Park Krasnala

Kategorie: Z dziećmi

Fantastyczne bajkowe stwory, wiklinowe labirynty, zjeżdżalnie i huśtawki. Znajdziemy tu również małą scenę na której w lecie czytane są bajki oraz kucyki, koniki i bryczki, na których można odbyć przejażdżkę. Nad miejscem czuwa „Soluś” największy krasnal świata! Wszelkie obiekty są regularnie sprawdzane, tak aby najmłodsi mogli bawi się w 100% bezpiecznie. Park otwarty jest całodobowo, a wstęp jest darmowy. Dodatkowo planowane jest otwarcie muzeum krasnala.

Orientacyjna odległość oraz czas dojazdu samochodem do atrakcji z:

Zielona Góra (25 km; ok. 0:25h)

Miejscowość:  Nowa Sól, Al. Wolności
Strona: www.mosir-nowasol.pl
Tel: + 48 68 415 66 69

Godziny otwarcia
:
całodobowo

Bilety
:
darmowe

Galeria
Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.wiadomosci24.pl

Park dinozaurów Witnica

Czy Ciebie i Twoje dziecko interesują początki Ziemi i tajemnica wyginięcia dinozaurów? Nie może Was zabraknąć w Parku Dinozaurów w Witnicy! To wspaniałe miejsce oferuje 40 eksponatów naturalnej wielkości dinozaurów.

szczegóły »
ZOO Safari Świerkocin

Wyjątkowe, jedyne takie miejsce w Polsce! Nie trzeba jechać do Afryki, żeby poczuć się jak na sawannie. Świerkocińskie Zoo daje tę możliwość już dziś! Zwierzęta nie są umieszczone w klatkach, lecz poruszają się wolno, a my możemy je podziwiać jadąc tuż obok nich samochodem.

szczegóły »
Bawialnie dla dzieci – Zielona Góra

Raj dla twojego dziecka! Bezpieczne i wspaniałe miejsca, w których pociecha w każdym wieku znajdzie dla siebie zajęcie. Baseny z piłkami, zjeżdżalnie, bujaki, huśtawki, małpi gaj, tubowe rury do zjeżdżania… to ciągle nie wszystko co znajduje się w ofercie tych sal zabaw. Wspaniałą i bezpieczną atmosfere zapewni twoim dzieciom miła i fachowa obsługa.

szczegóły »
Aleja Gwiazd

Od 2008 roku Nowa Sól również może pochwalić się Aleją Gwiazd ! W jednym z piękniejszych miejsc w Nowej Soli – na promenadzie przy Harcerskiej Górce, gdzie latem codziennie spaceruje mnóstwo ludzi, można podziwiać odlewy dłoni największych gwiazd estrady.

szczegóły »
NAJdłuższe przęsło nurtowe - Most Kolejowy

Zabytek sprzed I wojny światowej i jednocześnie jeden z dłuższych (800 m) w Europie stalowych mostów kolejowych na rzece. Dodatkowo most posiada najdłuższe przęsło nurtowe w Polsce - dokładnie 100,01 m ! Ciekawa historia mostu przyciągnie przede wszystkim miłośników fortyfikacji.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss