MadeByYou - Sam pomaluj ceramikę

Kategorie: Z dziećmi

Dzieci mogą się tutaj twórczo się rozwijać, używając pędzla lub odciskając własną dłoń na talerzu. W pracowni jest wiele książek z inspiracjami, ponadto szeroki wybór szablonów, stempelków i innych pomocy, świetnie farby. To coś innego niż pracownia ceramiczna. Jest to miejsce kreatywnej pracy, doskonałej zabawy i fantastyczna fabryka oryginalnych i trwałych prezentów, miejsce na zorganizowanie ciekawej imprezy. Wykonane prace są poźniej wypalane.

Orientacyjna odległość oraz czas dojazdu samochodem do atrakcji z:

Płock (110 km; ok. 1:45h)
Siedlce (90 km; ok. 1:30h)

Miejscowość: Warszawa, ul. Górskiego 6
Strona: www.madebyyou.pl
Tel: +48 531 935 135
E-mail: joanna@madebyyou.pl

Galeria
Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.madebyyou.pl

Fotoplastikon

Warszawski Fotoplastikon to jedyny taki obiekt na świecie. Ponad stuletni aparat do wyświetlania trójwymiarowych zdjęć, zaledwie w kilka chwil, przenosi w różne zakątki świata sprzed 100 lat. W zbiorach Fotoplastikonu jest ponad 3.000 oryginalnych fotografii z różnych zakątków naszego globu. Fotoplastikon jest doskonałym miejscem aby poznać na fotografii świat jakiego już nie ma.

szczegóły »
Ogród zoologiczny

W warszawskim Zoo żyje ponad 4.200 zwierząt, które są przedstawicielami 533 gatunków, a jego powierzchnia to ok. 40 hektarów. W ogrodzie organizowane są lekcje dydaktyczne dla dzieci i młodzieży. Każdy chętny może wspomóc działającą tu fundację „Panda”, która zajmuje się organizowaniem pomocy dla Zoo i  adopcją honorową zwierząt.

szczegóły »
Centrum Nauki Kopernik

Centrum Nauki Kopernik to miejsce, w którym zwiedzający mogą poznawać prawa nauki poprzez samodzielne przeprowadzanie doświadczeń na interaktywnych wystawach. Jest to prawdziwy raj dla ciekawych świata, którzy uwielbiaja eksperymentować, poznawać i rozumieć w taki sensoryczny sposób rozmaite skomplikowane zjawiska zachodzące w świecie.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss