Ścianki wspinaczkowe - Warszawa

Kategorie: Aktywnie / SPA

 

 

 

 

 

On Sight

Miejscowość: Warszawa, ul. Obozowa 60
Strona: www.obozowa.waw.pl
Tel: +48 697 837 198
E-mail: onsight@aster.pl

Godziny otwarcia:
pn - pt: 8:00 – 22:00
sb – nd: 10:00 – 21:30

Bilety:
normalny:
wstęp jednorazowy: 25 zł
karnet na 8 dowolnych wejść: 160 zł
ulgowy:
wstęp jednorazowy: 20 zł
karnet na 8 dowolnych wejść: 135 zł

W Pionie

Miejscowość: Warszawa, ul. Nowowiejska 37b
Strona: www.wpionie.pl
Tel: +48 609 622 467
E-mail: kontakt@wpionie.pl  

Godziny otwarcia:
Ściana Big Wall:
pn, śr: 12:00 – 21:00
wt, pt, nd: 12:00 – 20:00
czw: 14:00 – 22:00
sb: 12:30 – 22:00
Ściana Bulderownia (pakernia):
pn, wt, pt: 12:00 – 17:00
śr: 12:00 – 19:45
czw: 14:00 – 17:00
sb: 12:30 – 22:00
nd: 12:00 20:00  

Bilety:
Ściana Big Wall: 15zł
Ściana Pakernia: 15zł
Ściana Big Wall + Pakernia: 20zł

Hulakula


Miejscowość: Warszawa, ul. Dobra 26/66
Strona: www.hulakula.com.pl
Tel: +48 22 552 73 51
E-mail: sekretariat@hulakula.com.pl

Godziny otwarcia:
pn – pt: 16:30 – 21:00
sb – nd: 11:30 – 18:00

Bilety:
normalny: 15zł
instruktaż: 20zł

OSiR Praga - Południe

Miejscowość: Warszawa, ul. Siennicka 40
Strona: www.siennicka.waw.pl
Tel: +48 22 870 13 60
E-mail: siennicka@osir.waw.pl

Godziny otwarcia:
Zajęcia z instruktorem:
pn - czw: 16:00 – 18:00
pt: 17:00 – 19:00
sb – nd: 10:00 – 12:00
Treningi:
pn – nd: 7:00 do 22:00

Bilety:
normalny:  8zł - 14zł /1,5h

Ścianka Wspinaczkowa Milanówek


Miejscowość: Milanówek, ul. Królewska 69
Strona: www.mialnowek.pl
Tel: +48 22 758 37 20

Godziny otwarcia:
pn, czw: 17:00-19:15

Contact

Galeria
Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.wspinanie.pl

Aquaparki, Warszawa

Pływalnie i Aquaparki to jedne z najbardziej popularnych atrakcji  stolicy. Każdy z nich ma do zaoferowania bogate wyposażenie, wysoki standard oraz zapewnia wiele rozrywek. Dostępne są wanny z hydromasażem, zjeżdżalnie, gejzery wodne oraz brodziki. Dla miłośników są organizowane również zajęcia z aqua aerobiku. Ofertę uzupełniają dodatkowe atrakcje tj. sauny, siłownie, kluby fitness i wiele innych.

szczegóły »
Gokarty, tory kartingowe

Gokarty to świetna zabawa dla dzieci i dla dorosłych. Wszyscy mają tu możliwość poczuć prędkość i adrenalinę w bezpiecznych warunkach.

szczegóły »
Jazda konna - Warszawa

Jazda konna to popularna forma rozrywki dla dzieci i dorosłych. Dla początkujących możliwe są kursy oraz jazdy z wykwalifikowanymi instruktorami. Na dzieci czekają przepiękne kuce. Sport ten dostarcza wiele emocji i pozytywnych wrażeń.

szczegóły »
Kręgielnie, Warszawa

Warszawskie centra rozrywki oferują wiele ciekawych atrakcji. W każdym z nich można pograć w kręgle, bilard, w niezapomnianej atmosferze, którą tworzą ciekawy wystrój wnętrz, muzyka oraz wiele konkursów.

szczegóły »
Paintball - Warszawa

Paintball zyskuje coraz więcej zwolenników. W Warszawie jest kilka firm zajmujących się  tego typu imprezami. Niektóre z nich posiadają własne hale rozgrywek, a inne posiadają  pola na wolnym powietrzu. W każdym z nich na wyposażeniu są ubrania ochronne, kulki, maski i markery. Przed rozpoczęciem zabawy przeprowadzany jest  fachowy instruktaż. Gra może przybierać różne scenariusze, zależnie od życzeń graczy.

szczegóły »
Quady - Warszawa

Dla spragnionych wrażeń oraz miłośników jazdy na quadach powstało  w Warszawie i okolicy kilka takich miejsc,  gdzie można wypożyczyć  pojazd bądź jeździć na swoim. Tory są specjalnie przygotowane by zapewnić bezpieczną jazdę. Jest to doskonała rozrywka dla miłośników warkotu silników

szczegóły »
Aeronauta Pruszków – widokowe loty balonem

Loty balonem to niekonwencjonalny pomysł na rozrywkę czy na  spotkanie okolicznościowe. Aeronauta Pruszków zachęca swoją urozmaiconą ofertą. Balony są dostępne dla indywidualnych klientów jak i dla grup zorganizowanych. Lot balonem jest to niezapomniane przeżycie pełne wrażeń i pięknych widoków.

szczegóły »
Całoroczny stok narciarski „Szczęśliwice”

Całoroczny stok narciarski „Szczęśliwice” położony jest w malowniczym parku w okolicy jezior. Jest jednym z największych i najpiękniejszych obiektów w Europie. Jest dostępny cały rok dla narciarzy i snowboardzistów. U podnóża stoku znajduje się taras widokowy z zapleczem gastronomicznym.

szczegóły »
Golf i kluby golfowe

Golf to sport zyskujący coraz więcej zwolenników. Uczy spokoju i cierpliwości. Warszawskie ośrodki do gry w golfa posiadają szeroką ofertę dla swoich gości. Organizowane są lekcje gry w golfa dla początkujących pod okiem trenerów oraz symulatory dla początkujących. Dostępne są pola golfowe o różnym stopniu trudności Dla miłośników organizowane są zawody  dające wiele emocji. Jest to idealne miejsce, by w interesujący sposób spędzić wolny czas.

szczegóły »
Fitness - Warszawa

W Warszawie jest wiele klubów fitness, każdy z nich ma do zaoferowania bogato wyposażoną siłownię, kadrę wykwalifikowanych trenerów, różnorakie zajęcia aerobowe oraz solarium i saunę. Klub fitness to idealne miejsce by popracować nad swoją kondycją oraz figurą.

szczegóły »
Park linowy Veni-Vici

Park linowy w Powsinie dysponuje czterema trasami wspinaczkowymi. Mosty linowe, zjazdy na linie między drzewami, wspinaczka po ścianie to wszystko czeka na miłośników aktywnego wypoczynku.

szczegóły »
Squash i badminton - Warszawa

Squash cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród młodzieży, jak i dorosłych. Przyjemny i jednocześnie intensywny wysiłek fizyczny wpłynie zbawiennie nie tylko na Twoje ciało, ale też na samopoczucie i humor ! Badminton z kolei nauczy Cię cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do celu.

szczegóły »
Tenis - Warszawa

Warszawskie miejsca do gry w tenisa oferują korty o wysokim standardzie dla dorosłych oraz dla dzieci. Organizowanie są lekcje gry w tenisa oraz zawody dla graczy.

szczegóły »
Skoki spadochronowe - Warszawa i okolice

Każdy chciałby spróbować choć raz prawdziwej przygody, poczuć się jak ptak szybujący w powietrzu...poczuć prawdziwą adrenalinę ! sIstnie podniebna przygoda, pełna emocji i pozostawiająca ślad w pamięci na zawsze ! Z oferty można skorzystać także w stolicy i jej okolicach.

szczegóły »
Centrum Sportów Ekstremalnych "2Wieże"

Centrum Sportów Ekstremalnych powstało z myślą o ludziach, którzy uwielbiają adrenalinę i niestandardowe pomysły. Ten sportowo-rekreacyjny ośrodek to prawdziwa fabryka "extremalnych" możliwości, które sprawią, że nasze życie nigdy nie będzie już takie same !

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss