Klub Jeździecki TRIAL - Chorzów

Kategorie: Aktywnie / SPA, Z dziećmi

Na naukę jazdy konnej nigdy nie jest za poźno ! Wiele osób przekonało się już, że naukę jazdy konnej można rozpocząć właściwie w każdym wieku. Ten rodzaj sportu gwarantuje poprawę ogólnej kondycji fizycznej, modeluje sylwetkę, pozwala zgubić zbędne kilogramy oraz daje szansę na nawiązanie jedynej w swoim rodzaju więzi, jaka może wytworzyć się między koniem a człowiekem.
Klub zachęca najmłodszych do spacerków na koniu na terenie ośrodka. Podczas oprowadzania maluchy dowiadują się o wielu sprawach związanych z końmi. Jest to pierwszy i bardzo emocjonujący etap dla dzieci, w których rodzi się tak piękna i ciekawa pasja, rozwijająca wyobraźnię, kształtująca wrażliwość.
Chlubą klubu są wspaniałe konie, tworzące wraz z zawodnikami pary, których osiągnięciami klub może się poszczycić. Przy współudziale firm angażujemy się w ważne wydarzenia sportowe o zasięgu regionalnym i ogólnopolskim.  Klub dysponuje miejscem dla ponad 20 koni. Właściciele koni dzięki dogodnemu położeniu pensjonatu codziennie mogą doglądać swoich pupili, doskonalić sowje umiejętności pod okiem trenera lub wybrac się na przejażdżkę konną korzystając z licznych i bogatych pod pod względem przyrodniczym wyznaczonych tras. Nie bez powodu park zdobył miano zielonej oazy, gdzie bez konieczności wyjazdu poza miasto można znaleźć ciszę, spokój, zaczerpnąć świeżego powietrza, dzięki naturalnie wytworzonemu mikroklimatowi.

Orientacyjna odległość oraz czas dojazdu samochodem do atrakcji z:

Katowice (8 km; ok. 0:10h)
Częstochowa (80 km; ok. 1:20h)

Nazwa usługi Cena jednostkowa Rabat Kupon
Nauka jazdy konnej [45min] 40,00 zł 5% Zaloguj się
Samodzielna jazda [45 min] 30,00 zł 5% Zaloguj się

Miejscowość: Chorzów, Aleja Harcerska 3F
Strona: /www.facebook.com/pages/Klub-Jeździecki-trial
Tel: +48 510 948 948

Galeria
Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi

Port Chorzów

Port Chorzów to nazwa dużego plenerowego miasteczka, które rozłożyło się na Dużej Łące w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss