Piernikowe Miasteczko

Kategorie: Z dziećmi

„Piernikowe Miasteczko” powstało w samym środku Starego Miasta. Inicjatywa i zaangażowanie wielu instytucji pozwoliło na otwarcie niezwykle oryginalnego placu zabaw z karuzelą, piaskownicą, zjeżdżalnią, huśtawkami oraz ścianką wspinaczkową. Jednak największym powodzeniem cieszy się fontanna z brodzikiem, w którym maluchy mogą się bezpiecznie pluskać. Obiekt jest ogrodzony i znajduje się pod opieką Domu Harcerza, którego zadaniem jest organizacja bezpiecznej zabawy. 

Orientacyjna odległość oraz czas dojazdu samochodem do atrakcji z:

Bydgoszcz (46 km; ok. 0:50h)
Płock (103 km; ok. 1:45h)

Miejscowość: 87-100 Toruń, ul. Podmurna 62/68
Strona: www.domharcerza.torun.pl
Tel: + 48 56 622 39 50
E-mail: info@domharcerza.torun.pl
 
Godziny otwarcia:
pn – nd:  8:00 – 21:00

Bilety:
wstęp wolny

Galeria
Powiązane atrakcje
Wydarzenia

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.mmtorun.pl

Żywe Muzeum Piernika

W Toruniu mieście pachnącym piernikami powstało niezwykłe miejsce, jedyne w Europie „Żywe Muzeum Piernika”. Stworzono je dla wszystkich, którzy chcieliby przenieść się w czasie do XVI wiecznej piernikarni, upiec w wiekowym piecu własnoręcznie zrobiony piernik oraz posłuchać o historii piernika i Torunia.

szczegóły »
Ogród Zoobotaniczny

Ogród Zoobotaniczny w Toruniu to blisko 4 hektary zieleni, na których rośnie ponad 90 gatunków drzew i krzewów oraz żyje ponad 50 gatunków zwierząt. Ulubione miejsce odpoczynku mieszkańców Torunia, jest jednocześnie miejscem edukacji w zakresie przyrody i ekologii. Niezapomnianych wrażeń, zwłaszcza najmłodszym dostarczają przejażdżki na  grzbietach koników czy małe zoo pozwalające na bezpośredni kontakt ze zwierzątkami.

szczegóły »
Bawialnie dla dzieci - Bydgoszcz

Sale zabaw proponują nie tylko bezpieczną opiekę, ale i wspaniałą zabawę dla swoich podopiecznych. Pobyt w bawialni to też potrzebny kontakt z rówieśnikami. Wspólne zabawy, rozwój ruchowy i nauka wynikająca z towarzyskich kontaktów mają bardzo korzystny wpływ na nasze dzieci. W tym miejscu przez cały rok bez względu na pogodę czeka na dzieci wspaniała przygoda. Z myślą o najmłodszych powstały tu labirynty z mega zjeżdżalniami, suche baseny z piłeczkami i całe mnóstwo wyjątkowych atrakcji. Zajęcia odbywają się pod okiem doświadczonych opiekunów i animatorów dziecięcych zabaw.

szczegóły »
Bawialnie dla dzieci - Toruń

Bawialnie w Toruniu proponują dla swoich podopiecznych nie tylko świetną zabawę, ale co najważniejsze bezpieczną opiekę. Pobyt w bawialni to też potrzebny kontakt z rówieśnikami. Wspólne zabawy, rozwój ruchowy i nauka wynikająca z towarzyskich kontaktów mają bardzo korzystny wpływ na nasze dzieciaki. Przez cały rok, bez względu na pogodę, czeka tam na najmłodszych fantastyczna zabawa.

szczegóły »
2010-06-01 Dzień Dziecka w „Piernikowym Miasteczku”

Zabawa dla dziciaków.

...

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss