Quady - Warszawa

Kategorie: Aktywnie / SPA, Z dziećmi

 

 

 

 

 

 

Qzabawa

Miejscowość:  Warszawa, ul. Pożaryskiego 23
Strona: www.qzabawa.pl
Tel: + 48 698 900 300
E-mail: sekretariat@qzabawa.pl

Wypożyczenie quada:
1h – wycieczka po lesie – 120zł
2h - 280zł
3h – 390zł
cały dzień – 480zł
weekend – 800zł

Quadfan

Miejscowość:  Żukówka 19A, 05-870 Błonie
Strona: www.quadfun.pl
Tel: + 48 793 534 222

Godziny otwarcia
:
 pn - pt: 18:00 – 20:00
sb  - nd: 10:00 – 18:00

Wypożyczenie quada:
15 min 40zł.
30min 70zł.
45 min 90zł.
Każde kolejne 15 min + 30zł.
Na  tor Quadfan-u  można przyjeżdżać również swoimi quadami.

Quadclub


Miejscowość:  Warszawa, ul. Chlubna 1a
Strona: www.quadclub.pl
Tel: + 48 503 725 263
E-mail: biuro@quadclub.pl

Godziny otwarcia:
pn – pt: 16:00 – 20:30
sb – nd: 13:00 – 20:00
Od poniedziałku do piątku tor dostępny po wcześniejszym uzgodnieniu.

Wypożyczenie quada:
18zł/7min.
35zł/15min.

Quadfun

Miejscowość:  Żukówka 19A, Błonie
Strona: www.quadfun.pl
Tel: + 48 793 534 222 – tor, +48 793 609 507 - odnowa biologiczna
E-mail: leszek@quadfun.pl

Godziny otwarcia:
pn - pt:   18:00 – 20:00
sb – nd:  10:00 – 18:00

Bilety:
wypożyczenie quada: 40 zł /15 minut, 70 zł/ 30 minut, 90 zł/ 45 minut
każde kolejne 15 minut + 30zł.

Contact

Galeria
Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.quadfun.pl
www.qzabawa.pl

Aquaparki, Warszawa

Pływalnie i Aquaparki to jedne z najbardziej popularnych atrakcji  stolicy. Każdy z nich ma do zaoferowania bogate wyposażenie, wysoki standard oraz zapewnia wiele rozrywek. Dostępne są wanny z hydromasażem, zjeżdżalnie, gejzery wodne oraz brodziki. Dla miłośników są organizowane również zajęcia z aqua aerobiku. Ofertę uzupełniają dodatkowe atrakcje tj. sauny, siłownie, kluby fitness i wiele innych.

szczegóły »
Gokarty, tory kartingowe

Gokarty to świetna zabawa dla dzieci i dla dorosłych. Wszyscy mają tu możliwość poczuć prędkość i adrenalinę w bezpiecznych warunkach.

szczegóły »
Jazda konna - Warszawa

Jazda konna to popularna forma rozrywki dla dzieci i dorosłych. Dla początkujących możliwe są kursy oraz jazdy z wykwalifikowanymi instruktorami. Na dzieci czekają przepiękne kuce. Sport ten dostarcza wiele emocji i pozytywnych wrażeń.

szczegóły »
Kręgielnie, Warszawa

Warszawskie centra rozrywki oferują wiele ciekawych atrakcji. W każdym z nich można pograć w kręgle, bilard, w niezapomnianej atmosferze, którą tworzą ciekawy wystrój wnętrz, muzyka oraz wiele konkursów.

szczegóły »
Paintball - Warszawa

Paintball zyskuje coraz więcej zwolenników. W Warszawie jest kilka firm zajmujących się  tego typu imprezami. Niektóre z nich posiadają własne hale rozgrywek, a inne posiadają  pola na wolnym powietrzu. W każdym z nich na wyposażeniu są ubrania ochronne, kulki, maski i markery. Przed rozpoczęciem zabawy przeprowadzany jest  fachowy instruktaż. Gra może przybierać różne scenariusze, zależnie od życzeń graczy.

szczegóły »
Ścianki wspinaczkowe - Warszawa

Ściany wspinaczkowe to doskonały pomysł na spędzenie aktywnie wolnych chwil. W warszawskich ośrodkach wspinać się mogą wszyscy, lecz początkujący powinni odbyć specjalistyczne szkolenie. Wspinać się można na ściankach o różnej wysokości i stopniu trudności.

szczegóły »
Aeronauta Pruszków – widokowe loty balonem

Loty balonem to niekonwencjonalny pomysł na rozrywkę czy na  spotkanie okolicznościowe. Aeronauta Pruszków zachęca swoją urozmaiconą ofertą. Balony są dostępne dla indywidualnych klientów jak i dla grup zorganizowanych. Lot balonem jest to niezapomniane przeżycie pełne wrażeń i pięknych widoków.

szczegóły »
Całoroczny stok narciarski „Szczęśliwice”

Całoroczny stok narciarski „Szczęśliwice” położony jest w malowniczym parku w okolicy jezior. Jest jednym z największych i najpiękniejszych obiektów w Europie. Jest dostępny cały rok dla narciarzy i snowboardzistów. U podnóża stoku znajduje się taras widokowy z zapleczem gastronomicznym.

szczegóły »
Golf i kluby golfowe

Golf to sport zyskujący coraz więcej zwolenników. Uczy spokoju i cierpliwości. Warszawskie ośrodki do gry w golfa posiadają szeroką ofertę dla swoich gości. Organizowane są lekcje gry w golfa dla początkujących pod okiem trenerów oraz symulatory dla początkujących. Dostępne są pola golfowe o różnym stopniu trudności Dla miłośników organizowane są zawody  dające wiele emocji. Jest to idealne miejsce, by w interesujący sposób spędzić wolny czas.

szczegóły »
Fitness - Warszawa

W Warszawie jest wiele klubów fitness, każdy z nich ma do zaoferowania bogato wyposażoną siłownię, kadrę wykwalifikowanych trenerów, różnorakie zajęcia aerobowe oraz solarium i saunę. Klub fitness to idealne miejsce by popracować nad swoją kondycją oraz figurą.

szczegóły »
Park linowy Veni-Vici

Park linowy w Powsinie dysponuje czterema trasami wspinaczkowymi. Mosty linowe, zjazdy na linie między drzewami, wspinaczka po ścianie to wszystko czeka na miłośników aktywnego wypoczynku.

szczegóły »
Skate Parki - Warszawa

Warszawskie skate parki posiadają różnorodne platformy, grindboxy, quartery,  funboxy dzięki czemu jest to doskonałe miejsce dla miłośników jazdy na rolkach i deskorolkach. Każdy znajdzie coś dla siebie.

szczegóły »
Squash i badminton - Warszawa

Squash cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród młodzieży, jak i dorosłych. Przyjemny i jednocześnie intensywny wysiłek fizyczny wpłynie zbawiennie nie tylko na Twoje ciało, ale też na samopoczucie i humor ! Badminton z kolei nauczy Cię cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do celu.

szczegóły »
Tenis - Warszawa

Warszawskie miejsca do gry w tenisa oferują korty o wysokim standardzie dla dorosłych oraz dla dzieci. Organizowanie są lekcje gry w tenisa oraz zawody dla graczy.

szczegóły »
Nietypowe Miasteczko Rekreacji „Pepeland”

Nietypowe Miasteczko Rekreacji „Pepeland” to niebanalny pomysł na aktywne spędzenie wolnego czasu. Właściciel oferuje szereg atrakcji, od mini zoo po zwiedzanie samochodów bojowych, a nawet helikoptera. Świetny pomysł na zorganizowanie imprezy integracyjnej dla firm lub wspaniałych urodzin dla dziecka.

szczegóły »
Skoki spadochronowe - Warszawa i okolice

Każdy chciałby spróbować choć raz prawdziwej przygody, poczuć się jak ptak szybujący w powietrzu...poczuć prawdziwą adrenalinę ! sIstnie podniebna przygoda, pełna emocji i pozostawiająca ślad w pamięci na zawsze ! Z oferty można skorzystać także w stolicy i jej okolicach.

szczegóły »
Linlandia.pl - Pruszków

Park linowy Linlandia składa się z dwóch tras zawieszonych na drzewach - pierwsza trasa na wysokości 2,5 m, druga 7 m. Są one urozmaicone w wiele przeszkód, m.in. pal buszmena, złośliwe belki, tyrolki, trawers po sieci, makarony i pionowe pale.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss