Muzeum Żaby

Kategorie: Z dziećmi

Muzeum W Kudowie Zdroju zgromadziło ponad 3.000 eksponatów różnych żab w najróżniejszych formach, od talerzyków, po zabawki i maskotki. Warto więc przebywając w pobliżu, zafundować dzieciakom niecodzienne zwiedzanie.

Miejscowość: Kudowa Zdrój, ul. Słoneczna 31
Strona: www.pngs.pulsar.net.pl/muzeum.html

Godziny otwarcia:
pn - pt: 9:00 - 17:00
sb - nd: 9:00 - 13:00

Bilety:
wstęp wolny

Galeria
Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.obiektyw.info
www.kudowa.pl
www.turystyka.muzeum.pl

MountainEmotion (park linowy, quady, zorbing)

Poszukiwacze przygód i mocnych wrażeń nie będą zawiedzeni! MountainEmotion oferuje bogaty program rozrywek dla najbardziej wybrednych zapaleńców przygody. Park linowy, quady, zorbing to tylko niektóre z atracji.

szczegóły »
Ogród Bajek

Ogród Bajek w Międzygórzu to doskonałe miejsce, pobudzające dziecięcą wyobraźnię, jak również miejsce do odpoczynku i oderwania się od codziennego zgiełku i stresu dla dorosłych. Miejsce, gdzie bajkowy świat zlewa się z rzeczywistym…

szczegóły »
Kaplica z Czaszek

Kaplica w Czermnej to z pewnością nieco przerażająca, ale zarazem niesamowita świątynia, gdyż została ona wyłożona ludzkimi szczątkami. W ścianach kapliczki znajduje się aż 3 tysiące ludzkich czaszek ! Tworzona przez 30 lat jest dzisiaj miejscem refleksji nad życiem i śmiercią.

szczegóły »
Skansen – mini ZOO

Położony u podnóża Gór Stołowych Skansen to miejsce niezliczonej ilości antyków i staroci. Znajdziemy tu stare kowadła, maselnice, stare maszyny do szycia, pralki, a nawet kolekcje żelazek – ponad 100 sztuk. Najmłodszych z pewnością zainteresuje Mini ZOO. W zwierzyńcu spotkamy daniele, sarenki, strusia, dzikie świnki, kozy, bażanty i wiele innych przyjaznych zwierzątek.

szczegóły »
Muzeum Papiernictwa

W Dusznikach-Zdroju mieści się niezwykle ciekawe Muzeum Papiernictwa. Poznasz w nim historię papieru, jak zmieniały się technologie i techniki jego wytwarzania. Możesz też wziąć udział w lekcji muzealnej, bądź warsztatach plastycznych.

szczegóły »
Twierdza Srebrnogórska

Jeżeli jesteś miłośnikiem fortyfikacji koniecznie przyjedź do Srebrnej Góry. Znajdująca się tu 300 letnia twierdza, która nigdy nie została zdobyta ! Od początku XX wieku jest udostępniona do zwiedzania. Do dziś zachwyca wszystkich turystów swoją rozległością.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss