Kolibki Adventure Park

Kategorie: Aktywnie / SPA, Z dziećmi

Na terenie byłego toru motocrossowego, na powierzchni kilkunastu hektarów pagórkowatego i częściowo zalesionego terenu powstał park przygotowany i prowadzony przez zapalonych miłośników gier i zabaw w terenie. Kolibki to niezwykłe miejsce dla ludzi kochających przygodę oraz aktywny wypoczynek na łonie natury, tam poziom adrenaliny tylko rośnie. Dla swoich gości (mogą przyjąć grupy nawet kilkuset osobowe) przygotowano niezwykłe atrakcje.
Off Road - czyli wyprawy autami terenowymi, tory dla quadów - (również tor dla dzieci), park linowy - podesty na szlaku zamocowane na wysokości do 20 m., ścianki wspinaczkowe - wspinaczka odbywa się z asekuracją na tzw. wędkę, paintball i strzelnica - każdy może wcielić się w strzelających bohaterów, nawet tych strzelalających z łuku. Dodatkowo możemu tu przeżyć niesamowity Skok - bezpieczny skok na dynamicznych linach z 20 metrowej korony drzewa (adrenalina też skacze) oraz „zorbing” - tor do staczania się kuli ze zbocza jest nachylony 25 stopni i długi na 100 m. Nowością, otawrtą w tym roku jest wioska indian.
Wszystkie te niecodzienne atrakcje dostarczają wszystkim niezapomnianych wrażeń i emocji.

Orientacyjna odległość oraz czas dojazdu samochodem do atrakcji z:

Elbląg (83 km; ok. 1:30h)
Gdańsk (22km; ok. 0:30h)
Władysławowo (39 km; ok. 0:45h)

Miejscowość: 81-545 Gdynia, ul. Bernadowska 1
Strona: www.adventurepark.pl
Tel: + 48 58 350 50 99
E-mail: biuro@adventurepark.pl

Godziny otwarcia:
pn – nd: 9:00 - do zmroku

Bilety:
Paintball:
Wypożyczenie markera, maski, kombinezonu,
butli z gazem, starter 50 kulek: 30 zł/osoba
Dodatkowe Kulki (poza starterem) można dokupić w cenie:
50 szt. – 15 zł
100 szt. – 20 zł
150 szt. – 25 zł
200 szt. – 30 zł
250 szt.  – 35 zł
Quady (duże, pow. 16 lat)
czas jazdy:7 minut  - 25 zł
czas jazdy: 15 minut – 45 zł
czas jazdy: 30 minut – 80 zł
czas jazdy: godzina – 150 zł
50 zł dodatkowo możliwa wyprawa w teren
30 zł wjazd własnym quadem na trasy oznakowane

Park linowy
Asysta instruktora: 20 zł
(od poniedziałku do piątku dla osób chętnych oraz niepełnoletnich bez opieki osoby dorosłej, po wcześniejszej rezerwacji)

Tyrolki (zjazdy na linach)
dorośli: 20zł
dzieci i młodzież 15 zł + asysta instruktora 10 zł    
Skok adrenaliny
20zł/osoba    
Pakiet wysokościowy
(park linowy + skok adrenaliny + tyrolki) 50 zł/osoba

Wielka Kula - atrakcja dostępna od wiosny
(tylko sobota i niedziela, w dni deszczowe nie działa): 30 zł/osoba
Dla dzieci  
Mini-park linowy 5 zł
Średni park linowy 15 zł / osoba ( +Asysta instruktora: 10 zł)

Galeria
Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.adventurepark.pl

NAJwiększa rafa koralowa w Polsce - Akwarium Gdyńskie MIR-PIB

Akwarium Gdyńskie, które jest częścią Morskiego Instytutu Rybackiego - Państwowego Instytutu Badawczego, to nowoczesny ogród zoologiczny, w którym podziwiać można ponad 1600 zwierząt wodnych należących do ok. 200 gatunków z najróżniejszych zakątków kuli ziemskiej. Do największych atrakcji Akwarium należy największa w Polsce rafa koralowa, oraz takie okazy jak ośmiornica olbrzymia, żarłacze czarnopłetwe, węgorze elektryczne, najmniejszy krokodyl świata- krokodyl krótkopyski oraz najcięższe węże świata- anakondy zielone. Ważnym elementem aktywności Akwarium Gdyńskiego jest również działalność edukacyjna, której celem jest szerzenie wiedzy z zakresu biologii i ekologii morza oraz ochrony środowiska.

szczegóły »
Golf Park Gdynia w Kolibkach

Golf Park Gdynia w Kolibkach - na dwóch hektarach  powierzchni znajduje się wszystko, co niezbędne jest do nauki i doskonalenia gry w golfa. Akademia Golfa umożliwia rozpoczęcie tu przygody z golfem zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Oferuje lekcje i różnego rodzaju kursy, indywidualne i grupowe.

szczegóły »
„Kaszubskie Oko” kompleks turystyczno-rekreacyjny

Na wzniesieniu 113 m.n.p.m. wybudowano kompleks turystyczno-rekreacyjny „Kaszubskie Oko”. Jego centralny element to nowoczesna wieża o wysokości 44 metrów im. Jana Pawła II, której zwieńczeniem jest okrągła platforma widokowa. Na terenie kompleksu znajdują się niezwykłe atrakcje dla najmłodszych: plac zabaw, tor samochodowy, mini golf, a wszystko w niezwykłej scenerii zielonej kaszubskiej okolicy.

szczegóły »
Wesołe Miasteczko - Lunapark

We Władysławowie znajduje się stałe wesołe miasteczko z najwyższym na Wybrzeżu diabelskim kołem. Doskonała zabawa dla dzieci i rodziców: karuzele, górska kolejka, kino 3D oraz wiele innych atrakcji podnoszących poziom adrenaliny.

szczegóły »
„ ZOO Gdańsk – Oliwa” Miejski Ogród Zoologiczny Wybrzeża

W Gdańsku Oliwie na powierzchni 136 ha znajduje się jeden z największych i najładniej położonych ogrodów zoologicznych w Polsce. Posiada olbrzymią kolekcję zwierząt pochodzących z wszystkich kontynentów. Warto zwłaszcza  zobaczyć te gatunki zwierząt, które w naturalnych warunkach już nie występują.
Oliwskie Zoo zaprasza również do korzystania ze swoich dodatkowych atrakcji m.in.: przejażdżki konne, park linowy „Małpi Jar” z trzema poziomami trudności w tym trasa dla najmłodszych - małe safari, kolejka retro, którą zwiedzamy zoo oraz małe zoo-jedyne miejsce w ogrodzie gdzie można karmić i głaskać zwierzątka.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss