SquashPoint - Sosnowiec

Kategorie: Aktywnie / SPA, Z dziećmi

SquashPoint usytuowany jest w idealnym miejscu w centrum miasta, dzięki czemu każdego dnia (nawet póżniejszą porą) można zażyć sporej porcji ruchu! Do dyspozycji graczy są 3 nowe, profesjonalne korty oraz odpowiednio wyposażone, schledne i czyste zaplecze sanitarne. Co więcej, dodatkowym atutem tego miejsca jest sympatyczna, miła i profesjonalna obsługa. 

Orientacyjna odległość oraz czas dojazdu samochodem do atrakcji z:

Katowice (10 km; ok.0:15h)

Nazwa usługi Cena jednostkowa Rabat Kupon
wejście pojedyncze - 1h gry [pn - pt: 6:00 - 16:00] 28,00 zł 5% Zaloguj się
wejście pojedyncze - 1h gry [sb - nd: 6:00 - 22:00] 40,00 zł 5% Zaloguj się

Miejscowość: Sosnowiec, ul. A. Struga 1
Strona: www.squash.sosnowiec.pl
Tel: +48 32 293 7136
E-mail: info@squash.sosnowiec.pl

Godziny otwarcia:
pn - pt: 6:00 - 24:00
sb - nd: 8:00 - 24:00

Bilety:
pn - pt:
6:00 - 16:00: 28 zł/h
16:00 - 24:00: 50 zł/h
sb - nd:
8:00 - 22:00: 40 zł/h

wypożyczenie sprzętu:
rakieta: 5 zł
piłeczka: 2 zł

Galeria
Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

Gallery description

Wokół zbiornika Pogoria IV

Zbiornik Pogoria IV daje nam, w bezpośredniej bliskości aglomeracji śląskiej, możliwość odbycia bardzo ciekawej widokowo i urozmaiconej terenowo wycieczki rowerowej wokół tego zbiornika. Trasa w połowie prowadzi przygotowaną, asfaltową ścieżką rowerową, natomiast druga połowa wiedzie lasami i łąkami w bezpośrednim kontakcie z przyrodą.

szczegóły »
Dolomity Sportowa Dolina

Stok narciarski w środku miasta ? Czynny przez cały rok ? Takie właśnie atrakcje oferuje odwiedzającym ośrodek Sportowa Dolina. Pozytywne wrażenia wywierają także znajdujące się tuż obok: zimowy tor saneczkowy oraz Snowpark. Wstąp koniecznie!

szczegóły »
Aquapark Świat Wodny „Nemo”

Aquapark Świat Wodny „Nemo” to kompleks rekreacyjno-sportowy, oferujący swoim gościom pełną gamę atrakcji: baseny kryte oraz odkryte na zewnątrz, sauny, jacuzzi, grota solna,  bar, a nawet dyskotekę! Szczególnie fascynujące, szczególnie dla dzieciaków, są trzy zjeżdżalnie, z których każda dostarcza coraz większych emocji!

szczegóły »
Pogoria I, II, III, IV

Kompleks czterech jezior "Pojezierza Dąbrowskiego", znajdujących się w niedalekiej odległości od siebie oferuje kilka możliwości spędzenia wolnego czasu, czy też realizacji swoich pasji, takich jak wędkowanie, żeglarstwo, windsurfing, nurkowanie czy jazda na rowerze.

szczegóły »
Bawialnie dla dzieci - Sosnowiec

Bawialnie to wymarzone miejsce dla wszystkich dzieciaków, gdzie wśród kolorowych piłeczek, labiryntów i zjeżdżalni czują się wspaniale. Opiekunki czuwają, aby zabawa była ciekawa, rozwijająca, ale i bezpieczna.

szczegóły »
Egzotarium Sosnowiec

Sosnowieckie Egzotarium skupia ponad 80 gatunków roślin z różnych części świata. Obserwujemy tutaj formacje roślinne reprezentujące tereny pustynne, półpustynne, tropiki amerykańskie i azjatyckie, klimat śródziemnomorski i wyspy oceaniczne. Zwierzęta obecne tutaj to w głównej mierze ryby i gady, w tym: krokodyl nilowy, boa tęczowy, pyton tygrysi i siatkowy oraz 6 gatunków żółwi. 

szczegóły »
Laserhouse - Sosnowiec

Sosnowiecki Laserhouse to pierwszy na Śląsku i w Zagłębiu elektroniczny paintball. Nie musimy więc czekać na lato i piękną pogodę, aby móc pobawić się w wojnę. Co więcej nie odczujemy tu bolesnych strzałów kulkami, a wyniki gry są ściśle monitorowane przez komputery.

szczegóły »
Fantasy Park Sosnowiec

Fantasy Park w sosnowieckim centrum handlowym Plaza to doskonały pomysła na aktywne i ciekawe spędzenie czasu w gronie przyjaciół, bądź rodziny. Znajdziemy to kręgielnie, stoły bilardowe, gry video, a w weekendy organizowane są dyskoteki.

szczegóły »
Parki linowe – Katowice i okolice

Parki linowe to specjalne konstrukcje z drewnianymi, linowymi przeszkodami i  platformami na drzewach. Dzięki temu pojawia się wspaniała okazja do w pełni bezpiecznej wspinaczki kilka metrów nad ziemią.

szczegóły »
Squash - Katowice i okolice

Ta dwuosobowa gra, polegająca na odbijaniu piłki od ściany, jest coraz popularniejsza. Powstaje coraz więcej kortów do gry, także na Śląsku. Świetny pomysł na aktywne spędzenie czasu w mieście.

szczegóły »
CityDay SPA Sosnowiec

CityDay SPA to doskonałe miejsce dla duszy i ciała. Specjaliści z różnych dziedzin: kosmetologii, dermatologii, czy fryzjerstwa i sportu sprawią, że poczujesz się fantastycznie !

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss