Loty widokowe i skoki spadochronowe, Elbląg

Kategorie: Aktywnie / SPA

Aeroklub swą działalność zapoczątkował w 1957 roku, rozpoczynając szkolenia szybowcowe. Obecnie prężnie rozwija się na rynku lokalnym i ogólnopolskim gdzie działa już kilka sekcji: samolotowa, szybowcowa, spadochronowa, mikrolotowa i modelarska. Najważniejszym zadaniem stowarzyszenia było szkolenie młodzieży, która odnosi sukcesy sportowe w kraju i zagranicą. Osobom zainteresowanym, Aeroklub oferuje loty widokowe, skoki z instruktorem w tandemie w wysokości od 800 do 3.000m. Za dodatkową opłatą skok może być również  nagrany.

Orientacyjna odległość oraz czas dojazdu samochodem do atrakcji z:

Olsztyn (100km; ok. 1:50h)
Gdańsk (60 km; 1h)

Miejscowość : 82-300 Elbląg ul. Lotnicza 8b
Strona: www.aeroklubelblaski.pl
Tel.: 055 233 44 10
E –mail: aeroklub.elblag@wp.pl

Bilety
:
skok tandemowy: 550 zł
ceny lotów widokowych negocjowane są indywidualnie
Więcej informacji: http://www.aeroklubelblaski.pl/index1.php?id=6

Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.aeroklubelblaski.pl

NAJpiękniejsza rzeka kajakowa Europy - Krutynia

Krutynia uznawana jest za najpiękniejszą rzekę kajakową Europy. Centrum turystycznym tej rzeki jest Krutyń - malownicza wieś, słynąca z ozdobnych drewnianych domków oraz gwarnych jarmarków. W Krutyniu możemy wypożyczyć kajak, rowery wodne bądź odbyć podróż rzeką w specjalnych łodziach z przewodnikiem. Warto wybrać się również do Muzeum Przyrodniczego znajdującego się w zabytkowej stodole mazurskiej.

szczegóły »
Mazurskie Centrum Nurkowe

Mazurskie Centrum  Nurkowe usytuowane w samym centrum Mazur to idealne miejsce do uprawiania turystyki podwodnej. Oferta centrum obejmuje kursy nurkowania, nurkowanie przez podwodny tor przeszkód oraz penetrowanie wraku „Arabella”. Dodatkową atrakcją w sezonie zimowym jest również nurkowanie pod lodem, jedna z  nielicznych lecz bardzo emocjonujących zabaw nurkowych. Uczestnicy mogą również skorzystać z noclegów w schronisku.

szczegóły »
Ośrodek Narciarski, Mrągowo

Ośrodek narciarski Góra Czterech Wiatrów, jeden z nielicznych tego typu ośrodków na Mazurach oferuje wiele atrakcji dla wielbicieli aktywnego wypoczynku zarówno zimą jak i latem.  Znajduje się tu pięć tras zjazdowych obsługiwanych przez wyciągi orczykowe. Latem natomiast można jeździć na nartach po igielicie, wypożyczyć quady, sprzęt rowerowy lub wodny i popływać na jeziorze Czos.

szczegóły »
Planetarium i Obserwatorium

W planetarium we Fromborku mamy szansę przenieść się w międzyplanetarny wymiar i podziwiać zjawiska astronomiczne. Natomiast w słoneczny dzień warto wybrać się do Obserwatorium Astronomicznego znajdującego się na najwyższym wzniesieniu w okolicy i obserwować przez teleskop plamy słoneczne.

szczegóły »
Planetarium, Olsztyn

Planetarium w Olsztynie to drugie co do wielkości planetarium w Polsce. Odbywają się tu seanse przy udziale podkładów muzycznych i innych efektów dźwiękowych. Bardziej zainteresowani mogą skorzystać z wykładów z zakresu astronomii lub podziwiać niebo w Obserwatorium Astronomicznym znajdującym się na wzgórzu, w zaadaptowanej wieży ciśnień.

szczegóły »
Mazury Golf & Country Club

Wysokiej klasy pole golfowe leżące w miejscowości Naterki, cieszy się zasłużonym uznaniem wśród polskich fanów tego sportu. Jest to jedno z najdłuższych pól w Polsce i uznawane za jedno z najtrudniejszych stanowiąc ogromne wyzwanie dla graczy. Oferuje 18-dołkowe pole klasy mistrzowskiej, 6-dołkowe pole dla początkujących i pole do ćwiczeń uderzeń.

szczegóły »
Kręgle - Elbląg

Centrum Rozrywki Bowling Club posiada 6 torów do gry w kręgle, do tego 4 stoły do gry w bilarda i 220 miejsc siedzących. Można tu wciągnąć się w wir wspaniałej zabawy, zasmakować niemałych emocji i miło spędzić czas ze swoimi przyjaciółmi. Dodatkowo satysfakcja z wygranych i podnoszenia własnych umiejętności gry w tym wspaniałym sporcie przynosi masę satysfakcji.

szczegóły »
Żuławska Kolej Dojazdowa

Spędzasz wakacje nad morzem i nudzi ci się już leżenie na plaży ? Jest na to sposób. Odwiedź Żuławską Kolej Dojazdową ! Jest to jedna z najstarszych, a zarazem najpiękniejszych kolei wąskotorowych w Polsce.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss