Parki linowe - Wisła, Ustroń, Szczyrk

Kategorie: Aktywnie / SPA, Z dziećmi

 

 

 

 

 

 

Fantour - Przygoda Park na Równicy

Miejscowość: 43-450 Ustroń, ul. 9 Listopada 4  
Strona: www.parklinowy.pl
Tel:  +48 33 854 27 28; +48 501 221 833
E-mail: funtour@funtour.pl

Godziny otwarcia:
V-X: 10:00 – do zmroku (ostatnie wejście o 18:00)

Bilety: Dzieciom do 13 lat przysługują bilety ulgowe ( minus 5 zł od ceny biletów normalnych)
w zależności od kombinacji tras od 25 zł – 50 zł:

trasa Wikingów lub trasa Samurajów: normalny 30 zł, ulgowy 25 zł
trasa Indian + trasa Tarzana: normalny 30 zł, ulgowy 25 zł
trasa Wikingów lub trasa Samurajów + trasa Indian + trasa Tarzana: normalny 40 zł, ulgowy 35 zł

Osoby poniżej 14tego roku życia, mogą wejść na wysokość, tylko pod opieką osób, z którymi przyszły. osoby niepełnoletni muszą posiadać pisemną zgodę rodziców na zabawy na wysokości.

Fantour - Tyrolandia na Czantorii

Miejscowość: 43-450 Ustroń ul. 9 Listopada 4 (znajduje się przy górnej stacji kolejki „Czantoria”; Góra Czantoria - znajduje się w dzielnicy Ustroń - Polana. Do Tyrolandi możemy dostać się idąc szlakiem lub wyjeżdżając Koleją Linową Czantoria)
Strona: www.parklinowy.pl
Tel: + 48 33 854 27 28; 501 221 833
E-mail: funtour@funtour.pl

Godziny otwarcia:
Sezon wakacyjny
codziennie 10:00 – 18:00
Poza sezonem
w weekendy 10:00 – 17:00

Bilety:
normalny 30 zł
ulgowy 25 zł

Osoby poniżej 14tego roku życia, mogą wejść na wysokość, tylko pod opieką osób, z którymi przyszły. osoby niepełnoletni muszą posiadać pisemną zgodę rodziców na zabawy na wysokości.

Przygoda Park

Miejscowość: Wisła, ul. Kolejowa (tuż obok skoczni narciarskiej w centrum Wisły)
Strona: www.przygodapark.com
Tel: + 48 509 547 094
E-mail: info@przygodapark.com

Bilety:
Park linowy:
Dzieci do 12 lat: 25 zł
Osoby powyżej 12 lat: 30 zł
Kamikaze (dwa przejścia): 25 zł
3 trasy i trasa Kamikaze: dzieci poniżej 12 lat 35 zł, osoby powyżej 12 lat: 40 zł

DT Sport

Miejscowość: Wisła-Czarne, ul. Wyzwolenia106
Strona: www.dtsport.pl
Tel: + 48 602 796 743
E-mail: biuro@dtsport.pl

Godziny otwarcia:
od maja do października: 10:00 do zmierzchu

Bilety:
przejście tras: normalny 20 zł, ulgowy 20 zł

Orientacyjna odległość oraz czas dojazdu samochodem do atrakcji z:

Katowice (90 km; ok. 1:45h)
Bielsko-Biała (40 km; ok. 0:40h)

Contact

Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.parklinowy.pl

Off road - Wisła, Ustroń, Szczyrk

Off-roadowe wyprawy i związane z nimi przygody to rozrywka przeznaczona dla spragnionych wielkich emocji. Jazda po górskich bezdrożach, maszynami, które są w stanie przejechać praktycznie wszędzie, to niezapomniane wrażenia. Co najważniejsze, możemy tu sami popróbować swych umiejętności, bądź zdać się na doświadczonego kierowcę. To sprawia, że na tę niecodzinną wyprawę, możemy spokojnie wybrać się z naszymi dzieciakami

szczegóły »
Paralotniarstwo – Beskid Paragliding

Lot paralotnią to olbrzymia dawka adrenaliny i mocnych wrażeń, szczególnie dla początkujących, ale też możliwość obejrzenia okolicy z niecodziennej perspektywy. Firma Beskid Paragliding organizuje szkolenia paralotniowe, chętne osoby indywidualne mogą skorzystać z lotów tandemowych u boku specjalisty.

szczegóły »
Quady - Wisła

Szaleństwo na specjalnie przygotowanym torze, bądź po bezdrożach  Wisły oferują firmy ATV Events oraz BC Cross. Zainteresowani mogą dokonać wyboru spośród kilku scenariuszy, do ich dyspozycji jest także kilka quadów o pojemnościach silnika 350 lub 250 cm3. Na najmłodszych czekają quady w wersji mini – o pojemności silnika 80 cm3

szczegóły »
Góra Żar - ciekawie i aktywnie przez cały rok

Jedno miejsce oferujące mnóstwo ciekawych możliwości spędzenia czasu. W zimie narty lub snowboard, a latem kuszące szaleństwa w Parku Linowym. Każdego dnia w roku  można zwiedzać wykutą we wnętrzu góry elektrownię szczytowo-pompową, pojeżdzić na całorocznym torze saneczkowym, czy też odbyć wycieczkę na szczyt koleją terenową PKL. Góra Żar to znany ośrodek szybownictwa oraz ulubiony szczyt dla paralotniarzy. Ci, którym zabraknie odwagi na te sporty, mogą z bezpiecznej odległości podziwiać ich częste akrobacje powietrzne.

szczegóły »
Stajnia na Kamieńcu - Jazda konna

Stajnia na Kamieńcu oferuje początkującym naukę jazdy konnej, a bardziej doświadczeni mogą w pełni korzystać z padoku, bądź wybrać się w teren. W okresie zimowym organizowane są tam kuligi, a największą atrakcją tego sezonu są tzw. skiringi, czyli jazda na nartach za koniem.

szczegóły »
Leśny Park Niespodzianek

Usytuowany na południowym zboczu Równicy, na terenie starodrzewia bukowego zachęca bogactwem fauny i flory nie tylko dzieci. Kto nie chciałby bowiem spotkać swobodnie przechadzającego się muflona, daniela czy jelenia podczas spaceru malowniczą okolicą, co więcej z możliwością ich pogłaskania czy nakarmienia ?!

szczegóły »
Letni tor saneczkowy Czantoria

710 metrów prawdziwego szaleństwa i adrenaliny… tyle właśnie wynosi całkowita długość  letniego toru saneczkowego w Ustroniu. Prędkość zjazdu może wynosić nawet 30 km/godz., a dreszczyk emocji  budzi fakt, że tor przebiega serpentynami dziewięciu zakrętów, przy różnicy poziomów około 50 m!

szczegóły »
Lot balonem nad Beskidami

Firma ATV Events oferuje loty balonowe, podczas których możemy podziwiać piękno Beskidów. W ofercie znjadują się loty widokowe (na uwięzi) oraz turystyczne (z jednego miejsca do drugiego). 

szczegóły »
Off – Road (BC Cross)

Bezdroża w okolicach Wisły, błoto, śnieg, strome zjazdy, ostre podjazdy...to tylko kilka z przeszkód, które bez problemu pokonują auta Nissan Patrol, stworzone specjalnie dla osób uwielbiających jazdę w extremalnych warunkach. A wszystko pośród malowniczych krajobrazów Perły Beskidów – Wisły.

szczegóły »
Paintball - Ustroń

Pole paintballowe to ponad 1-hektarowa powierzchnia z licznymi bunkrami, barykadami z drewna, workami z piaskiem czy oponami, umożliwiająca realizację najrozmaitszych scenariuszy...Podsumowując prawdziwy raj dla spragnionych „paintballowych” przygód! 

szczegóły »
Paintball - Wisła

Różnorodność ciekawych scenariuszy, mnóstwo dodatkowych urozmaiceń w postaci min, granatów, czy świec dymnych czyni pola paintballowe w Wiśle niesamowicie atrakcyjnymi dla entuzjastów tego typu aktywności, połączonej z rozrywką.

szczegóły »
Park Linowy „Przygoda”

Największą atrakcją wiślańskiego parku linowego jest najdłuższa w Polsce kolejka tyrolska o długości 150 m. Na zainteresowanych czeka 5 tras o łącznej długości niemal 700 m i blisko 55 ciekawych przeszkód. Korzyści jakie płyną z aktywnego spędzenia czasu pośród górskich lasów są nieocenione!

szczegóły »
Park Wodny Tropikana

„Tropikana” to kompleks basenów na terenie hotelu Gołębiewski, w skład którego wchodzą baseny rekreacyjne, zjeżdżalnie, sauny, jacuzzi, jaskinia solna oraz grota solna.

szczegóły »
Park Linowy - Tyrolandia

Niesamowita frajda dla najmłodszych, genialna zabawa dla wszystkich ! A wszystko to w Parku Linowym Tyrolandia -  wśród bukowo-świerkowego lasu poczujesz się jak Tarzan, zjazd na linie ma bowiem aż 450 m i 22 przeszkody!

szczegóły »
Park Linowy Funtour „Równica”

W parku linowym, na odważnych, czeka aż pięć atrakcyjnych tras, zróżnicowanych poziomem trudności oraz wysokością. Dla chętnych przeżycia tej fantastycznej przygody przygotowano 68 różnorodnych przeszkód, rozmieszczonych na wysokości od 2,5 do 12 m!

szczegóły »
Paintball - Wisła, Ustroń, Szczyrk

Paintball, to świetna symulacja działań wojennych. Przy wykorzstaniu broni gazowej na kulki wypęłnione farbą, mamy możliwość, według różnych scenariuszy walczyć z drużyną przeciwną. W rejon Wisły, Ustronia i Szczyrku, możemy wybierać w ofercie kilku firm. Każda z nich różni się od siebie charakterem poligonu wojennego i scenariuszami gier. To gra zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych, którzy chcą się poczuć żołnierzami w pokojowych czasach, sprawdzić swoją sprawność i taktykę wojenną. Przy okazji mamy kupę frajdy, śmiechu i dobrej zabawy.

szczegóły »
Quady - Wisła, Ustroń, Szczyrk

Quady to sport dla prawdziwych mężczyzn, a jazda w terenach górskich pozwala na szczególne sprawdzenie swej sprawności oraz umiejętności panowania nad maszyną. Przy okazji możemy podziwiać, przepiękne widoki beskidzkie.

szczegóły »
Mountainboard

Mountainboard to letnia alternatywa dla snowboardu dla tych, którzy kochają tę formę aktywności. Firma Biboard.pl postanowiła zarazić swoją pasją innych, gotowych na odkrycie nowej odmiany sportu. Szkolenia organizowane są dla osób o różnym poziomie zaawansowania. Co więcej, w Biboardzie można nabyć niezbędny do uprawiania tej dyscypliny sprzęt i akcesoria. Chcesz poczuć naprawdę wysoki poziom adrenaliny ?! Mountainboard sprawi, że ten hormon będzie wydzielać się w zaskakująco dużych ilościach !

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss