Zagroda Kuwasy

Kategorie: Aktywnie / SPA, Z dziećmi

Zagroda Kuwasy położona jest w pobliżu Woźnejwsi przy granicy Biebrzańskiego Parku. Na terenach sąsiadujących można zobaczyć  „wyspy” z piasku, przypominające nadmorskie wydmy, sarny, łosie, dziki, jelenie a nawet wilki. Główną jednak atrakcją dla turystów są szlaki rowerowe, znajdujące się w okolicy zagrody, wycieczki konne, spływy kajakowe, a zimą narciarstwo biegowe. Zagroda posiada wypożyczalnie rowerów, stajnie z końmi pod wierzch jak również oferuje wycieczki przyrodnicze na bagna z przewodnikiem, bryczki i sanie a na zamówienie przejażdżki psimi zaprzęgami i gry terenowe. Poza aktywnością sportową goście mogą również rozsmakować się w podlaskim folklorze oraz regionalnej kuchni.

Orientacyjna odległość oraz czas dojazdu samochodem do atrakcji z:

Suwałki (75 km; ok. 1:40h)

Miejscowość: 19-206 Rajgród, Woźnawieś 30A
Strona: www.zagrodakuwasy.pl
Tel.: +48 86 273 35 20
E-mail: info@zagrodakuwasy.pl

Bilety:
lekcja na lonży (1/2 godz.): 25 zł
samodzielna jazda konna na ujeżdżalni (1 godz.): 30 zł
jazda  konna w terenie (1 godz.): 40 zł
zaprzęg (1 godz.): 90 zł

Galeria
Powiązane atrakcje
Wydarzenia

Zdjęcia mogą być objęte prawami autorskimi, a pochodzą z następujących źródeł:

www.zagrodakuwasy.pl

Park Wodny - Tropikana

Doskonałą zabawę, relaks i niezapomniane wrażenia zapewnia Park Wodny Tropikana, czyli kompleks basenów z licznymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Obiekt wyposażony jest między innymi w kilka basenów sportowych i rekreacyjnych, trzy tory zjeżdżalni, morską falę, sauny i jacuzzi.

szczegóły »
Stadnina koni Kierzbuń

Stadnina koni Kierzbuń jest ośrodkiem jeździeckim zajmującym się głównie  turystyką i hodowlą. Zjeżdżający się tłum miłośników tych wspaniałych zwierząt z całej Polski dowodzi że jest to wyjątkowe miejsce na weekendowe wypady za miasto.

szczegóły »
Gierzwałd i jego okolice ROWEREM

Szlak niezbyt długi, w sam raz na wycieczkę z dziećmi. Dosyć mocno urozmaicony. Będziemy jechali zarówno drogą asfaltową, jak i leśnym duktem. Po drodze zaliczymy także małe wzniesienie. Trasa ma około 21 km, przeznaczmy na nią jakieś 2-2,5 godziny.

szczegóły »
Olsztyn i pobliskie jeziora ROWEREM

Trasa wokół kilku jezior w zachodniej części Olsztyna - Długiego, Gutkowskiego i największego - Ukiel, czyli Krzywego, jest dość  uciążliwa z uwagi na wystające korzenie. Będziemy musieli kilka razy zejść z roweru i go poprowadzić. Jednak polecamy ją nawet dla początkujących rowerzystów. Długość trasy to 21 km.

szczegóły »
2010-06-02 - 2010-05-23 Weekend Boże Ciało

Pragniesz aktywnego wypoczynku w otoczeniu Biebrzańskiego Parku Narodowego?! Zagroda Kuwasy organizuje kilkudniowy, bogaty w rozmaite atrakcje pobyt z wyżywieniem. W programie m.in. wycieczki, projekcje filmów, pokazy pieczenia sękacz&oa...

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss