mail: biuro@granda.bielsko.pl

Godziny otwarcia:
sb, nd, dni wolne od pracy: 11:00 - zmierzch

Bilety do parku linowego:

normalny: 25 zł
ulgowy: 20 zł

CENNIK INDYWIDUALNY ORAZ WEDŁUG KATEGORII WIEKOWEJ:

DZIECI DO LAT 14 *
(wejście tylko pod opieką osoby dorosłej)
20zł
MŁODZIEŻ
(Wiek od 14 do 18 lat)
(Wymagana pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego)
20zł
DOROŚLI
(Wiek od 18 lat)
25zł
INSTRUKTOR *
(* dla dziecka lub młodzieży)
30zł
WYPOŻYCZENIE QUADA
 
w zależności od czasu przejazdu
Galeria
Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.granda.bielsko.pl

Klimczok

Wycieczka piesza na Klimczok, to doskonała propozycja na aktywne spędzenie weekendu. Położenie góry daje nam możliwość wyboru wariantu łatwiejszego, który możemy bez najmniejszego problemu zrobić z dziećmi, nawet małymi, bo zakłada, że wysokość osiągniemy gondolową kolejką linową na Szyndzielnię. Przejażdżka kolejka linową, będzie dodatkową atrakcją dla dzieciaków.

szczegóły »
Pływalnie - Bielsko-Biała

Cztery bielskie pływalnie, w tym trzy kryte, wyposażone w rozmaite urządzenia rekreacyjne ściągają każdego dnia wielu chętnych, zarówno dzieciaków, jak i dorosłych. Pływalnie Troclik i Aqua mają charakter parków wodnych z basenami pływackimi o długości 25 m, saunami oraz urządzeniami do hydromasażu oraz zapleczem fitness. Ponadto w mieście tym fukncjonuje Szkoła Pływania dla Dzieci i Niemowląt "Bobas".

szczegóły »
Fitness – Bielsko-Biała

Kluby fitness są coraz bardziej popularne. Można w nich aktywnie spędzić czas i przy okazji zadbać o swoją sylwetkę i zdrowie. Każdy ośrodek posiada niezbędne do ćwiczeń urządzenia oraz wykwalifikowaną kadrę instruktorów.

szczegóły »
Kręgielnie – Bielsko-Biała

Grać w kręgle można z każdym. Jest to gra, w której poradzą sobie zarówno młodzi jak i starsi, kobiety i mężczyźni. W kręgielni zrelaksować się może cała rodzina !

szczegóły »
Paintball – Bielsko-Biała

Gra w Paintball dostarcza wielu pozytywnych wrażeń oraz trochę adrenaliny. Strzelając kulkami z farbą można się świetnie bawić. Jest to też bardzo dobry pomysł na imprezę integracyjną ,bądź prezent urodzinowy.

szczegóły »
Quady – Bielsko-Biała

Quady doskonale spisują się na wyprawach w tereny trudne do zdobycia  Można nimi pokonać większość przeszkód, jakie staną nam na drodze. Idealny pomysł na imprezę integracyjną lub wycieczkę w gronie znajomych.

szczegóły »
Ścianki wspinaczkowe – Bielsko-Biała

Ścianki wspinaczkowe to jedna z większych atrakcji, jeśli chodzi o aktywny wypoczynek w mieście. Dzięki nim można popracować nad swoją kondycją. A po treningu, kto wie ? Może tak wypad na jakąś prawdziwą górę ?

szczegóły »
Squash – Bielsko-Biała

W Bielsku-Białej także można pograć w squasha ! Fani odbijania piłeczki od ściany mają do dyspozycji kilka profesjonalnych kortów do gry. Czynne są przez siedem dni w tygodniu, więc każdy będzie mógł dobrać odpowiedni dla siebie termin.

szczegóły »
Tenis – Bielsko-Biała

Grając w tenisa można poprawić swoją kondycję fizyczną. Dobry pomysł na aktywny wypoczynek dla każdego, kto dba o swoje zdrowie, a przy okazji chce się dobrze bawić. W bielskich ośrodkach grać można przez cały rok !

szczegóły »
Bawialnie – Bielsko-Biała

Bawialnie to wymarzone miejsce dla każdego dziecka. W specjalnych salach zabaw mogą miło spędzić czas i przy okazji dać trochę wytchnienia rodzicom. W tego typu placówkach można także zorganizować dziecięce, niezapomniane urodziny.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss