Tor Saneczkowy, Góra Kamieńsk

Kategorie: Aktywnie / SPA, Z dziećmi

Tor saneczkowy na Górze Kamieńsk to wyjątkowe miejsce i wyjątkowa zabawa dla całej rodziny. Na torze zjazdowym o dł. 620 m osiągamy prędkość do 40 km/h. Zjazd jest całkowicie bezpieczny. Góra Kamieńsk oferuje również kolej linową wyposażoną w czteroosobowe krzesełka oraz możliwość wspinaczki na ściance wspinaczkowej z trzema wieżami o wysokości 3m, 6m, 7m. Tuż obok znajduje się mini park rozrywki, gdzie obrotowe rowery, golden bungee, czy dmuchana dżungla dostarczą mnóstwa wrażeń i radości osobom w każdym wieku.

Orientacyjna odległość oraz czas dojazdu samochodem do atrakcji z:

Piotrków Trybunalski (35 km; ok. 0:35h)
Łódź (70 km; ok. 1h)
Częstochowa (60 km; 0:45h)

Miejscowość: OSiR Góra Kamieńsk, Ozga k. Kamieńska
Strona: www.torsaneczkowy.gorakamiensk.info
Tel.: + 48 44 733 07 77
E -mail: info@gorakamiensk.info

Bilety
:
tor saneczkowy:
pn-pt: 5 zł.
sb-nd, święta: 6 zł.
ulgowy (cały tydzień): 3 zł.
bilet ulgowy przysługuje dzieciom do lat 8

ścianka wspinaczkowa:
normalny 8 zł.
ulgowy 6 zł.

wyciąg krzesełkowy:
pn-pt: 5 zł.
sb-nd, święta: 6 zł.

mini park rozrywki:
golden - bungee 4 zł./ 5 min.
obrotowe rowery 4 zł./ 5 min.
dmuchane zabawki 4 zł./ 5 min.

Galeria
Filmy
Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.torsaneczkowy.gorakamiensk.info


Saneczki Kamie...
Jaskinie Załęczańskiego Parku Krajobrazowego

Jaskinie Załęczańskiego Parku Krajobrazowego, ich różnorodność i dostępność sprawiają, że są jednymi  z ciekawszych atrakcji tego terenu. Warto wybrać się na szczyt Góry Zielce gdzie znajduje się 10 jaskiń, każda o nietypowym kształcie i charakterze. Natomiast na Krzemiennej Górze ciekawym obiektem do zwiedzenia jest „Szachownica” - kompleks 5 jaskiń o dł. 1.000m.  Rezerwat Szachownica chroni liczną kolonię zimujących tutaj nietoperzy (ok. 10 gatunków).

szczegóły »
Załęczański Park Krajobrazowy

Przepiękne tereny Załęczańskiego Parku Krajobrazowego wchodzące w skład jury krakowsko-częstochowskiej to bogactwo pełne rezerwatów przyrody, użytków ekologicznych, różnorodnych jaskiń i pomników przyrody. Poza walorami przyrodniczymi, stanowi również ciekawą atrakcję turystyczną gdyż znajdują się tu świetne szlaki rowerowe, piesze, konne oraz ścieżki dydaktyczne. Teren gromadzi ponad 30 gatunków roślin chronionych oraz ok. 100 gatunków ptaków.

szczegóły »
Eldorado - jazda konna, bryczki, powozy, paintball,rowery, kajaki, quady

Stadnina Koni Eldorado to prawdziwy raj dla miłośników koni i relaksu na świeżym powietrzu zarówno latem jak i zimą. W okresie letnim ośrodek oferuje rajdy konne, spływy kajakowe malownicza rzeką Widawką, wycieczki rowerowe, piesze, przejażdżki powozem a wieczorami ognisko. Natomiast zimą warto wybrać się na kulig góralski lub ogrzać się przy ognisku w wiejskim szałasie.
ZAPRASZAMY!!! NA NOCLEGI 

szczegóły »
Park linowy, Wawrzkowizna

Park Linowy w OSIR Wawrzkowizna to idealne miejsce dla wszystkich, którzy chcą przeżyć niesamowitą przygodę z nutką adrenaliny i odkryć w sobie pokłady energii. Zabawa w parku o długości ponad 500 m obejmuje przeprawę na ruchomych linach, przeszkody o zróżnicowanym poziomie trudności - w tym dwa zjazdy tyrolskie nad kąpieliskiem i zbiornikiem wodnym. Ośrodek oferuje również wiele atrakcji wodnych, przejażdżki konne i noclegi.

szczegóły »
Poligon Paintball, Quady

W Skierniewicach, niedaleko łódzko-warszawskiej granicy znajduje się były poligon skierniewicki pełen bunkrów, okopów i terenów leśnych. To idealne miejsce dla miłośników gry w paintball i wypraw quadowych. Zarówno zimą jak i latem organizowane są tam gry plenerowe, kuligi, ogniska oraz inne atrakcje. Można również skorzystać z noclegu w pobliskim hotelu, z którym wynegocjowano korzystne warunki dla klientów poligonu.

szczegóły »
Tor kajakowy, Drzewica

Nowo wybudowany tor kajakowy w Drzewicy to jeden najnowocześniejszych tego typu obiektów w Europie. To idealne miejsce zarówno dla dzieci jak i dorosłych, którzy chcą przeżyć niesamowitą przygodę z nutką adrenaliny i odkryć w sobie nowe możliwości.

szczegóły »
Tor Quadowy

Tor Quadowy Activia u Czarnego to doskonałe miejsce dla każdego, kto chce aktywnie spędzić czas, przeżyć niesamowitą przygodę i niezapomniane wrażenia. Firma posiada własny tor quadowy, oddzielony bezpieczny tor dla dzieci, wypożyczalnie quadów oraz wypożyczalnie sprzętu narciarskiego i snowboardowego w okresie zimowym. Organizuje również imprezy dla dzieci i młodzieży.

szczegóły »
Góra Kamieńsk

Na zboczu zwałowiska PGE KWB Bełchatów znajduje się Ośrodek Sportu i Rekreacji „Góra Kamieńsk”. Miejsce, w którym przez cały rok można aktywnie spędzić czas. Do dyspozycji klientów są tu trasy rowerowe, mini park rozrywki, wyciąg, tor saneczkowy i kartingowy. Jest też centrum gastronomiczne oraz miejsca noclegowe.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss