Park Linowy "Gugu Park"

Kategorie: Aktywnie / SPA, Z dziećmi

Gugu Park usytuowany jest w niedalekiej odległości od centrum miasta. Znajduje się tam kilka tras o różnym stopniu trudności. Każda z nich jest dostosowana do konkretnych umiejętności i predyspozycji fizycznych uczestników. Dużo emocji dostarczają umieszczone na różnych wysokościach przeszkody, jak mosty linowe, kładki, tyrolki, równoważnie oraz sieci pajęcze. Dzieciaki mogą spróbować swoich sił w mini parku, który zawieszony jest tuż nad ziemią. Jest to doskonała alternatywa dla osób cierpiących na lęk wysokości. W sezonie park jest pełen ludzi, którzy chcą przeżyć ciekawą przygodę, a przy okazji troszkę się rozruszać.

Orientacyjna odległość oraz czas dojazdu samochodem do atrakcji z:

Kraków (105 km; ok. 1:40h)
Nowy Sącz (110 km; ok. 1:50h)

Miejscowość: Zakopane, ul.Piłsudskiego 8f
Strona: www.gugupark.pl
Tel: + 48 795 543 181
Mail: simonbachleda@gmail.com


Godziny otwarcia
:
Bilety: 30 zł
Atrakcje dla dzieci są dostępne po wcześniejszym zamówieniu wyszkolonego instruktora.

 

Banner

 

 

Galeria
Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.park-linowy-zakopane.pl

Stary Cmentarz na „Pęksowym Brzyzku”

Stary Cmentarz na „Pęksowym Brzyzku” nazywany jest „Cmentarzem Zasłużonych”, należy do najważniejszych polskich nekropolii. Spoczywają tam m.in. literaci, np. Kornel Makuszyński czy dr Tytus Chałubiński, ale także znani sportowcy i osoby zasłużone dla Zakopanego i Tatr. Jest to niezwykły cmentarz, bowiem atmosfera tam panująca o dziwo nie przypomina charakterystycznego dla tego typu miejsc klimatu. Jeśli w ogóle mozna o cmentarzu mówić, że jest piękny, to ten takim jest na pewno...

szczegóły »
Kalatówki

Kalatówki to piękna polana reglowa na terenie Doliny Bystrej w Tatrach, ciesząca się sympatią narciarzy, rowerzystów oraz amatorów wędrówek górskich. Rozpościera się z niej wspaniały widok na Kasprowy Wierch oraz Giewont, od nieznanej większości strony. Na polanie umiejscowiony jest Hotel Górski, gdzi emożemy się zarówno posilić jak i przespać. Po drodze warto wstąpić do znajdującego się na Kalatówkach zespołu klasztornego albertynek.

szczegóły »
Przełom Białki

Rezerwat obejmuje krótki przełom rzeki Białki, pomiędzy skałami Kramnicą i Obłazową, należącymi do Pienin Spiskich. Niezwykły klimat tego miejsca potęguje otoczenie gór – od północy Gorców, od południa Tatr oraz bogactwo fauny i flory. Miłośnicy wspinaczki znajdą tam ściany, na których będą mogli realizować swoje hobby, próbując sił na skałach o różnych stopniach trudności.

szczegóły »
Tatralandia & Western City - Słowacja

Największy park wodny na Słowacji, otwarty cały rok (6 basenów termalnych, z czego 2 kryte). Znajduje się przy północnym brzegu jeziora Liptowska Mara z przepięknym widokiem na Tatry Zachodnie i Niskie.  Źródło termalnej wody o temp. ponad 60 st wydobywa się z głębokości ponad 2.500 metrów. Mineralna woda Tatralandii ma dobroczynny wpływ na układ ruchowy, oddechowy oraz skórę.

szczegóły »
Dolina Chochołowska

Dolina Chochołowska jest przepiękną, największą i najdłuższą w polskich Tatrach doliną Zajmuje powierzchnię ok. 36 km2 i jest ważnym punktem wypraw w Tatry Zachodnie. W związku z tym, iż jako jedyna z tatrzańskich dolin, nie podlega w pełni pod obostrzenia nakładane przez TPN, daje większe możliwości dla odwiedzających, a mianowicie, można tu wjechać rowerem oraz wprowadzić naszego czworonożnego przyjaciela. Na Polanie Chochołowskiej znajduje się stylowe i pięknie wkomponowane w otoczenie, duże schronisko PTTK, które jest punktem docelowym większości jednodniowych wycieczek. Możemy tu odpocząć oraz posilić się. Chochołowska jest piękna o każdej porze roku, ale wrażenie jakie pozostawia na wiosnę z dywanem krokusów na Polanie Chochołowskiej długo pozostaje w pamięci...

szczegóły »
Dolina Strążyska

Dolina Strążyska usytuowana jest w Tatrach Zachodnich, pomiędzy Doliną ku Dziurze, a Doliną za Bramką. Co ciekawe, dolina prowadzi do podnóży samego Giewontu, a rozpoczyna się w granicach zabudowy Zakopanego. Możemy więc rozpocząć spacer do doliny z samych Krupówek. Ma powierzchnię ok. 4 km2, a po obu zboczach widać skaliste turnie:  Trzy Turnie oraz Skała Edwarda Jelinka.

szczegóły »
Zjeżdżalnia Grawitacyjna

750 m niesamowitej zabawy ! Zjazdy na wózkach z ręcznym i automatycznym hamulcem z prędkością do 20 km/h cieszą się coraz większym zainteresowaniem i sympatią zarówno wśród tych młodych, jak i starszych uczestników. Liczne zakręty dostarczają naprawdę fantastycznych emocji !

szczegóły »
Fitness – Zakopane

W klubie fitness nie tylko odpoczniesz, ale również zadbasz o swoją sylwetkę i kondycję fizyczną. Jest to coraz bardziej popularny aktywnego wypoczynku. W Zakopanem również znajdują się profesjonalne fitness kluby.

szczegóły »
Kręgielnie – Zakopane

Gra w kręgle idealnie nadaje się na imprezę integracyjną bądź prezent urodzinowy. Grać w nią mogą wszyscy – bez względu na wiek i płeć. Zagraj raz, a z pewnością spróbujesz ponownie !

szczegóły »
Odwrócony Domek

Odwrócony Domek to jedna z ciekawszych atrakcji znajdujących się w centrum Zakopanego. Będąc na Krupówkach warto odwiedzić to miejsce i na własnej skórze poczuć zaburzenia grawitacji !

szczegóły »
Aqua Park Zakopane

Aqua Park Zakopane do doskonałe miejsce na aktywne spędzenie czasu wraz z rodziną ! Czekają na Państwa baseny, zjeżdżalnie, sauny oraz wiele innych ciekawych atrakcji !

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss