MountainEmotion (park linowy, quady, zorbing)

Kategorie: Aktywnie / SPA, Z dziećmi

Park linowy, nawet do 12 m nad ziemią, wycieczki górskie z elementami alpinizmu, zorbing, strzelnica, jazda konno w stylu western (ale również dla osób bez doświadczenia w siodle), quady, kulig, narciarstwo biegowe… to ciągle nie wszystkie atrakcje, które oferuje MountainEmotion. Miejsce, dla każdego, kto chce bezpiecznie i aktywnie spędzić wolny czas w górskim klimacie. Do sezonowych atrakcji należą wycieczki zimowe. MountainEmotion zapewnia specjalistyczny sprzęt, doskonale wyszkolonych opiekunów i dobrą zabawę.

Orientacyjna odległość oraz czas dojazdu samochodem do atrakcji z:

Wałbrzych (55 km; ok. 1h)
Kłodzko (40 km; ok. 0:40h)
Opole (150 km; ok. 2:30h)
Wrocław (130 km; ok. 2h)

Miejscowość:  Kudowa Zdrój, ul. Moniuszki
Strona: www.mountain.x12.pl
Tel: + 48 604 485 629
E-mail: biuro@mountain.com.pl

Bilety (park linowy):
ulgowy: 20 zł
normalny: 30 zł

Galeria
Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.mountain.com.pl

Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie

Jedna z najpiękniejszych jaskiń w Polsce. Miejsce obowiązkowe dla każdego, kogo fascynują formacje geologiczne i tajemnicze jaskinie, w których niegdyś zamieszkiwali nasi przodkowie. Położona 800 m n.p.m. Jaskinia Niedźwiedzia zachwyca pięknem i kryje za sobą potęgę jaką niesie natura. Jaskinie jest bardzo dobrze przygotowana dla ruchu turystycznego - oświetlona, a wewnątrz poruszamy się przygotowanymi chodnikami, bez ryzyka uszkodzenia, czy też pobrudzenia ubrań.

szczegóły »
Ogród Bajek

Ogród Bajek w Międzygórzu to doskonałe miejsce, pobudzające dziecięcą wyobraźnię, jak również miejsce do odpoczynku i oderwania się od codziennego zgiełku i stresu dla dorosłych. Miejsce, gdzie bajkowy świat zlewa się z rzeczywistym…

szczegóły »
Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska

Jeśli chcą Państwo zapoznać się z zabytkami Dolnego Śląska jednym rzutem oka jest to idealne dla Was miejsce. Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska jest miniaturową imitacją znanych pałaców, ratuszy, kościołów i wielu innych atrakcji tego regiony w skali 1:25.

szczegóły »
Twierdza Kłodzka, labirynt i punkt widokowy

Historyczne miejsce, będące niegdyś siedzibą władcy hrabstwa kłodzkiego, wielokrotnie zmieniało swój charakter, tak aby dziś stać się jednym z najpopularniejszych zabytków Dolnego Śląska, oraz wspaniałym miejscem widokowym. Zachwyca fantastycznym pomostem widokowym, oraz zapierającymi dech w piersiach labiryntami podziemnymi stworzonymi z korytarzy minerskich.

szczegóły »
Szczeliniec Wielki

Szczeliniec Wielki to wspaniałe miejsce na lekką, rodzinną wycieczkę pieszą. W nagrodę za trudy, na górze  będziemy mieli możliwość podziwiać wspaniałą panoramę z tarasów widokowych oraz pospacerować wśród labiryntów skalnych, przyjmujących nadzwyczajne formy - wielka frajda dla dzieciaków.

szczegóły »
Podziemna trasa turystyczna

Trasa turystyczna im. 1000-lecia Państwa Polskiego to 500 metrowa, nie licząc odgałęzień, sieć podziemnych korytarzy, ciągnących się tuż pod ulicami miasta. Budowane już od XIII wieku kondygnacje, niegdyś służyły celom gospodarczym i militarnym, dziś miejsce uruchamia fantazję i pozwala wyobrazić sobie średniowieczne lochy.

szczegóły »
Fabryka Adrenaliny

Spragniony adrenaliny? Przejażdżka quadami po specjalnie przygotowanych torach o różnych trudnościach dostarczy bardzo wielu emocji. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla osób o słabych nerwach proponujemy łagodne trasy cross-country wzdłuż, których roztaczają się przepiękne widoki. A wszystkich co potrzebują więcej adrenaliny zapraszamy na off-roadowe przejażdżki trudno dostępnymi bezdrożami poprzez błoto, rzeki i strome podjazdy.

szczegóły »
Krucze Skały

Cudowne miejsce dla chętnych pięknych widoków oraz wspinaczy, którzy nie mają już cierpliwości do jurajskiego wyślizgania! Krucze Skały to niesamowite urwisko, składające się z malowniczych formacji skalnych. Fantastyczne widoki, wspaniała, rzadka roślinności i świeże powietrze… czego chcieć więcej?

szczegóły »
Wodospad Kamieńczyka

Piękne, malownicze miejsce po polskiej stronie Karkonoszy i jednocześnie najwyższy wodospad w polskich Sudetach. Idealny cel weekendowych wycieczek z całą rodziną. Wodospad Kamieńczyka oczaruje każdego turystę – wsłuchaj się w szum wody i odetchnij świeżym powietrzem na wysokości 840 m.n.p.m

szczegóły »
Wąwozy w Parku Krajobrazowym Chełmy ROWEREM

Trasa średnio łatwa, o długości około 40km. Polecana dla całej rodziny. Warte obejrzenia rezerwaty przyrody. Godna przejechania również jesienią, kiedy pobliskie drzewa przybiorą barwy indiańskie…

szczegóły »
Tropical Islands - Niemcy

Świat tropików, w sercu Europy, ze stałą temperaturą 26 st. C przez 365 dni w roku !!! Kompleks basenów, zjeżdżalni, plaż w klimacie tropikalnej wyspy, tak blisko granic Polski, że w kilka godzin możesz tam dotrzeć i przeżyć namiastkę prawdziwych, tropikalnych wakacji, robiąc niebywałą frajdę swoim dzieciakom.

szczegóły »
Muzeum Żaby

Muzeum to słowo, które nie wszystkim dzieciakom miło się kojarzy. Zapewniamy jednak, że to muzeum jest przez nie zupełnie inaczej odbierane, bo mowa o Muzeum Żaby, w którym wszystkie eksponaty są żabami lub mają z żabą coś wspólnego !

szczegóły »
Czarodziejska Góra Relax - Kompleks sportowo-turystyczny

Czarodziejska Góra Relax to doskonałe miejsce dla całej rodziny ! Mnogość atrakcji sprawia, że każdy znajdzie tam coś dla siebie, a wizyta w tym miejscu będzie pełnym wrażeń, niezapomnianym wspomnieniem !

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss