Kręgielnie – Zakopane

Kategorie: Aktywnie / SPA, Z dziećmi

 

 

 

 

 

 

 

Aquapark Zakopane
Miejscowość:  Zakopane, ul. Jagiellońska 31
Strona: www.aquapark.zakopane.pl
Tel: +48 18 202 58 18
E-mail: aquapark@polskietatry.pl

Godziny otwarcia:
pn – nd: 10:00 - 22:00

Bilety:
normalny: 30 zł/30 min; 60 zł/h

Hotel Belvedere

Miejscowość: Zakopane, ul. Droga do Białego 3
Strona: www.belvederehotel.pl
Tel: +48 18 202 12 00

 

Banner

Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.atomns.lajtowo.pl

Park Linowy "Gugu Park"

Park Linowy  GuGu to 300-metrowa trasa z rozmaitymi przeszkodami, wśród których możemy wyróżnić między innymi zjazdy na linie, kładki, mosty linowe, równoważnie i sieci pajęcze. Na najmłodszych czeka specjalnie zaaranżowany mini park!

szczegóły »
Zjeżdżalnia Grawitacyjna

750 m niesamowitej zabawy ! Zjazdy na wózkach z ręcznym i automatycznym hamulcem z prędkością do 20 km/h cieszą się coraz większym zainteresowaniem i sympatią zarówno wśród tych młodych, jak i starszych uczestników. Liczne zakręty dostarczają naprawdę fantastycznych emocji !

szczegóły »
Fitness – Zakopane

W klubie fitness nie tylko odpoczniesz, ale również zadbasz o swoją sylwetkę i kondycję fizyczną. Jest to coraz bardziej popularny aktywnego wypoczynku. W Zakopanem również znajdują się profesjonalne fitness kluby.

szczegóły »
Ścianki wspinaczkowe – Zakopane

Chociaż w okolicach Zakopanego jest wiele miejsc do wspinaczki na świeżym powietrzu, to jednak nie warto rezygnować z wizyt na ściankach ! Tutaj możesz uprawiać wspinaczkę pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

szczegóły »
Squash – Zakopane

Jednym z najlepszych sposobów na zabicie nudy, a przy okazji aktywny wypoczynek jest gra w squasha. Dzięki niej można poprawić swoją kondycję i miłe spędzenie wolnego czasu.

szczegóły »
Jazda konna – Zakopane

Jazda konna u podnóża gór ? Czemu nie ! Zakopiańskie stadniny zapewnią wiele pozytywnych wrażeń. Zwiedzanie przepięknych okolic na wierzchowcu jest o wiele ciekawsza niż piesze (i męczące) wycieczki.

szczegóły »
Paintball – Zakopane

Paintball w górach ? Czemu nie ! W Zakopanem jest kilka miejsc, gdzie można aktywnie wypocząć. Paintball świetnie sprawdza się w roli imprezy integracyjnej dla grupy przyjaciół bądź dla pracowników firmy.

szczegóły »
Parki linowe – Zakopane

Parki linowe to dobra propozycja na aktywny wypoczynek w mieście. Trasy położone kilka metrów nad ziemią zapewnią odrobinę adrenaliny oraz sprawią, że Twój wolny czas nie zostanie zmarnowany !

szczegóły »
Quady – Zakopane

Okolice Zakopanego wręcz idealnie nadają się na przejażdżki quadami. Piękne, malownicze i nieco wymagające tereny sprawiają, że aktywny wypoczynek zapamiętasz na długo ! Quady można również wykorzystać podczas imprezy integracyjnej.

szczegóły »
Tenis – Zakopane

W Zakopanem nie można się nudzić. Jeśli już zwiedziłeś wszystkie atrakcje z okolicy, możesz wybrać się na partyjkę tenisa. Aktywnego wypoczynku nigdy za wiele !

szczegóły »
Aqua Park Zakopane

Aqua Park Zakopane do doskonałe miejsce na aktywne spędzenie czasu wraz z rodziną ! Czekają na Państwa baseny, zjeżdżalnie, sauny oraz wiele innych ciekawych atrakcji !

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss