Park Równica

Kategorie: Ciekawie, Z dziećmi

Na szczególną uwagę zasługuje nowoczesne Planetarium, z ekranem sferycznym o średnicy 13 metrów, ponad osiemdziesięcioma ruchomymi fotelami oraz urządzeniami imitującymi wiatr. Projekcje wyświetlane na sferycznym ekranie zachęcają do poznania astronomicznych ciekawostek. Widzowie, podczas seansu mają możliwość przeniesienia się w czasie, obejrzenia Ziemi sprzed 65t ysięcy lat, mogą poznać przyczyny wyginięcia dinozaurów, roślin, erupcji wulkanów, zobaczyć Układ Słoneczny czy czarne dziury w przestrzeni kosmicznej. Obecnie w repertuarze dostępne są cztery programy edukacyjne: "Czarne dziury", "Wyprawa na Ziemię", "Gwiazdeczki" oraz "Rafa".
Odwiedzając Park Równica nie sposób pominąć kina 4D, domu "Horror Show", toru saneczkowego typu Roller Coaster, zabawy na autoskuternii, a także karuzeli UFO. Tym, któym zabraknie czasu na odwiedzenie wszystkich atrakcji jednego dnia, oferujemy zakwaterowanie w "Kompleksie Polana" wraz z wyżywieniem już od 70zł za dobę. Niezapomniane przeżycia na długo pozostaną w pamięci i zapewne zachęcą do odwiedzenia Parku Równica w przyszłości.

Orientacyjna odległość oraz czas dojazdu samochodem do atrakcji z:

Katowice (80 km; ok. 1:20h)
Bielsko-Biała (35 km; ok. 0:35h)

Nazwa usługi Cena jednostkowa Rabat Kupon
Kino 4D 12,00 zł 5% Zaloguj się
Horror Show 10,00 zł 5% Zaloguj się
Pirat Show 8,00 zł 5% Zaloguj się
Karuzela UFO 7,00 zł 5% Zaloguj się
Planetarium 16,00 zł 5% Zaloguj się
SUPER PAKIET (1x Kino 4D, 1x Planetarium, 1x Tor Saneczkowy, 1x Pirat Show) 40,00 zł 5% Zaloguj się
PAKIET WEEKEND (1x Kino 4D, 1x Planetarium, 1x Tor Saneczkowy) 28,00 zł 5% Zaloguj się
PAKIET WIOSNA (1x Kino 4D, 1x Pirat Show) 16,00 zł 5% Zaloguj się
PAKIET CINEMA (1x Kino 4D, 1x Planetarium) 23,00 zł 5% Zaloguj się

Miejscowość: Ustroń, ul. Równica 20
Strona: www.rownica.pl
Tel: +48 33 855 50 99
E-mail: biuro@rownica.pl

Uwaga! Godziny otwarcia i ceny biletów mogą być nieaktualne! Aktualne dane na stronie internetowej.

Godziny otwarcia:
zima: 10:00 - 19:00
lato: 10:00 - 20:00

Bilety:
Kino 4D: 12 zł
Horror Show: 10 zł
Pirat Show: 8 zł
Karuzela UFO: 7 zł
Autoscooter: 5 zł
Planetarium: 16 zl

Dzieci do lat 3 wstęp wolny !!!

SUPER PAKIET
40 zł / osoba
1x Kino 4D
1x Planetarium
1x Tor Saneczkowy
1x Pirat Show
Kupując "SUPER PAKIET" otrzymuje sie bon* konsumpcyjny o wartości 10zł do restauracji Polana w Ustroniu tel. 667 181 136
*bon konsumpcyjny wazny tylko z paragonem, bon nie podlega wymianie na gotówkę

PAKIET WEEKEND
28 zł / osoba
1x Kino 4D
1x Planetarium
1x Tor Saneczkowy

PAKIET WIOSNA
16 zł / osoba
1x Kino 4D
1x Pirat Show

PAKIET CINEMA
23 zł / osoba
1x Kino 4D
1x Planetarium

Nocleg ze śniadaniem: od 50zł/osoba

Galeria
Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

Gallery description

Letni tor saneczkowy Czantoria

710 metrów prawdziwego szaleństwa i adrenaliny… tyle właśnie wynosi całkowita długość  letniego toru saneczkowego w Ustroniu. Prędkość zjazdu może wynosić nawet 30 km/godz., a dreszczyk emocji  budzi fakt, że tor przebiega serpentynami dziewięciu zakrętów, przy różnicy poziomów około 50 m!

szczegóły »
Lot balonem nad Beskidami

Firma ATV Events oferuje loty balonowe, podczas których możemy podziwiać piękno Beskidów. W ofercie znjadują się loty widokowe (na uwięzi) oraz turystyczne (z jednego miejsca do drugiego). 

szczegóły »
Park Linowy „Przygoda”

Największą atrakcją wiślańskiego parku linowego jest najdłuższa w Polsce kolejka tyrolska o długości 150 m. Na zainteresowanych czeka 5 tras o łącznej długości niemal 700 m i blisko 55 ciekawych przeszkód. Korzyści jakie płyną z aktywnego spędzenia czasu pośród górskich lasów są nieocenione!

szczegóły »
Park Wodny Tropikana

„Tropikana” to kompleks basenów na terenie hotelu Gołębiewski, w skład którego wchodzą baseny rekreacyjne, zjeżdżalnie, sauny, jacuzzi, jaskinia solna oraz grota solna.

szczegóły »
Skutery śnieżne

Istne „białe szaleństwo” na skuterach śnieżnych – pojazdach o olbrzymiej mocy czeka na zainteresowanych w Wiśle! Ta niesamowita przygoda, przed którą wszyscy zostają odpowiednio przeszkalani i przygotowywani jest przeznaczona dla sympatyków zimowych wrażeń. Dodatkową atrakcją dla odważnych i lubiących bliski kontakt ze śniegiem może być udział w tzw. „jeździe na dętce” za skuterem. Niesamowita zabawa gwarantowana!

szczegóły »
Park Linowy - Tyrolandia

Niesamowita frajda dla najmłodszych, genialna zabawa dla wszystkich ! A wszystko to w Parku Linowym Tyrolandia -  wśród bukowo-świerkowego lasu poczujesz się jak Tarzan, zjazd na linie ma bowiem aż 450 m i 22 przeszkody!

szczegóły »
Park Linowy Funtour „Równica”

W parku linowym, na odważnych, czeka aż pięć atrakcyjnych tras, zróżnicowanych poziomem trudności oraz wysokością. Dla chętnych przeżycia tej fantastycznej przygody przygotowano 68 różnorodnych przeszkód, rozmieszczonych na wysokości od 2,5 do 12 m!

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss