Grota Solna w Eltorado to bardzo ciekawie zaaranżowane miejsce o leczniczym, korzystnym działaniu na Twoje ciało i psychikę. Ściany  pomieszczenia zbudowane są z  bloków solnych, pochodzących najczęściej z Morza Martwego, Bałtyckiego lub Czarnego. Podłoga natomiast pokryta jest solnymi kryształkami. W czasie 50 – minutowego seansu wdychany szereg mikroelementów jak jod, wapń, magnez, czy sód, które  wzmacniają naszą odporność, regulują funkcje układu krwionośnego i pracy serca, uspokajają układ nerwowy, wzmacniają system immunologiczny organizmu, a w przypadku osób chorych wspomagają leczenie. Jest obecnie jedyną grotą w Białymstoku wyposażoną w generator, który zmienia swoje funkcje z typowo rekreacyjnych na lecznicze.

Miejscowość:  15-620 Białystok, ul. Elewatorska 11
Strona: www.eltorado.pl
Tel: +48 85 662 75 09
E-mail: kregle@eltorado.pl

Godziny otwarcia:
pn - pt: 10:00 - 21:00
sb - nd: 15:00 - 21:00

Bilety:
normalny:  10 zł
ulgowy:  5 zł (emeryci, renciści oraz dzieci w wieku od 4 do 12 lat)
dzieci do lat 3 bezpłatnie
karnety na 5 wejść:
normalny: 40 zł
ulgowy: 20 zł

Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.eltorado.pl

Kręgielnie - Białystok

Gra w kręgle to wietny sposób na aktywny wypoczynek w gronie rodziny, bądź znajomych. Dodatkowo satysfakcja z wygranych i podnoszenia własnych umiejętności gry sprawia wiele radości.

szczegóły »
Park Wodny Tropikana

Park Wodny Tropikana to wymarzone miejsce dla dzieci i dorosłych kochających wodne kąpiele, relaks i zabawę. Kusi przede wszystkim basenami z falą, krętymi zjeżdżalniami, jaskinią śnieżno-lodową i licznymi saunami. Warto wybrać się tu i przekonać, ile radości sprawi Tobie i małym pociechom pobyt w Tropikanie.

szczegóły »
Paintball - Białystok

Paintball to obecnie bardzo popularna dyscyplina sportowa, która pomaga pozbyć się nadmiaru zbędnie skumulowanej energii. Wspaniale integruje ludzi, odpręża, relaksuje, ale też zapewnia mocne wrażenia i wspomnienia na długi czas. Zabawa z bronią, do tego maski i kombinezony to chwile niesamowitej przygody zwłaszcza dla mężczyzn. A wszystko to na świeżym powietrzu wśród zieleni i zróżnicowanych terenów.

szczegóły »
Pływalnie - Białystok

Pływanie to sport chyba sport najbardziej ogólnorozwojowy i polecany na wiele schorzeń. W Białymstoku mamy wiele możliwości aby realizować tę aktywność ruchową.

szczegóły »
Ogród Branickich

Pałac Branickich to jeden z najatrakcyjniejszych zabytków Białegostoku oraz najlepiej zachowanych rezydencji magnackich epoki saskiej, uważany za cenny zabytek architektury saskiej. W gotycko-renesansowym stylu zamek oraz urokliwe aleje to doskonałe miejsce na spacer, chwile relaksu.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss