Skoki Spadochronowe - Fly4Fun

Kategorie: Aktywnie / SPA

Fly4Fun funkcjonuje od wielu lat oferując aktywny i ekstremalny wypoczynek, gwarantując przy tym świetną zabawę. Skoki spadochronowe w tandemie oraz szkolenia indywidualne i grupowe odbywają się na lotnisku Krywany w Białymstoku. W wykonywanych skokach wykorzystywany jest najwyższej jakości sprzęt. Skok w tandemie odbywa się z instruktorem. Po krótkim szkoleniu uczestnik wzbija się samolotem na 3.000-4.000 m. Skok trwa ok. 50 s. z prędkością 200 km/h. Cała podniebna przygoda może być nagrana i sfotografowana na pamiątkę Twoich podniebnych przeżyć.

Orientacyjna odległość oraz czas dojazdu samochodem do atrakcji z:

Suwałki (125 km;  ok. 2h)
Augustów (90 km; ok. 1:30h)

Miejscowość: 15-054 Białystok
Strona: www.skoki.piasta.pl
Tel.: +48 605 077 580
E -mail: skydiving@piasta.pl

Godziny otwarcia
:
IV-XI:
pn, śr, pt: od 15:00 do zmierzchu

Bilety:
skok w tandemie: 550 zł (przy grupach od 3 do 5 osób rabat 10%)
cena za filmowanie: 200 zł
filmowanie i zdjęcia: 250 zł

Galeria
Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.skoki.piasta.pl

Loty balonem - Białystok

Dla chętnych mocnych wrażeń i niesamowitych doznań polecamy loty widokowe balonem. Godzinny lot nad przepięknym krajobrazem Parków Narodowych i licznych jezior to idealna platforma dla fotografii. Możliwe są również loty na uwięzi sprawiające największą frajdę zwłaszcza najmłodszym.

szczegóły »
Ścianka Wspinaczkowa

Miłośnicy wspinaczki, chcąc aktywnie spędzić dzień wybrać się mogą do byłego kina Jutrzenka w Supraślu, gdzie znajduje się sześciometrowa ścianka wspinaczkowa a dla dzieci stół do tenisa i piłkarzyki.

szczegóły »
Kręgielnie - Białystok

Gra w kręgle to wietny sposób na aktywny wypoczynek w gronie rodziny, bądź znajomych. Dodatkowo satysfakcja z wygranych i podnoszenia własnych umiejętności gry sprawia wiele radości.

szczegóły »
Jazda konna

Klub Jeździecki w Białymstoku to najstarszy ośrodek w regionie. To idealne miejsce dla spragnionych aktywnego wypoczynku oraz dobrej zabawy w siodle. Kursy dla początkujących, treningi dla zaawansowanych oraz liczne imprezy i przejażdżki bryczką, to tylko jedne z atrakcji jakie czekają na gości w klubie.

szczegóły »
Park Wodny Tropikana

Park Wodny Tropikana to wymarzone miejsce dla dzieci i dorosłych kochających wodne kąpiele, relaks i zabawę. Kusi przede wszystkim basenami z falą, krętymi zjeżdżalniami, jaskinią śnieżno-lodową i licznymi saunami. Warto wybrać się tu i przekonać, ile radości sprawi Tobie i małym pociechom pobyt w Tropikanie.

szczegóły »
Active Paintball ( paintball, quady, zorbing, wspinaczka)

Jeśli chcesz rozpocząć wspaniałą przygodę z paintballem, wziąć udział w leśnym pojedynku lub polowaniu na „czerwony październik” urozmaicony elementami pirotechnicznymi, koniecznie wybierz się do Active Paintball w Wasilkowie. Oprócz gier paintballowych, firma organizuje wiele ekstremalnych atrakcji m.in. przejażdżki quadami, samochodami terenowymi, nurkowanie, wspinaczkę ściankową,  a to wszystko na świeżym powietrzu, wśród zieleni i nieznanych terenów.

szczegóły »
Wioska Indiańska – Sioux Group

Sioux Group to pierwsza i największa Wioska Indiańska w Polsce. 20-letnie doświadczenie i wiedza, dotycząca życia i kultury Indian obecnie prezentowana jest w formie oryginalnych programów, wśród ciekawej scenografii. Wędrując ścieżką edukacyjną i rekreacyjną maluchy poznają zwyczaje, filozofię, pogłębiają wiedze na temat historii, a przy tym bawiąc się doskonale przy ognisku, tańcach i śpiewach indiańskich.

szczegóły »
Paintball - Białystok

Paintball to obecnie bardzo popularna dyscyplina sportowa, która pomaga pozbyć się nadmiaru zbędnie skumulowanej energii. Wspaniale integruje ludzi, odpręża, relaksuje, ale też zapewnia mocne wrażenia i wspomnienia na długi czas. Zabawa z bronią, do tego maski i kombinezony to chwile niesamowitej przygody zwłaszcza dla mężczyzn. A wszystko to na świeżym powietrzu wśród zieleni i zróżnicowanych terenów.

szczegóły »
Pływalnie - Białystok

Pływanie to sport chyba sport najbardziej ogólnorozwojowy i polecany na wiele schorzeń. W Białymstoku mamy wiele możliwości aby realizować tę aktywność ruchową.

szczegóły »
Jazda konna - Białystok

Jazda konna to idealny sposób na rozluźnienie się, pozbycie nadmiaru stresu związanego z codziennym życiem. Bliskość koni, ich natura ma zbawienny wpływ zarówno na dzieci, jak i dorosłych.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss