Park linowy, Wawrzkowizna

Kategorie: Aktywnie / SPA, Z dziećmi

Park Linowy położony jest w Ośrodku Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna, z dala od zgiełku cywilizacji, wśród przepięknych lasów sosnowych. Uczestnicy do przejścia mają 13 etapów o zróżnicowanym poziomie trudności, między innymi balansujące mosty, wiszące liny i 2 zjazdy tyrolskie: jeden o długości 50 m nad kąpieliskiem, a drugi 200 m nad zbiornikiem wodnym. Każdy samodzielnie pokonuje przeszkody, lecz istnieje możliwość pokonania trasy z instruktorem. Uczestnicy wyposażeni są w atestowany i profesjonalny sprzęt asekuracyjny, a przed wejściem na trasę przechodzą obowiązkowe szkolenie w zakresie asekuracji i poruszania się po trasie parku. Obecnie prowadzone są prace nad powiększeniem parku o trasę dla najmłodszych. Ośrodek dysponuje wypożyczalnią ze sprzętem wodnym, kąpieliskiem z piaszczystą plażą, stadniną koni i zapleczem gastronomicznym.

Orientacyjna odległość oraz czas dojazdu samochodem do atrakcji z:

Piotrków Trybunalski (40 km; ok. 0:45h)
Łódź (75 km; ok. 1:15h)

Ośrodek Sportu i Rekreacji
Miejscowość: 97-400 Bełchatów, Wawrzkowizna, Rząsawa 1
Strona: www.wawrzkowizna.com.pl
Tel.: +48 44 635 15 15
E -mail: wawrzkowizna@wawrzkowizna.com.pl

Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:
Gallery description

Parkour Park

Parkour Park to  zadaszony obiekt, w którym mogą ćwiczyć wielbiciele parkouru oraz skate parku bez względu na pogodę.  Główną ideą parkour jest pokonywanie przeszkód stojących na drodze w jak najefektywniejszy, najprostszy i najszybszy sposób.

szczegóły »
Eldorado - jazda konna, bryczki, powozy, paintball,rowery, kajaki, quady

Stadnina Koni Eldorado to prawdziwy raj dla miłośników koni i relaksu na świeżym powietrzu zarówno latem jak i zimą. W okresie letnim ośrodek oferuje rajdy konne, spływy kajakowe malownicza rzeką Widawką, wycieczki rowerowe, piesze, przejażdżki powozem a wieczorami ognisko. Natomiast zimą warto wybrać się na kulig góralski lub ogrzać się przy ognisku w wiejskim szałasie.
ZAPRASZAMY!!! NA NOCLEGI 

szczegóły »
Park Linowy, Zgierz

W parku linowym w Zgierzu do dyspozycji uczestników zabawy znajdują się 3 trasy o różnym poziomie trudności, przystosowane dla różnych grup wiekowych. Na torach ustawionych jest 49 przeszkód między 522 metrami lin.

szczegóły »
Poligon Paintball, Quady

W Skierniewicach, niedaleko łódzko-warszawskiej granicy znajduje się były poligon skierniewicki pełen bunkrów, okopów i terenów leśnych. To idealne miejsce dla miłośników gry w paintball i wypraw quadowych. Zarówno zimą jak i latem organizowane są tam gry plenerowe, kuligi, ogniska oraz inne atrakcje. Można również skorzystać z noclegu w pobliskim hotelu, z którym wynegocjowano korzystne warunki dla klientów poligonu.

szczegóły »
Tor Saneczkowy, Góra Kamieńsk

Tor saneczkowy na Górze Kamieńsk to jedyny taki tor w centralnej Polsce. Tor zjazdowy o dł. 620 m z licznymi zakrętami, zakończony jest karuzelą. Do tego malownicze widoki i przepiękna panorama okolic z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń i dawkę adrenaliny. Oprócz niesamowitej przygody na torze saneczkowym można wypróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej lub wybrać się z dziećmi do mini parku rozrywki z obrotowymi rowerami i dmuchaną dżunglą.

szczegóły »
Góra Kamieńsk

Na zboczu zwałowiska PGE KWB Bełchatów znajduje się Ośrodek Sportu i Rekreacji „Góra Kamieńsk”. Miejsce, w którym przez cały rok można aktywnie spędzić czas. Do dyspozycji klientów są tu trasy rowerowe, mini park rozrywki, wyciąg, tor saneczkowy i kartingowy. Jest też centrum gastronomiczne oraz miejsca noclegowe.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss