Tor kajakowy, Drzewica

Kategorie: Aktywnie / SPA, Z dziećmi

Tor kajakarstwa górskiego w Drzewicy jest niewątpliwe jednym z najnowocześniejszych torów w Polsce oraz Europie. Tor ma długości 194 m, szerokości rynny wahają się od 0,5 do 12 m, natomiast głębokość rynny od dna do korony ścian bocznych od 1,4 do 2,0 m. Jest bardzo szybki, a spadek dna rynny toru, jaki udało się uzyskać oraz dobra konfiguracja figur tworzą idealne warunki treningowe dla młodzieży oraz doświadczonych kajakarzy. Przed przyjazdem na tor kajakowy należy skontaktować się z klubem LKK Drzewica w celu potwierdzenia wolnych  terminów oraz dostępności toru.

Orientacyjna odległość oraz czas dojazdu samochodem do atrakcji z:

Piotrków Trybunalski (65 km; ok. 1h)
Łódź (100 km; 1:30h)
Radom (60 km; 1h)

Miejscowość: 26-340 Drzewica, ul. Braci Kobylańskich 51
Strona: www.lkkdrzewica.pl
Tel.: +48 375 65 00
E -mail: biuro@lkkdrzewica.pl

Godziny otwarcia
:
pn-nd: 11:00-12:30, 16:00-17:30 (oprócz niedzieli)

Bilety:
normalny 10 zł./ 1.5 godz.

Filmy
Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.drzewica.pl


Tor kajakowy Dr...
Sulejowski Park Krajobrazowy

Sulejowski Park Krajobrazowy o powierzchni 17.444 ha obejmuje  tereny Piotrkowa Trybunalskiego, Sulejowa i Tomaszowa Mazowieckiego. To malownicza kraina pełna rezerwatów przyrody, różnorodnej fauny i flory oraz atrakcji sportowych zlokalizowanych nad Zalewem Sulejowskim. Baza turystyczna w rejonie Sulejowa i Smardzewic oferuje turystykę rowerową, pieszą, żeglarstwo, kajakarstwo oraz liczne pola biwakowe i  ośrodki wczasowe.

szczegóły »
Poligon Paintball, Quady

W Skierniewicach, niedaleko łódzko-warszawskiej granicy znajduje się były poligon skierniewicki pełen bunkrów, okopów i terenów leśnych. To idealne miejsce dla miłośników gry w paintball i wypraw quadowych. Zarówno zimą jak i latem organizowane są tam gry plenerowe, kuligi, ogniska oraz inne atrakcje. Można również skorzystać z noclegu w pobliskim hotelu, z którym wynegocjowano korzystne warunki dla klientów poligonu.

szczegóły »
Rezerwat Niebieskie Źródła

Rezerwat przyrody Niebieskie Źródła to jeden z najpiękniejszych obiektów krajobrazowych, a zarazem najciekawszych źródeł w Polsce. Niepowtarzalne błękitno-zielonkawe zabarwienie źródeł spowodowane czynnikami fizykochemicznymi przyciąga masę turystów z Polski i nie tylko. Rezerwat utworzony został w celu ochrony tych unikalnych źródeł i wielu gatunków ptaków.

szczegóły »
Tor Saneczkowy, Góra Kamieńsk

Tor saneczkowy na Górze Kamieńsk to jedyny taki tor w centralnej Polsce. Tor zjazdowy o dł. 620 m z licznymi zakrętami, zakończony jest karuzelą. Do tego malownicze widoki i przepiękna panorama okolic z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń i dawkę adrenaliny. Oprócz niesamowitej przygody na torze saneczkowym można wypróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej lub wybrać się z dziećmi do mini parku rozrywki z obrotowymi rowerami i dmuchaną dżunglą.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss