Windsurfing i Kitesurfing

Kategorie: Aktywnie / SPA, Z dziećmi

Prawdziwe szaleństwo na wodzie ! Dla miłośników sportów wodnych możliwość windsurfingu, (nie wyjeżdżając w tym celu nad morze) będzie prawdziwą rewelacją. Właśnie z myślą o nich powstał Ośrodek Sportów Wodnych w Łące, który prócz nauki windsurfingu oferuje także szkolenia kitesurfingowe i żeglarskie. Nie musisz już pokonywać 600 km, by oddać się tej pasji !

 Orientacyjna odległość oraz czas dojazdu samochodem do atrakcji z:

Katowice (45 km; ok. 0:45h)
Bielsko-Biała (25km; ok. 0:25h)
Częstochowa (120km; ok. 1:50h)
Kraków (110 km; ok. 1:40h)

Miejscowość: Łąka, ul. Piotra Skargi
Strona: www.moris.pszczyna.pl
Tel: +48 664 748 104
E-mail: moris@pszczyna.pl

Godziny otwarcia
:
maj – październik: 9:00 – 19:00

Bilety:
bilet wstępu: 4 zł
lekcja z instruktorem kitesurfingu:
dorośli: 120 zł/h; dzieci i młodzież: 200 zł/h
Terminy szkoleń ustala się telefonicznie.

Galeria
Powiązane atrakcje

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.digart.img.digart.pl

Park Wodny Tarnowskie Góry

Kompleks pięciu różnorodnych basenów (z „rwącą rzeką”, czy „morską falą”), solanka wyposażona w urządzenia do hydromasażu, wanny z jacuzzi,  to tylko niektóre atrakcje, które czekają na gości w tarnogórskim Parku Wodnym.

szczegóły »
Góra Żar - ciekawie i aktywnie przez cały rok

Jedno miejsce oferujące mnóstwo ciekawych możliwości spędzenia czasu. W zimie narty lub snowboard, a latem kuszące szaleństwa w Parku Linowym. Każdego dnia w roku  można zwiedzać wykutą we wnętrzu góry elektrownię szczytowo-pompową, pojeżdzić na całorocznym torze saneczkowym, czy też odbyć wycieczkę na szczyt koleją terenową PKL. Góra Żar to znany ośrodek szybownictwa oraz ulubiony szczyt dla paralotniarzy. Ci, którym zabraknie odwagi na te sporty, mogą z bezpiecznej odległości podziwiać ich częste akrobacje powietrzne.

szczegóły »
Park Wodny Tropikana

„Tropikana” to kompleks basenów na terenie hotelu Gołębiewski, w skład którego wchodzą baseny rekreacyjne, zjeżdżalnie, sauny, jacuzzi, jaskinia solna oraz grota solna.

szczegóły »
Pogoria I, II, III, IV

Kompleks czterech jezior "Pojezierza Dąbrowskiego", znajdujących się w niedalekiej odległości od siebie oferuje kilka możliwości spędzenia wolnego czasu, czy też realizacji swoich pasji, takich jak wędkowanie, żeglarstwo, windsurfing, nurkowanie czy jazda na rowerze.

szczegóły »
Zalew Sosina

Zalew Sosina usytuowany z dala od miasta jest doskonałym miejscem dla osób uprawiających sporty wodne, motorowodne, wędkarzy i osób spragnionych chwili wytchnienia na łonie natury! Można tu pospacerować nad brzegiem jeziora, czy też pojeździć na rowerze po okolicznych lasach.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss