Ośrodek Narciarski, Mrągowo

Kategorie: Aktywnie / SPA, Z dziećmi

Góra Czterech Wiatrów położona nad jeziorem Czos to jeden z niewielu ośrodków narciarskich na Mazurach. Oferta zimowa obejmuje 5 tras zjazdowych, 3 wyciągi orczykowe, snow park, serwis narciarski, sztuczne naśnieżanie, trasę igielitowa, trasy biegowe, tor saneczkowy, lodowisko i bazę gastronomiczną. Na miejscu działają wypożyczalnie sprzętu narciarskiego i snowboardowego jak również szkółki udzielające lekcji jazdy  na nartach i snowboardzie. W ofercie letniej jest możliwość jady na nartach po igielicie, wypożyczenia rowerów górskich oraz sprzętu wodnego. Dostępne są również noclegi w schronisku.

Orientacyjna odległość oraz czas dojazdu samochodem do atrakcji z:

Olsztyn (60km; ok. 0:55h)

Miejscowość: 11-700 Mrągowo, Miejski Las 11
Strona: www.gora4w.com.pl
Tel.: + 48 89 741 29 24; +48 506 141 528
E-mail: gora4w@wp.pl

Godziny otwarcia
:
pn - pt: 10:00-20:00
sb - nd: 9:00-20:00

Bilety:
1 wjazd: 1,50 zł.
karnet (10 wjazdów) 15 zł
w weekendy
1 wjazd: 2,50 zł.
karnet (10 wjazdów) 25 zł

Galeria
Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.gora4w.com.pl

Loty widokowe i skoki spadochronowe, Elbląg

Elbląski Aeroklub to stowarzyszenie dla miłośników mocnych wrażeń i aktywnego wypoczynku. Oferta aeroklubu obejmuje między innymi skoki spadochronowe z 3.000m i loty widokowe, które mogą być nagrane.

szczegóły »
NAJpiękniejsza rzeka kajakowa Europy - Krutynia

Krutynia uznawana jest za najpiękniejszą rzekę kajakową Europy. Centrum turystycznym tej rzeki jest Krutyń - malownicza wieś, słynąca z ozdobnych drewnianych domków oraz gwarnych jarmarków. W Krutyniu możemy wypożyczyć kajak, rowery wodne bądź odbyć podróż rzeką w specjalnych łodziach z przewodnikiem. Warto wybrać się również do Muzeum Przyrodniczego znajdującego się w zabytkowej stodole mazurskiej.

szczegóły »
Ogród Miniatur

W Nowym Mieście Lubawskim zobaczyć można miniaturę Wieży Eiffla, Sanktuarium Fatimskie, Bazylikę w Licheniu i wiele innych ciekawych zminiaturyzowanych obiektów z całego świata. Podczas wizyty w ogrodzie, pan Dalecki, właściciel i pomysłodawca parku, oprowadza zwiedzających opowiadając o każdej zrobionej przez niego miniaturze i o ludziach, którzy przyczynili się do ich powstania.

szczegóły »
Park Dzikich Zwierząt

Nietypowy Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, położony jest w Puszczy Piskiej. Można zobaczyć tu między innymi bizony, koniki polskie, wilki, łosie i, co najciekawsze, niektóre gatunki wolno głaska karmić i bawić się  z nimi.  Żyjące tu zwierzaki w większości przebywają na wolności co ułatwia turystom kontakt i zabawę z nimi.

szczegóły »
Park Wodny - Tropikana

Doskonałą zabawę, relaks i niezapomniane wrażenia zapewnia Park Wodny Tropikana, czyli kompleks basenów z licznymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Obiekt wyposażony jest między innymi w kilka basenów sportowych i rekreacyjnych, trzy tory zjeżdżalni, morską falę, sauny i jacuzzi.

szczegóły »
Mazury Golf & Country Club

Wysokiej klasy pole golfowe leżące w miejscowości Naterki, cieszy się zasłużonym uznaniem wśród polskich fanów tego sportu. Jest to jedno z najdłuższych pól w Polsce i uznawane za jedno z najtrudniejszych stanowiąc ogromne wyzwanie dla graczy. Oferuje 18-dołkowe pole klasy mistrzowskiej, 6-dołkowe pole dla początkujących i pole do ćwiczeń uderzeń.

szczegóły »
Republika Ściborska - wioska eskimosko-indiańska, psie zaprzęgi

Republika Ściborska, ośrodek czerpiący inspiracje z kultur indiańskiej i eskimoskiej to prawdziwy raj dla dzieci. W bogatej ofercie ośrodka główną atrakcją są przejażdżki psimi zaprzęgami, prezentacje osady, oraz gry i zabawy indiańskie. Dla chętnych mocnych wrażeń ośrodek poleca również przejażdżki land roverami lub wyprawy w dzikie tereny wokół Republiki Ściborskiej.

szczegóły »
Stacja Narciarstwa Kartasiówka

W Rusi małej miejscowości koło Olsztyna powstał jeden z najlepszych na mazurach wyciągów narciarskich. Do dyspozycji są tu 3 wyciągi orczykowe, 4 trasy zjazdowe, wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, szkółka narciarska oraz bar.

szczegóły »
Lodowisko

Lodowisko w Białymstoku to idealne miejsce na aktywne spędzenie wolnego czasu zimą. Wraz z całymi rodzinami ściągają tu  rzesze miłośników jazdy na łyżwach.

szczegóły »
Morenowa Stacja Narciarska

Morenowa Stacja Narciarska oferuje  trzy trasy o długości 100, 400 i 700 m. Trasy są sztucznie naśnieżane i oświetlone, dzięki czemu warunki jazdy są bardzo dobre nawet przy niesprzyjającej aurze. W czasie jednej godziny wyciągi są w stanie przewieźć na górę około 2.000 osób. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego.

szczegóły »
Twierdza Boyen

Twierdza Boyen jest jedną z największych atrakcji Giżycka. Docenią ją szczególnie miłośnicy historii, ponieważ jest to jeden z najlepiej zachowanych obiektów architektury obronnej XIX wieku w Polsce. Twierdza ta nigdy nie została zdobyta!

szczegóły »
Western City Mrongoville

W 2008 roku na obrzeżach Mrągowa, w prawdziwie malowniczej, mazurskiej scenerii, wśród wzgórz i lasów, nad rwącą rzeką Dajną odkryto Westernowe Miasteczko Mrongoville. Przekraczając jego bramę przenosimy się do świata XIX-wiecznego Westernu.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss