Kompleks dydaktyczno-sportowy Solpark

Kategorie: Aktywnie / SPA, Z dziećmi

Kompleks dydaktyczno sportowy Solpark w Kleszczu przy ul. Sportowej to jeden z najnowocześniejszych obiektów sportowych w centralnej Polsce. Oferuje mnóstwo wodnych atrakcji takich jak baseny rekreacyjne z biczami i 4-ema łóżkami wodnymi, basen sportowy z 6 torami pływackimi, dwie sauny parowe i dwie suche. Dla dzieci Solpark gwarantuje dobrą zabawę w zewnętrznym brodziku w postaci jeża wodnego, grzybka lub na licznych zjeżdżalniach rurowych o długości 118 m. Znajduje się tu również grota solankowa z kącikiem dla dzieci, wspomagająca leczenie wielu chorób. Na terenie ośrodka znajduje się również hala sportowa o powierzchni 1.050 m², bardzo dobrze wyposażona i przygotowana do zawodów sportowych. Centrum Sportu posiada również oświetlone boisko piłkarskie z podgrzewaną murawą i widownią, jak również odkryte lodowisko z zadaszeniem, które przeznaczone jest dla jazdy figurowej i curlingu. Solpark zaprasza również do nowo otwartej siłowni. Oprócz atrakcji sportowo rekreacyjnych kompleks posiada największą bazę konferencyjno szkoleniową i restauracje.

Orientacyjna odległość oraz czas dojazdu samochodem do atrakcji z:

Piotrków Trybunalski (45 km; ok. 0:50h)
Łódź (80 km; ok. 1:30h)

Miejscowość: 97-410 Kleszczów, ul. Sportowa 8
Strona: www.kompleks-solpark.pl
Tel.: +48 44 731 65 17
E-mail: bok@kompleks-solpark.pl


Godziny otwarcia:
Basen:
pn-nd: 8:00-22:00

siłownia:
pn: 17:00 – 22:00
wt: 8:00 – 13:00; 14:30 – 18:00
śr: 17:00 – 22:00
czw: 8:00 – 14:00; 15:30 – 22:00
pt: 8:00 – 12:00; 13:30 – 17:30

lodowisko:
pn-pt: 16:00-21:00
sb-nd: 10:00-21:00

Bilety:
Basen:
pn-pt:
normalny: 10zł./godz.; 18 zł./ 2 godz.; 24 zł./ 3 godz.; 39 zł./całodobowy
ulgowy: 8 zł./godz.; 14 zł./2 godz.; 20 zł./3 godz.; 35zł./ całodobowy
sb-nd:
normalny: 12 zł./godz.; 20 zł./ 2 godz.; 28 zł./ 3 godz.; 43 zł./ całodobowy
ulgowy: 10 zł./ 1 godz.; 16 zł./ 2 godz.; 24 zł./3 godz.; 39 zł./ całodobowy

siłownia:
pn-pt:
normalny 9zł
ulgowy 7 zł.
sb-nd:
normalny 11
ulgowy 9

lodowisko:
normalny 5zł./godz.
ulgowy 3 zł./godz.
wypożyczalnia łyżew 3 zł.

Galeria
Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.kompleks-solpark.pl

Aquapark Fala

Relaks, cisza, odpoczynek, ale też zabawy, adrenalina i ruch. Jedno i drugi z pewnością znaleźć można w łódzkim Aquaparku FALA. Basen z falami dochodzącymi do 1 m i podświetlającymi wodę reflektorami,  „dzika rzeka”, dwie mega zjeżdżalnie, brodziki dla dzieci, basen sportowy i rekreacyjny sprawiają, że FALA to jeden z najatrakcyjniejszych wodnych parków w Polsce. Baseny wewnętrzne i zewnętrzne  pozwalają cieszyć się tym miejscem cały rok.

szczegóły »
Jaskinie Załęczańskiego Parku Krajobrazowego

Jaskinie Załęczańskiego Parku Krajobrazowego, ich różnorodność i dostępność sprawiają, że są jednymi  z ciekawszych atrakcji tego terenu. Warto wybrać się na szczyt Góry Zielce gdzie znajduje się 10 jaskiń, każda o nietypowym kształcie i charakterze. Natomiast na Krzemiennej Górze ciekawym obiektem do zwiedzenia jest „Szachownica” - kompleks 5 jaskiń o dł. 1.000m.  Rezerwat Szachownica chroni liczną kolonię zimujących tutaj nietoperzy (ok. 10 gatunków).

szczegóły »
Termy Uniejów

Baseny termalne z leczniczymi kąpielami otoczone XIX wiecznym parkiem, sauny, spływy kajakowe malowniczą rzeką Wartą czy noclegi w komnatach zamku to tylko nieliczne z atrakcji z jakich skorzystać mogą goście w Uniejowskich Termach. Miłośnicy kultury średniowiecznej mogą wybrać się również do Kasztelu Rycerskiego na Gorących Źródłach gdzie czekają  łaźnie termalne, jazda konna, zabawy plebejskie i biesiady z rycerzami.

szczegóły »
Załęczański Park Krajobrazowy

Przepiękne tereny Załęczańskiego Parku Krajobrazowego wchodzące w skład jury krakowsko-częstochowskiej to bogactwo pełne rezerwatów przyrody, użytków ekologicznych, różnorodnych jaskiń i pomników przyrody. Poza walorami przyrodniczymi, stanowi również ciekawą atrakcję turystyczną gdyż znajdują się tu świetne szlaki rowerowe, piesze, konne oraz ścieżki dydaktyczne. Teren gromadzi ponad 30 gatunków roślin chronionych oraz ok. 100 gatunków ptaków.

szczegóły »
Zoo Safari - Borysew

Zoo Safari jest najprężniej rozwijającą się placówką rekreacyjno-edukacyjną w Polsce, usytuowaną w Borysowie (woj. Łódzkie).To wymarzone miejsce dla dzieci, miłośników zwierząt i egzotyki. Dla maluchów oprócz zabaw ze zwierzętami pod okiem opiekunów, ogród zorganizował mini zoo, rozrywkę w tutejszej Figlarni i pełen pakiet edukacyjny. W zoo zobaczyć można od dzikich białych i złotych tygrysów po łagodne osiołki Poitu.

szczegóły »
Kluby Jeździeckie - Łódź i okolice

Dla wszystkich spragnionych aktywnego wypoczynku, a zwłaszcza miłośników wycieczek konnych oraz dobrej zabawy w siodle wycieczka do stadniny to idealne miejsce. Nauczanie jazdy rekreacyjnej dla początkujących jak i zaawansowanych, wyjazdy w tereny, kuligi, zajęcia z hipoterapii, jazdy hipoterapeutycznej, hotele dla koni to tylko jedne z atrakcji jakie czekają w klubach jeździeckich.

szczegóły »
Kluby Golfowe - Łódź i okolice

Golf to nietuzinkowa dyscyplina sportu, przy której gracz może się odprężyć w znakomitej atmosferze, wyciszyć i aktywnie wypocząć na świeżym powietrzu. W POlsce golf po woli staje się coraz bardziej powszechną rozrywką, co jest związane z powstawaniem kolejnych, coraz lepszych pól golfowych.

szczegóły »
Bolimowski Park Krajobrazowy

Położony w centralnej Polsce, Bolimowski Park Krajobrazowy to doskonałe miejsce na weekendowe spacery, grzybobranie, rowerowe wycieczki i jazdę konną. Rozpościerają się tu rozległe, świetliste polany, łąki, małe strumyki, bajora, oraz przepiękne lasy, które przecina kręta, ceniona przez amatorów kajakarstwa rzeka Rawka. Cała ta fantastyczna kraina i walory tego miejsca zachwycają grzybiarzy, wędkarzy, przyrodników i fotografów. Kto raz tam zajrzy, będzie powracał chętnie, urzeczony przestrzenią, ciszą,  malowniczymi pejzażami oraz obfitością jagód.

szczegóły »
Góra Kamieńsk

Na zboczu zwałowiska PGE KWB Bełchatów znajduje się Ośrodek Sportu i Rekreacji „Góra Kamieńsk”. Miejsce, w którym przez cały rok można aktywnie spędzić czas. Do dyspozycji klientów są tu trasy rowerowe, mini park rozrywki, wyciąg, tor saneczkowy i kartingowy. Jest też centrum gastronomiczne oraz miejsca noclegowe.

szczegóły »
Skatepark - Świnoujście

Każdy miłośnik jazdy na desce marzy o dobrze wyposażonym skateparku, na którym będzie mógł spędzić swój wolny czas. W Świnoujściu znajduje się obiekt, na którym znajdują się profesjonalne obiekty, gdzie można wykonywać przeróżne ewolucje.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss