Mazury Golf & Country Club

Kategorie: Aktywnie / SPA, Z dziećmi

Pole golfowe oficjalnie otwarte 1 lipca 2005 roku zaprojektowane zostało przez Martina Hawtree, światowego lidera w projektowaniu pól golfowych. Ośrodek dysponuje 18-dołkowym polem klasy mistrzowskiej, 6-dołkowym polem zaprojektowanym z myślą o początkujących i polem do ćwiczenia uderzeń z 18 zadaszonymi stanowiskami. Różnorodność ukształtowania, jego unikatowa lokalizacja oraz dostosowanie do poziomu gry sprawia samą przyjemność graczowi. Najbardziej charakterystyczną cechą pola są często wiejące wiatry o zmiennym kierunku , które powodują że gra w Naterkach nigdy się nie nudzi.  W każdą niedzielę  odbywają się tutaj bezpłatne lekcje golfa. Dla początkujących najlepsza okazja aby poznać i zafascynować się tym sportem.

Orientacyjna odległość oraz czas dojazdu samochodem do atrakcji z:

Olsztyn (12 km; ok. 0:20h)
Mrągowo (75 km; ok. 1h)
Elbląg (110 km; ok. 1:45h)
Gdańsk (170 km; 2:30h)
Toruń (170 km; 2:30h)

Miejscowość: Naterki, 11-036 Gietrzwałd, ul. Golfowa 20a
Tel: + 48 89 513 15-40
Strona: www.mazurygolf.pl
E-mail: igrochowiecka@mazurygolf.pl

Godziny otwarcia:
Recepcja  pn-nd: 10:00 – 17:00

Bilety:
gra w golfa na polu 18-dołkowym
pn– pt : 150zł.
sb- nd: 190zł.
gra w golfa na polu 6-dołkowym: 20zł.

Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.info.wiadomosci.gazeta.pl

NAJwiększe pole lawendowe

Wspaniałe, olbrzymie pole lawendowe położone na warmińskich pagórach tworzy niezapomniany widok.  Hektary lawendy dodatkowo wydzielają niesamowity zapach, który działa kojąco na każdego. W lipcu lawendowe żniwa kończą się lawendynkami.

szczegóły »
Loty widokowe i skoki spadochronowe, Elbląg

Elbląski Aeroklub to stowarzyszenie dla miłośników mocnych wrażeń i aktywnego wypoczynku. Oferta aeroklubu obejmuje między innymi skoki spadochronowe z 3.000m i loty widokowe, które mogą być nagrane.

szczegóły »
Ełcka Kolej Wąskotorowa

Kolej wąskotorowa  kursuje na trasie Ełk–Sypitki i z powrotem, a po drodze można zwiedzić Muzeum, Kolejnictwa, mazurską wioskę a mawet zorganizować ognisko.

szczegóły »
Góra Cisowa-punkt widokowy

Góra Cisowa nazywana często „Suwalską Fudżijamą” jest bardzo ciekawym punktem widokowym, skąd możemy podziwiać malowniczą panoramę całego Suwalskiego Parku Krajobrazowego. Przypominająca stożek krateru wulkanu góra, to wymarzone miejsce dla rowerzystów i fotografów.

szczegóły »
NAJpiękniejsza rzeka kajakowa Europy - Krutynia

Krutynia uznawana jest za najpiękniejszą rzekę kajakową Europy. Centrum turystycznym tej rzeki jest Krutyń - malownicza wieś, słynąca z ozdobnych drewnianych domków oraz gwarnych jarmarków. W Krutyniu możemy wypożyczyć kajak, rowery wodne bądź odbyć podróż rzeką w specjalnych łodziach z przewodnikiem. Warto wybrać się również do Muzeum Przyrodniczego znajdującego się w zabytkowej stodole mazurskiej.

szczegóły »
Mazurskie Centrum Nurkowe

Mazurskie Centrum  Nurkowe usytuowane w samym centrum Mazur to idealne miejsce do uprawiania turystyki podwodnej. Oferta centrum obejmuje kursy nurkowania, nurkowanie przez podwodny tor przeszkód oraz penetrowanie wraku „Arabella”. Dodatkową atrakcją w sezonie zimowym jest również nurkowanie pod lodem, jedna z  nielicznych lecz bardzo emocjonujących zabaw nurkowych. Uczestnicy mogą również skorzystać z noclegów w schronisku.

szczegóły »
Ogród Botaniczny

Na niewielkim obszarze należącym do wsi Jerzwałd stworzono Ogród Botaniczny należący do Zespołu Parków Krajobrazowych. Teren podzielony na lasy mieszane, lasy ubogie, staw, bagno, skalniak stanowi malowniczą krainę, świetne miejsce na rodzinne wycieczki. Warto również zabrać dzieci na plac zabaw znajdujący się w pobliskim parku.

szczegóły »
Ogród Miniatur

W Nowym Mieście Lubawskim zobaczyć można miniaturę Wieży Eiffla, Sanktuarium Fatimskie, Bazylikę w Licheniu i wiele innych ciekawych zminiaturyzowanych obiektów z całego świata. Podczas wizyty w ogrodzie, pan Dalecki, właściciel i pomysłodawca parku, oprowadza zwiedzających opowiadając o każdej zrobionej przez niego miniaturze i o ludziach, którzy przyczynili się do ich powstania.

szczegóły »
Ośrodek Narciarski, Mrągowo

Ośrodek narciarski Góra Czterech Wiatrów, jeden z nielicznych tego typu ośrodków na Mazurach oferuje wiele atrakcji dla wielbicieli aktywnego wypoczynku zarówno zimą jak i latem.  Znajduje się tu pięć tras zjazdowych obsługiwanych przez wyciągi orczykowe. Latem natomiast można jeździć na nartach po igielicie, wypożyczyć quady, sprzęt rowerowy lub wodny i popływać na jeziorze Czos.

szczegóły »
Park Dzikich Zwierząt

Nietypowy Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, położony jest w Puszczy Piskiej. Można zobaczyć tu między innymi bizony, koniki polskie, wilki, łosie i, co najciekawsze, niektóre gatunki wolno głaska karmić i bawić się  z nimi.  Żyjące tu zwierzaki w większości przebywają na wolności co ułatwia turystom kontakt i zabawę z nimi.

szczegóły »
Park Wodny - Tropikana

Doskonałą zabawę, relaks i niezapomniane wrażenia zapewnia Park Wodny Tropikana, czyli kompleks basenów z licznymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Obiekt wyposażony jest między innymi w kilka basenów sportowych i rekreacyjnych, trzy tory zjeżdżalni, morską falę, sauny i jacuzzi.

szczegóły »
Planetarium i Obserwatorium

W planetarium we Fromborku mamy szansę przenieść się w międzyplanetarny wymiar i podziwiać zjawiska astronomiczne. Natomiast w słoneczny dzień warto wybrać się do Obserwatorium Astronomicznego znajdującego się na najwyższym wzniesieniu w okolicy i obserwować przez teleskop plamy słoneczne.

szczegóły »
Planetarium, Olsztyn

Planetarium w Olsztynie to drugie co do wielkości planetarium w Polsce. Odbywają się tu seanse przy udziale podkładów muzycznych i innych efektów dźwiękowych. Bardziej zainteresowani mogą skorzystać z wykładów z zakresu astronomii lub podziwiać niebo w Obserwatorium Astronomicznym znajdującym się na wzgórzu, w zaadaptowanej wieży ciśnień.

szczegóły »
Stacja Badawcza

Stacja Badawcza w Popielnie to doskonałe miejsce na podglądanie bobrów, jeleni, spacer ścieżkami przyrodniczymi czy  też przejażdżkę na krępym koniku. To jedno z nielicznych  miejsc w Europie gdzie turyści mają szansę z tak bliskiej odległości obcować ze zwierzętami. Dodatkowo, stacja oferuje noclegi wraz z pełnym, domowym wyżywieniem.

szczegóły »
Stadnina koni Kierzbuń

Stadnina koni Kierzbuń jest ośrodkiem jeździeckim zajmującym się głównie  turystyką i hodowlą. Zjeżdżający się tłum miłośników tych wspaniałych zwierząt z całej Polski dowodzi że jest to wyjątkowe miejsce na weekendowe wypady za miasto.

szczegóły »
Wigierska Kolej Wąskotorowa

Wigierska Kolej Wąskotorowa to jedna z największych atrakcji Suwalszczyzny, wiodąca przez malownicze krajobrazy Wigierskiego Parku Narodowego i Puszczy Augustowskiej. Kurs dziesięciokilometrową trasą ukazuje największe walory tego terenu, czyli urokliwe lasy i fascynujące widoki Jeziora Wigry.

szczegóły »
Golf Park Gdynia w Kolibkach

Golf Park Gdynia w Kolibkach - na dwóch hektarach  powierzchni znajduje się wszystko, co niezbędne jest do nauki i doskonalenia gry w golfa. Akademia Golfa umożliwia rozpoczęcie tu przygody z golfem zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Oferuje lekcje i różnego rodzaju kursy, indywidualne i grupowe.

szczegóły »
Sierra Golf Club

Zaledwie 25 km od Trójmiasta w Pętkowicach k. Wejherowa, znajduje się 18-dołkowe pole klasy mistrzowskiej Sierra Golf Club. Zlokalizowane w malowniczej scenerii Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego jest jednym z dwóch obiektów tej klasy w Polsce.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss