Sporty ekstremalne „Bobik”

Kategorie: Aktywnie / SPA, Z dziećmi

Wszystkie te atrakcje odbywają się w malowniczym Kazimierskim Parku Krajobrazowym. Goście  mogą przejechać się samochodami terenowymi po okolicach Kazimierza Dolnego, bądź sprawdzić się na trasie offroadowej – na przygotowanym torze można przejechać się czterema quadami. Miłośnicy strzelania mogą sprawdzić się na strzelnicy pneumatycznej (cztery stanowiska). Można postrzelać z łuku (dwa stanowiska), a nawet… porzucać toporkiem. Coraz bardziej popularny paintball również jest dostępny. Sprawdziłeś się kiedyś na „tyrolce” ? Jeśli nie, to masz okazję. Przygotowano boisko do siatkówki i mini piłki nożnej. Organizowane są spływy kajakowe doliną Chodelki. Po aktywnie spędzonym dniu nie ma nic lepszego, jak pyszne jedzenie prosto z grilla, a jeśli do tego dodamy możliwość sprawdzenia swoich zdolności wokalnych na karaoke…

Orientacyjna odległość oraz czas dojazdu samochodem do atrakcji z:

Rzeszów (24 km; ok. 0:30h)
Sanok (84 km; ok. 1:30h)
Lublin (52 km; 1h)
Radom (78 km; 1:15h)

Miejscowość: Kazimierz Dolny, ul. Kazimierska 120
Strona: www.bobik.fr.pl
Tel: + 48 81 882 85 15; + 48 519 352 302 (imprezy grupowe)
E-mail: bobik@fr.pl


Bilety:
samochody terenowe: 134 zł/godzina
strzelnica pneumatyczna: 440 zł/godzina
strzelnica z łuku: 220 zł/godzina
ruady: 150 zł/godzina
tyrolka: 350 zł/godzina
paintball: 100 zł/osoba/ 200 kulek
spływ kajakowy: 55 zł/kajak
rzut toporkiem do celu: 50 zł/godzina
karaoke: 800 zł/impreza
grill, ognisko i catering: wycena indywidualna

Galeria
Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.bobik.fr.pl

Korzeniowy Dół

Zapierające dech w piersiach krajobrazy są wizytówką Kazimierza Dolnego. Idealne miejsce dla spacerowiczów żądnych pięknych widoków i miłośników jazdy na rowerze. Wystające z pozbawionych roślinności wąwozów korzenie drzew, tworzą fantastyczne kompozycje, które sprawiają, że przechadzając się w tych okolicach można poczuć się jak w baśni.

szczegóły »
Rejsy po Wiśle

Przystań w Kazimierzu Dolnym oferuje rejsy po Wiśle. W ofercie są dwie różne trasy, ale na zamówienie istnieje możliwość zamówienia rejsu specjalnego. Na jednym ze statków można również zorganizować bankiet. Flota składa się z sześciu różnych statków.

szczegóły »
Góra Trzech Krzyży

Uwielbiasz wspinaczkę (amatorską...) i piękne widoki ? Musisz udać się do Kazimierza Dolnego i wejść na Górę Trzech Krzyży. Ścieżka nie jest zbyt trudna, a widoki ze szczytu są naprawdę imponujące. U stóp Kazimierz Dolny i Wisła !

szczegóły »
Muzeum Sztuki Złotniczej

Będąc w Kazimierzu Dolnym nie można ominąć Muzeum Sztuki Złotniczej. Jest to jedyna tego typu ekspozycja w Polsce. Tylko tu zapoznasz się z historią polskiego złotnictwa. Stała ekspozycja składa się z około 700 eksponatów.

szczegóły »
Paintball „Hunter Team”

Paintball to gra zdobywająca coraz większe uznanie wśród ludzi aktywnie spędzających wolny czas. Duża dawka adrenaliny, wiele wspomnień i zabawnych historii gwarantowane. Świetny pomysł na ciekawie spędzenie popołudnia, czy imprezę integracyjno-rekreacyjną.

szczegóły »
Paintball „Ninja”

Paintball nad zalewem, w lesie, w wąwozie, na hali czy speedball z dmuchanymi przeszkodami, przejażdżki quadami to wszystko czeka na chętnych mocnych wrażeń i dobrej zabawy w okolicy Lublina.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss