Kręgielnie - Rzeszów

Kategorie: Aktywnie / SPA, Z dziećmi


Galaktyka

Miejscowość: 35-326 Rzeszów, ul. Kozienia 3 (obok TESCO)
Strona: www.galaktyka.rzeszow.pl
Tel.: +48 17 859 08 80
E -mail: galaktyka@neostrada.pl

Godziny otwarcia:
pn-czw: 15:00 – 24:00
pt-sb: 12:00 – 1:00
nd: 12:00 – 24:00

Grand Club

Miejscowość: Rzeszów, ul. Kościuszki 9
Strona: www.grandclub.pl
Tel.: +48 17 853 30 35   
E -mail: grand@grandclub.pl

Godziny otwarcia:
pn:  16:00 - 24:00
wt:  16:00 - 24:00
śr:  16:00 - 24:00
czw:  16:00 - 5:00
pt: 16:00 - 5:00
sb: 16:00 - 5:00

Bilety:
poniedziałki i wtorki do 20:00 cena 35 zł.
po godz. 20:00 cena 50 zł/1h + buty 3 zł / skarpetki 2 zł.
środy, czwartki, piątki, soboty
do 18.00 - 40 zł/godz
od 18.00 do - 60 zł/godz
niedziela – oferta specjalna - cały dzień 50,- PLN

Contact

Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.galaktyka.rzeszow.pl

Rzeszowskie piwnice

Jedna z największych atrakcji Rzeszowa – podziemna trasa turystyczna, zwana „Rzeszowskie piwnice” to zajmująca prawie 650 metrów kwadratowych sieć komnat, korytarzy i piwnic. Znajduje się ona miejscami nawet dziesięć metrów pod płytą Rynku. Piwnice powstawały od XIV do XVIII wieku. Trasa ma 369 metrów długości. Jest to najstarsza zachowana część miasta.

szczegóły »
Fitness - Rzeszów

Jeśli chcesz zaoferować sobie aktywny wypoczynek i poprawić samopoczucie koniecznie wybierz się na fitness. To dobry sposób na odchudzanie zarówno dla panów jak i pań w każdym wieku. Poprzez odpowiednio dobrany zestawow ćwiczeń można wypracować mięśnie każdej partii ciała. Dzięki takim zajęciom jak aerobik, nordic walking, siłownia, czy programy taneczne poprawisz swój nastrój i uodpornisz się na stres.

szczegóły »
Paintball - Rzeszów i okolice

Paintball daje nam jedyną w swoim rodzaju możliwość zaznania goryczy klęski i przede wszystkim słodyczy zwycięstwa, w o wiele głębszym sensie niż inne sporty zespołowe.Zawodnicy zyskują dobre samopoczucie i doznają rozładowania codziennych napięć i lęków.

szczegóły »
Squash - Rzeszów

Squash jest grą, która zaczyna zdobywać coraz większą popularność. Jest grą zaliczana do dynamicznych, która wymaga wysokiej sprawności fizycznej. Gra  ta przeznaczona jest dla twardych graczy, którzy pragną poprawić swą sprawność ruchową, kondycje i sylwetkę ciała.

szczegóły »
Bawialnie – Rzeszów

Dzieci uwielbiają miejsca, w których mogą się wyszaleć wraz z innymi dziećmi.  Bawialnie to specjalne, dostosowane do potrzeb najmłodszych sale zabaw, w których można również urządzić niezapomniane przyjęcia urodzinowe.

szczegóły »
Quady – Rzeszów i okolice

Jazda na quadach zawsze dostarcza wielu wrażeń ! Jeśli do tego dodamy odpowiedni teren i dobrych kompanów, to niezapomnianą wyprawę mamy jak w banku. Quady coraz częściej wykorzystywane są jako element imprezy integracyjnej.

szczegóły »
Ścianki wspinaczkowe – Rzeszów

Miłośników wspinaczki jest coraz więcej. Każdy z nich swoją przygodę zaczynał właśnie na specjalnych ściankach w miastach. Jeśli również masz ochotę aktywnie spędzić czas, nic nie stoi na przeszkodzie, aby podążyć ich śladami ! W Rzeszowie jest kilka miejsc, w których można powspinać się na profesjonalnych obiektach.

szczegóły »
Jazda konna – Rzeszów i okolice

Jazda konna dostarcza wielu przyjemnych chwil. Pozwala na aktywny wypoczynek wśród zwierząt i przyrody. W okolicach Rzeszowa znajdują się stadniny i kluby, w których można pojeździć.

szczegóły »
Tenis – Rzeszów

W Rzeszowie jest wiele kortów, na których można pograć razem ze znajomymi w tenisa. Jest to świetny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu. W dodatku uprawianie tego sportu gwarantuje utrzymanie doskonałej sylwetki oraz kondycji.

szczegóły »
Skoki Spadochronowe - Rzeszów

Rzeszowski Aeroklub to stowarzyszenie dla miłośników mocnych wrażeń i aktywnego wypoczynku. Oferta aeroklubu obejmuje między innymi skoki spadochronowe z 3000 m i loty widokowe, które mogą być nagrane.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss