Kręgielnie, Warszawa

Kategorie: Aktywnie / SPA, Z dziećmi

 

 

 

 

 

 

Rodzinne Centrum Rozrywki HULAKULA

Miejscowość: 00-312 Warszawa, ul. Dobra 56/66
Strona: www.hulakula.com.pl
Tel: + 48 22 55 27 400
E-mail: ikrasnodebska@hulakula.com.pl

Godziny otwarcia:
pn – czw: 12:00 – 24:00
pt:  12:00 – 02:00
sb: 10:00 – 03:00
nd: 10:00 – 24:00

Ceny od 50zł do 120zł /h

Spin City - Bowling & Club

Miejscowość:  Warszawa – Bemowo, ul. Powstańców Śląskich 126a
Strona: www.spincity.pl 
Tel: + 48 22 560 42 24
E-mail: spincity@spincity.pl
              
Godziny otwarcia:
pn. – czw.: 09:30 – 24:00
pt. i sob. : 10:00
nd: 10:00 – 24:00


Bilety:
Wynajęcie toru ceny od 40zł do 99zł/h.
Cena za 1 grę  dla jednej osoby od 5zł do 14zł


Kręgielnia 7 CLUB


Miejscowość:  Warszawa, ul. Jagiellońska 7
Strona: www.7club.iq.pl
Tel: + 48 22 619 7401
Email: 7club@7club.iq.pl

Godziny otwarcia:
pn – czw: 12:00 – 24:00
pt – sb: 12:00 – 24:00
nd: 12:00 – 24:00

Bilety:
Ceny za grę w kręgle: 8 - 20 zł/h.

Kręgielnia LABIRYNT

Miejscowość:  Warszawa, ul. Smolna 12
Tel: + 48 22 826 12 34

Kręgielnia w Parku Powsin

Miejscowość:  Warszawa, ul. Maślaków 1
Strona: www.parkpowsin.pl
Tel: + 48 22 648 48 11
E-mail: sekretariat@parkpowsin.pl

Godziny otwarcia:
pn – pt: 8:00 – 21:30
sb, nd i święta: 8:00 – 19:30

Bilety:
godz. 8:00 – 16:00 – 20 zł/0:30h
godz. 16:00 – 21:30 – 30zł/0:30h

Kręgielnia MK BOWLING

Miejscowość:  Płock, ul. Wyszogrodzka 144 (Galeria Wisła)
Strona: www.mkbowling.pl
Tel: + 48 24 363 33 44
E-mail: plock@mkbowling.pl

Godziny otwarcia:
nd – czw: 10:00 – 24:00
pt – sb: 10:00 – 02:00  

Bilety:
Cena za 1 grę: 8 – 12 zł
Wynajęcie toru : 49 – 79zł/h

Contact

Galeria
Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.pora.pl
www.hulakula.com.pl
www.hpokus.pl
www.7club.iq.pl
www.mkbowling.pl

Aquaparki, Warszawa

Pływalnie i Aquaparki to jedne z najbardziej popularnych atrakcji  stolicy. Każdy z nich ma do zaoferowania bogate wyposażenie, wysoki standard oraz zapewnia wiele rozrywek. Dostępne są wanny z hydromasażem, zjeżdżalnie, gejzery wodne oraz brodziki. Dla miłośników są organizowane również zajęcia z aqua aerobiku. Ofertę uzupełniają dodatkowe atrakcje tj. sauny, siłownie, kluby fitness i wiele innych.

szczegóły »
Gokarty, tory kartingowe

Gokarty to świetna zabawa dla dzieci i dla dorosłych. Wszyscy mają tu możliwość poczuć prędkość i adrenalinę w bezpiecznych warunkach.

szczegóły »
Jazda konna - Warszawa

Jazda konna to popularna forma rozrywki dla dzieci i dorosłych. Dla początkujących możliwe są kursy oraz jazdy z wykwalifikowanymi instruktorami. Na dzieci czekają przepiękne kuce. Sport ten dostarcza wiele emocji i pozytywnych wrażeń.

szczegóły »
Paintball - Warszawa

Paintball zyskuje coraz więcej zwolenników. W Warszawie jest kilka firm zajmujących się  tego typu imprezami. Niektóre z nich posiadają własne hale rozgrywek, a inne posiadają  pola na wolnym powietrzu. W każdym z nich na wyposażeniu są ubrania ochronne, kulki, maski i markery. Przed rozpoczęciem zabawy przeprowadzany jest  fachowy instruktaż. Gra może przybierać różne scenariusze, zależnie od życzeń graczy.

szczegóły »
Quady - Warszawa

Dla spragnionych wrażeń oraz miłośników jazdy na quadach powstało  w Warszawie i okolicy kilka takich miejsc,  gdzie można wypożyczyć  pojazd bądź jeździć na swoim. Tory są specjalnie przygotowane by zapewnić bezpieczną jazdę. Jest to doskonała rozrywka dla miłośników warkotu silników

szczegóły »
Ścianki wspinaczkowe - Warszawa

Ściany wspinaczkowe to doskonały pomysł na spędzenie aktywnie wolnych chwil. W warszawskich ośrodkach wspinać się mogą wszyscy, lecz początkujący powinni odbyć specjalistyczne szkolenie. Wspinać się można na ściankach o różnej wysokości i stopniu trudności.

szczegóły »
Aeronauta Pruszków – widokowe loty balonem

Loty balonem to niekonwencjonalny pomysł na rozrywkę czy na  spotkanie okolicznościowe. Aeronauta Pruszków zachęca swoją urozmaiconą ofertą. Balony są dostępne dla indywidualnych klientów jak i dla grup zorganizowanych. Lot balonem jest to niezapomniane przeżycie pełne wrażeń i pięknych widoków.

szczegóły »
Całoroczny stok narciarski „Szczęśliwice”

Całoroczny stok narciarski „Szczęśliwice” położony jest w malowniczym parku w okolicy jezior. Jest jednym z największych i najpiękniejszych obiektów w Europie. Jest dostępny cały rok dla narciarzy i snowboardzistów. U podnóża stoku znajduje się taras widokowy z zapleczem gastronomicznym.

szczegóły »
Golf i kluby golfowe

Golf to sport zyskujący coraz więcej zwolenników. Uczy spokoju i cierpliwości. Warszawskie ośrodki do gry w golfa posiadają szeroką ofertę dla swoich gości. Organizowane są lekcje gry w golfa dla początkujących pod okiem trenerów oraz symulatory dla początkujących. Dostępne są pola golfowe o różnym stopniu trudności Dla miłośników organizowane są zawody  dające wiele emocji. Jest to idealne miejsce, by w interesujący sposób spędzić wolny czas.

szczegóły »
Fitness - Warszawa

W Warszawie jest wiele klubów fitness, każdy z nich ma do zaoferowania bogato wyposażoną siłownię, kadrę wykwalifikowanych trenerów, różnorakie zajęcia aerobowe oraz solarium i saunę. Klub fitness to idealne miejsce by popracować nad swoją kondycją oraz figurą.

szczegóły »
Centrum Rozrywki „MK Bowling”

Centrum Rozrywki MK Bowling w swojej ofercie posiada kręgielnię oraz bilard. W centrum znajduje się również restauracja, a w godzinach wieczornych czynna jest dyskoteka.

szczegóły »
Park linowy Veni-Vici

Park linowy w Powsinie dysponuje czterema trasami wspinaczkowymi. Mosty linowe, zjazdy na linie między drzewami, wspinaczka po ścianie to wszystko czeka na miłośników aktywnego wypoczynku.

szczegóły »
Squash i badminton - Warszawa

Squash cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród młodzieży, jak i dorosłych. Przyjemny i jednocześnie intensywny wysiłek fizyczny wpłynie zbawiennie nie tylko na Twoje ciało, ale też na samopoczucie i humor ! Badminton z kolei nauczy Cię cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do celu.

szczegóły »
Tenis - Warszawa

Warszawskie miejsca do gry w tenisa oferują korty o wysokim standardzie dla dorosłych oraz dla dzieci. Organizowanie są lekcje gry w tenisa oraz zawody dla graczy.

szczegóły »
Nietypowe Miasteczko Rekreacji „Pepeland”

Nietypowe Miasteczko Rekreacji „Pepeland” to niebanalny pomysł na aktywne spędzenie wolnego czasu. Właściciel oferuje szereg atrakcji, od mini zoo po zwiedzanie samochodów bojowych, a nawet helikoptera. Świetny pomysł na zorganizowanie imprezy integracyjnej dla firm lub wspaniałych urodzin dla dziecka.

szczegóły »
Skoki spadochronowe - Warszawa i okolice

Każdy chciałby spróbować choć raz prawdziwej przygody, poczuć się jak ptak szybujący w powietrzu...poczuć prawdziwą adrenalinę ! sIstnie podniebna przygoda, pełna emocji i pozostawiająca ślad w pamięci na zawsze ! Z oferty można skorzystać także w stolicy i jej okolicach.

szczegóły »
Bawialnie - Warszawa

Bawialnie to bez wątpienia idealne miejsce dla naszych pociech, które podczas robienia przez nas zakupów, bądź załatwiania innych ważnych spraw mogą się spokojnie pobawić w gronie rówieśników. Pieczę nad bezpieczeństwem dzieci sprawują zawsze odpowiednie osoby, które dodatkowo postarają się urozmaicić im czas rozmaitymi zabawami !

szczegóły »
Linlandia.pl - Pruszków

Park linowy Linlandia składa się z dwóch tras zawieszonych na drzewach - pierwsza trasa na wysokości 2,5 m, druga 7 m. Są one urozmaicone w wiele przeszkód, m.in. pal buszmena, złośliwe belki, tyrolki, trawers po sieci, makarony i pionowe pale.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss