Laserhouse - Sosnowiec

Kategorie: Ciekawie, Aktywnie / SPA, Z dziećmi

Elektroniczny paintball to forma rozrywki, w której uczestnicy wyposażeni w broń laserową i specjalne kamizelki rywalizują ze sobą indywidualnie lub zespołowo o miano lidera. Wszystko odbywa się w specjalnie do tego celu przystosowanych pomieszczeniach. Sceneria rodem z gier komputerowych znalazła miejsce w rzeczywistości. Sieć labiryntów, piramidy opon, łańcuchy, ogromne stalowe beczki, metalowe konstrukcje wprowadzają graczy w industrialny klimat pełen przygód i niespodzianek. Nastrój podsyca specjalne oświetlenie, lampy UV, stroboskopy, koguty, fluorescencyjne grafiti. Do tego odpowiednio dobrana muzyka, efekty dźwiękowe i oczywiście masa dymu sprawiają, że odczuwa się dreszcz emocji. Wszystko to razem wzięte jest czymś czego jeszcze nie przeżyliście. Laserhouse jest terenem bezpiecznej zabawy, a sama gra nie wyrządza nikomu krzywdy.

Orientacyjna odległość oraz czas dojazdu samochodem do atrakcji z:

Katowice (10 km; 0:05h)

Nazwa usługi Cena jednostkowa Rabat Kupon
30 minutowa gra dla jednej osoby - PN - PT: 10:00 - 17:00 15,00 zł 10% Zaloguj się
30 minutowa gra dla jednej osoby - PN - CZW: po 17:00 18,00 zł 10% Zaloguj się
30 minutowa gra dla jednej osoby - PT: po 17:00 20,00 zł 10% Zaloguj się
30 minutowa gra dla jednej osoby - SB - ND: 11:00 - 16:00 18,00 zł 10% Zaloguj się
30 minutowa gra dla jednej osoby - SB - ND: po 16:00 20,00 zł 10% Zaloguj się

Miejscowość: 41-208 Sosnowiec, ul. Wojska Polskiego 47
Strona: www.laserhouse.pl
Tel.: +48 32 263 23 03
E-mail: info@laserhouse.pl

Godziny otwarcia:
pn - pt: 13:00 - 22:00
sb - nd: 11:00 - 22:00

Bilety:
pn-cz:
13:00-17:00: 15zł
17:00-22:00: 18zł
pt
13:00-17:00: 15zł
17:00-22:00: 20zł
sb, nd, święta
11:00-16:00: 18zł
16:00-22:00: 20zł

Każdy poniedziałek:
10.00-17.00  
12 zł
17.00-22.00  15 zł

Cena za 30 min. gry (10 min szkolenia + 20 min gry)


Galeria
Powiązane atrakcje
Wydarzenia

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.laserhouse.pl

Aquapark Świat Wodny „Nemo”

Aquapark Świat Wodny „Nemo” to kompleks rekreacyjno-sportowy, oferujący swoim gościom pełną gamę atrakcji: baseny kryte oraz odkryte na zewnątrz, sauny, jacuzzi, grota solna,  bar, a nawet dyskotekę! Szczególnie fascynujące, szczególnie dla dzieciaków, są trzy zjeżdżalnie, z których każda dostarcza coraz większych emocji!

szczegóły »
Wesołe Miasteczko w Chorzowie

Chorzowski lunapark gwarantuje fantastyczną, niezapomnianą zabawę zarówno dzieciom, jak i dorosłym! Największy w Polsce rollercoaster, szalona Gwiazda Duża, zakręcony Apollo 2000, Rock & Roll, Kino 4D czy niepowtarzalny ześlizg do wody to bez wątpienia atrakcje, których nie można sobie odpuścić!

 

0 (468×77)

szczegóły »
Śląski Ogród Zoologiczny

W chorzowskim ZOO, na odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji: Kotlina Dinozaurów, Mini-Zoo dla najmłodszych i przede wszystkim… ponad 3 tysiące zwierząt! A wśród nich olbrzymie drapieżniki, budzące największe zainteresowanie: lwy, tygrysy, niedźwiedzie, pantery, lamparty i pumy.

szczegóły »
Bawialnie dla dzieci - Sosnowiec

Bawialnie to wymarzone miejsce dla wszystkich dzieciaków, gdzie wśród kolorowych piłeczek, labiryntów i zjeżdżalni czują się wspaniale. Opiekunki czuwają, aby zabawa była ciekawa, rozwijająca, ale i bezpieczna.

szczegóły »
Egzotarium Sosnowiec

Sosnowieckie Egzotarium skupia ponad 80 gatunków roślin z różnych części świata. Obserwujemy tutaj formacje roślinne reprezentujące tereny pustynne, półpustynne, tropiki amerykańskie i azjatyckie, klimat śródziemnomorski i wyspy oceaniczne. Zwierzęta obecne tutaj to w głównej mierze ryby i gady, w tym: krokodyl nilowy, boa tęczowy, pyton tygrysi i siatkowy oraz 6 gatunków żółwi. 

szczegóły »
Fantasy Park Sosnowiec

Fantasy Park w sosnowieckim centrum handlowym Plaza to doskonały pomysła na aktywne i ciekawe spędzenie czasu w gronie przyjaciół, bądź rodziny. Znajdziemy to kręgielnie, stoły bilardowe, gry video, a w weekendy organizowane są dyskoteki.

szczegóły »
SquashPoint - Sosnowiec

Pierwszy, profesjonalny klub squasha w Sosnowcu czeka na spragnionych zdrowej rywalizacji i przyjemnego wysiłku chętnych ! Swoich sił spróbować tam mogą zarówno początkujący, jak i zaawansowani gracze - każdy może liczyć na fachową pomoc i cenne wskazówki.

szczegóły »
Muzeum Najmniejszych Książek Świata

W Katowicach mieści się wyjątkowe muzeum, w którym znajdują się… najmniejsze książki świata, w tym najmniejsza, wpisana do Księgi Rekordów Guinessa. Ekspozycja mieści się w prywatnym domu autora – Zygmunta Szkocnego.

szczegóły »
Bawialnie dla dzieci - Katowice

Jedno miejsce, a tyle możliwości zabaw ! Bawialnie to wymarzone i idealne miejsce dla najmłodszych, które czują się jak ryby w wodzie, korzystając z dobrodziejstw takich miejsc.

szczegóły »
Balaton

Balaton to rekreacyjno-wypoczynkowy ośrodek na terenie Sosnowca, usytowany nad stawem o powierzchni 10 ha. Niepowtarzalna atmosfera tego miejsca ściąga, szczególnie w sezonie letnim, wielu spragnionych relaksu i bliskiego kontaktu z naturą.

szczegóły »
Laserhouse - Katowice

Laserhouse w Katowicach to dwupoziomowa laserowa arena o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zlokalizowaną w centrum Katowic przy ulicy Kamiennej 9. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi oraz wyszukanym i stylowym dekoracjom czas tam spędzony będzie niezapomniany !

szczegóły »
2011-06-01 Dzień Dziecka w Laserhouse

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do skorzystania z naszej promocji którą przygotowali...

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss