Rabkoland – Park rozrywki i edukacji Rabka-Zdrój

Kategorie: Z dziećmi

W „Rabkolandzie” co roku przybywa atrakcji, wzbogacany o nowe urządzenia ściąga każdego sezonu wielu zainteresowanych. Park zajmuje część podworskiego terenu z bogatym drzewostanem, wieloma ogródeczkami, klombami, tak by również swą aranżacją zachęcał do odpoczynku na jednej z wielu stylowych ławek.
Wśród karuzeli i innych urządzeń największym zainteresowaniem cieszy się „Diabelski Młyn”, „Musik Ekspres”, „Balerina”, których szybkie niespodziewane ruchy we wszystkich kierunkach podnoszą adrenalinę we krwi, czy „Wiking” – 40 osobowa łódź, która podnosi się niemal do pionu. Na amatorów samochodowych przygód czeka „Autoskuternia” oraz tor gokartowy. Dla osób o mocnych nerwach polecany jest udział w przejażdżce do Pałacu Wampirów, zdrowej dawki śmiechu dostarczy natomiast pobyt w komnatach z krzywymi lustrami.
Dla najmłodszych pociech przygotowano tor mini motocykli, kolejkę Safari Train oraz poduchę do skakania. Dużo frajdy przynoszą maluchom karuzele: „Samoloty”, kręcące się wokół globusa, „Eifel Tour” z konwojem wozów strażackich i pogotowia, „Kapitan Kid” sprawiający wiele radości dzięki szczególnym efektom dźwiękowym. Wśród ulubionych atrakcji szkrabów znajdują się ponadto „Ice Race” - przejażdżka wodna; karuzela wenecka z bajkową, barokową aranżacją i odpowiednią muzyką; „Rura Park” będący plątaniną kładek, schodów, zjazdów, suchych basenów z mini piłeczkami i labiryntu rur. Na małych miłośników motoryzacji czekają Buggy, miniaturowe jeepy oraz limuzyny poruszające się po szynie w scenerii drzew i krasnali Raptusi. Genialną i unikatową rozrywką „Rabkolandu” jest możliwość jazdy na muszlach klozetowych, których prędkość może osiągnąć nawet 18 km/h. Na terenie parku mieści się także Muzeum Orderu Uśmiechu – jedynego w swoim rodzaju odznaczenia nadawanego dorosłym przez dzieci jako nagroda za okazywaną im przyjaźń, cierpliwość i troskę. Dzięki muzeum można poznać historię tego wyróżnienia i nieodłączną tradycję z nim związaną, a mianowicie: osoba nagrodzona Orderem ma za zadanie - po wypiciu duszkiem szklanki soku cytrynowego - szeroko się uśmiechnąć.

Dodatkowymi atutami tego parku rozrywki są organizowane w okresie letnim mistrzostwa w różnych niecodziennych dziedzinach: dmuchaniu gumy balonowej, dojeniu sztucznej krowy, jeździe na muszli klozetowej oraz na sztucznej świni.
Mnogość punktów małej gastronomii pozwala posilić się podczas pobytu w „Rabkolandzie”, by nabrać sił na kolejne „karuzelowe” szaleństwa, których najmłodsi długo nie zapomną.

BILET WSTĘPU - GRATIS !!!

Uprawnia także do wstępu do Domu Rekordów oraz Muzeum Orderu Uśmiechu

Orientacyjna odległość oraz czas dojazdu samochodem do atrakcji z:

Kraków (65 km; ok. 1h)
Zakopane (50 km; ok. 0:50h)
Nowy Sącz (65 km; ok. 1h)

Nazwa usługi Cena jednostkowa Rabat Kupon
Karnet - 5 przejażdżkowy 22,00 zł 10% Zaloguj się
Karnet - 10 przejażdżkowy 40,00 zł 10% Zaloguj się
Opaska - nielimitowana ilość przejażdżek dla jednej osoby jednego dnia 50,00 zł 10% Zaloguj się

Miejscowość: Rabka-Zdrój, ul. Podhalańska 2
Strona: www.rabkoland.pl
Tel: +48 18 267 69 57
E-mail: park@rabkoland.pl

Godziny otwarcia
:
V – VII
pn pt: 10:00 – 18:00
sb - nd: 10:00 - 19:00
IX
pn - pt: 10:00 – 17:00
sb - nd: 10:00 - 18:00

Bilety:
jedna przejażdżka: 5 zł
karnet 10 przejażdżek: 40 zł
karnet 5 przejażdżek: 22 zł

Więcej szczegółów: http://www.rabkoland.pl/main/ceny.html

 

Galeria
Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.rabkoland.pl
www.rabka.pl
www.inspirander.pl
www.trivago.pl
www.rynek.republika.pl

Dinolandia

Park Rozrywki w Inwładzie powstał z myślą zarówno o najmłodszych, jak i dorosłych. Można tam obejrzeć ponad 50 figur dinozaurów, a także poszaleć w parku linowym, na ścianie wspinaczkowej, bądź spróbować swoich możliwości podczas gry w minigolfa oraz w petanque. 

szczegóły »
Zatorland

Kompleks Parków Zatorland obejmujący, aż cztery obiekty:

Dinozatoirand czyli największy w Polsce Parku Ruchomych Dinozaurów. Gdzie podczas spaceru można zobaczyć ponad 100 ożywionych gadów naturalnej wielkości.

W sezonie zimowym, kiedy Dinozatorland jest zamknięty –swoje podwoje otwiera Park Św. Mikołaja w Krainie Bajek. Ta magiczna kraina, którą oświetla 3 mln światełek, może poszczycić się paradą bajkowych postaci, prawdziwymi reniferami oraz możliwością spotkania ze Świętym Mikołajem!

W sezonie 2012 planowane jest otwarcie Parku Mitologii oraz Parku Owadów.

Parku Mitologii zlokalizowany będzie na malowniczym stawie, sąsiadującym z Parkiem Dinozaurów. Zapraszamy na niezwykły rejs, w trakcie którego można poznać bogów, herosów i bohaterów.

Zatorland to również wielki lunapark, gdzie oprócz urządzeń rozrywkowych na uwagę zasługuje Kino 5 D, Interaktywne Show 3D i warsztaty paleontologiczne.

szczegóły »
Bawialnie dla dzieci - Nowy Sącz

Fantastyczny świat zabawy czeka na dzieciaki właśnie w „Bajkolandzie” !
Wszystkie pociechy do 12 roku życia mogą korzystać ze zjeżdżalni, basenu z minipiłeczkami, wietnamskiej kładki czy mega klocków, podczas gdy rodzice, bez obaw o swoje maluchy mogą np. spokojnie zrobić zakupy w znajdującym się nieopodal centrum handlowym.

szczegóły »
Zjeżdżalnia Grawitacyjna

750 m niesamowitej zabawy ! Zjazdy na wózkach z ręcznym i automatycznym hamulcem z prędkością do 20 km/h cieszą się coraz większym zainteresowaniem i sympatią zarówno wśród tych młodych, jak i starszych uczestników. Liczne zakręty dostarczają naprawdę fantastycznych emocji !

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss